www.sudzibas.lv Vero moda 5 MINŪTES DAUDZ KO IZTEICA.

Vero moda - 5 MINŪTES DAUDZ KO IZTEICA.

T/C Domina veikalā Vero Moda nopirku pavasarīgu plašķīti, pārdevējas bija laipnas, patīkamas, BET kad parādīju vīram tas pamatīgi manu pirkumu izbrāķēja, pēc 5 MINŪTĒM nesu atpakaļ, ar lūgumu, lai paņem plašķīti atpakaļ un atgriež man naudu, bet nekā, pārdevēja zvanīja vadītājai, bet tika noteikts, ka varot izvēlēties kaut ko vietā, bet naudu nevar atdot. Nesaprotu, to, ka par cilvēku vispār tālāk netiek domāts, galvenais šajos laikos PĀRDOT un viss, nelīdzēs neviena minūte.
NAV NEKĀDAS CILVĒCISKĀS PUSES, KUR MĒS DZĪVOJAM, RIEBJAS.

B bulka 23.03.2010

Cilvēciski būtu bijis, ja tu savu supergudro vīru būtu atvilkusi līdz veikalam un jau pirms pirkuma veikšanas apspriestu, vai patīk vai nē.

. ...e... 23.03.2010

...un galu galaa, vai tad viiram buus janeesa tas plaskiitis???Ja jau tu vinju nopirki tatad tev patika...nu tad ludzu nesa ar prieku:D

K Kirstaps 23.03.2010

JĀ GALVENAIS IR PĀRDOT. VISS PĀRĒJAIS (FILOZOFIJA, VĪZIJA UN STILS) IR TIKAI ŪDENS, KURU LEJOT VAR VEIKSMĪGĀK PĀRDOT.
Lai labi nēsājas!

Z Zane 23.03.2010

Man arii bija lidziga situaacija, tachu ar citu veikalu. Es velejos atgriezt atpakalj naudu, jo uzticesanas sim veikalam varis nebija, tapec visu ko vini vareeja piedavat - ta bija apmaina..

Taa luuk, tada ir taa attieksme pret pateereetaajie. Un kada velna pec sievietei butu jastaiga kopa ar viru, tada sajuta, ka viram nav ko dariit.. diivainas jus sievietes esat..

N Natālija 23.03.2010

Bet tu pati vainiga, ja virs izbrakeja!!!

I Inka 24.03.2010

Vajag taču padomāt pirms kaut ko pērc! Kāpēc veikalam būtu jāmaina prece, ja tā nav brāķēta?

D danone 24.03.2010

Vai tad vīram jānēsā būtu plašķītis? Ja nepatīk, tad lai pats pakustina pēcpusi un nopērk tādu, kas paša acij tīkams! Sievietes stulbums ir neizmērojams!

B BM 24.03.2010

Sākumā izpētītu noteikumus un noskaidrotu, ka tāda iemesla, kā nepatīk vairs, atgriešanai nav!!! 14 dienu laikā var atgriezt tikai Internetā iegādāto, kaza tu! Pārējo - tikai ja bojāts utt. Mācies domāt ar savu galvu, vīrs citiem mērķiem vajadzīgs!

A anonims 24.03.2010

tas taču ir veikals nevis tirgus, un padomā taču loģiski, nav brāķis, kāda velna pēc viņiem tev būtu jāatgriež nauda???
Nākošs reizi, kād iesi iepirkties, ņem līdzi savu vīru, ja jau tev tik svarīgs viņa viedoklis.

L Linda 24.03.2010

Tu, stulbā kaza, aizbrauc un paskaties kādi ir cilvēki citur, piemēram, Šveicē, tad gribu redzēt ko tu teiksi, tad tev pat Latvijā vairs dzīvot negribēsies, kur nu vēl iepirkties.aa

A anonims 24.03.2010

Pati tu esi kaza reāla, to jau var spriest pēc tā, ko tu te sarakstīji, tad tinies un dzīvo Šveicē, vai arī iepērcies tirgū.

P pufa 24.03.2010

Ko tad tu nepaliki Šveicē? pati esi tāda kā šveicieši? sāc ar sevi! nav liela māksla pie gatava putras katla apsēsties...

B BM 24.03.2010

Ļoti tādas debīles Šveicē gaida! Tā Šveice sen būtu izpūtējusi, ja tās veikalos katrai idiotei atgrieztu naudu 5 reizes dienā par to, ka kārtējais drāzējs izteica par mantu savus komentārus. Vienkārši tur pircējs nekad mūžā neiedomāsies ar tādu stulbumu uz veikalu skriet. Un nejauc tūrismu ar emigrāciju! Šaubos, ka tev vispār ir vīrs - tīņus un garīgos slimniekus laulībā nereģistrē!!!
Marca, viņa, droši vien, pie tirgus arī pieradusi un pirmo reizi normālajā veikalā ir iepirkusies.

Aizmirsu - !

B BM 24.03.2010

Autore, tu nopietni?????? Paarsmeejos! Cilveeki, tas ir trollis, normaalais cilveeks nevar tachu tik stulbs buut!

! !!!!!!!!!! 24.03.2010

ne, autore, tu esi normala? pirms seit vispar kaut ko rakstit, butu labak ieskatijusies likuma kur skaidri un gaisi ir rakstits, ka pardevejs ir tiesigs neatgriezt naudu, ja viram vai tev pec pirkuma, ja tam nav atklajies brakis, nepatik nopirkta manta.Pardevejs bija tiesigs tevi vispar pasutit kur talak, bet meitene izradijas pretimnakosa un piedavaja samainit meteliti pret kaut ko citu, ko vina bija tiesiga vispar nedarit. Likums jalasa!!!

E Erps 28.04.2010

Savādi, kapēc jāpērk Rīgā kaut kādā leišu Vero Modā???
Šveicē noteikti ir plašāks piedāvājums un labākā kvalitātē, vienīgi cena gan visticamāk augstāka, bet toties pārdevēji ir pretīmnākošāki... visu paņems atpakaļ un gan jau vēl piemaksās par sagādātajām neērtībām...
Turies Lindiņ :)))

U ulla 28.06.2010

nu un, es arī strādāju veikalā un mums ir tādi paši noteikumi. Tā kā viss normāli!

I Ilone 05.07.2010

Neodmāju, ka šajā gadījumā būtu jāatgriež nauda. Arī veikaliem neklājas viegli, tad jau katrs ik pēc 20 minūtēm var atnāk ar preci un pateikt, ka pārdomājis. Ikviens pieudzis cilvēks kārtīgi izvērtē, vai viņam konkrētā prece ir nepieciešama vai nav. Tā nav veikala vaina, ka klients ir pārdomājis. Arī mūsu veikalā ir identiski nosacījumi. Citādāk ir ar brāķētu preci.

L Liene 18.07.2010

Izskatas, ka lielaka dalja cilveki naw bijushi arpus Latvijas, tape tik stulbi komente!!! Jebkuraa normala valsti, ja neesi apmierinats ar preci tad, ja velies tad naudu atgriez, ja ne tad apmaina! Taa ir kad lielaka dalja kaa mucaa augushi un ir tak labi, kaa ir, ne??!! Citur klientus ka zeltu uztver un pienacigi izturas iznjemot te, stulbakais ka neviens pat neiebilst shai sistemai, vieglak jau vinam otru apd***