www.sudzibas.lv Vero moda 5 MINŪTES DAUDZ KO IZTEICA.

Vero moda - 5 MINŪTES DAUDZ KO IZTEICA.

T/C Domina veikalā Vero Moda nopirku pavasarīgu plašķīti, pārdevējas bija laipnas, patīkamas, BET kad parādīju vīram tas pamatīgi manu pirkumu izbrāķēja, pēc 5 MINŪTĒM nesu atpakaļ, ar lūgumu, lai paņem plašķīti atpakaļ un atgriež man naudu, bet nekā, pārdevēja zvanīja vadītājai, bet tika noteikts, ka varot izvēlēties kaut ko vietā, bet naudu nevar atdot. Nesaprotu, to, ka par cilvēku vispār tālāk netiek domāts, galvenais šajos laikos PĀRDOT un viss, nelīdzēs neviena minūte.
NAV NEKĀDAS CILVĒCISKĀS PUSES, KUR MĒS DZĪVOJAM, RIEBJAS.

P pola 26.10.2010

kur var but tik stulba ka tu, es tev ari naudu nedodu atpakalj.

A Anastasija 02.11.2010

ja neder pec krasas, fasona vai vnk nepatik nevar pieprasit lai atgriez naudu!!!
Jums jau naaca preti un piedavaja mainu!!!Murgs kkads ko veel cilveki neizdomas???
Redziet viram nepatiik... sasmejos vnk:D

E Eseseseseeseseses 02.11.2010

Tev nevis par veikalu vajadzeetu suudzeeties, sauliit, bet gan par savu viiru. Tu arii nosaki, ko vinjam vilkt un ko ne?

E Elina 24.01.2011

Nu nepiekriitu lielaakajai daljai sheit. Neesmu iepirkusies Lv jau ilgu laiku taapeec arii shkjiet diivaini, ka nenjem preci atpakalj. Straadaaju apavu veikalaa un visiem pirceejiem tiek pateikts, ja gadiijumaa vinji paardomaa un izlemj, ka nevajag vinjiem tos apavus, vinjiem ir 28 dienas, lai atnestu preci atpakalj. Galvenais, lai nebuutu velkaati. Un bez probleemaam. Taada pati sisteema ir arii abgjeerbu veikalos. Ja kaut ko nopeerc un kaut vai peec 2 stundaam izlem, ka tomeer neveelies preci, tad aiznes atpakalj uz veikalu.

S Saulite 25.01.2011

Linda!Princīpā viņiem nav tiesības tev neatgriezt naudu, pēc likuma tu vari grizties pie pateretaju tiesību aizstavjiem vai vinkārši piedraudēt ar to ka iesi tur sudzeties, ja tev ir čeks un mētelim nekas nav nodarīts mierīgi ej un pieprasi savu naudu, es stradaju tirzniecība 5 gadus un ļoti labi zinu visus likums vienkārši esi mierīga un droša par sevi, pasaki lai sauc tev menedžeri un pilda aktu par atgrišanu!veiksmi...