Vero moda

tas gan notika kaut kad decembrī,bet vienalga šokēja mani.Dominā veikalā "Vero moda'"noskatīju mētelīti, kurš man tiešām ļoti iepatikās,bet nebija mana izmēra. es piegāju pie divām pardevējām , kas tobrīd stāvēja un pļāpāja un pajautaju vai gadījumā nav izmēru mazāka - viņas abas tā saskatījās viena uz otru.."tu nezini ir?" " "nezinu" un tad mana tbildēja "nu nezinu, laikam nav" klusums. Es jautāju "laikam?" un tā precīzi tad tā viena stostoties izmeta"varbūt es nezinu,bet tad ir jāiet uz noliktavu" atkal klusums , ne man piedāvāja aiziet apskatīties ne ko un kad es pajautāju vai var aiziet apskatīties atbilde bija šāda:"nu jā...bet mums noliktava jau ciet. A jūs paskatieties kāda citā veikalā." Pirmkārt neticās ka pulkstens 4 dienā noliktava ir slēgta, otrkārt es taču gribēju pirkt mēteli un tas nav tops pa 5ls(laig an kād nozīme), treškārt - CITI veikalI????tad es viņām aptiecu, ka lai apskatās, ka noliktava būs vaļā un es atnākšu rīt noteikti...tad man tika noprasīts uz cikiem es atnākšu - teicu uz sešiem. Atnācu nākošā dienā sešos un neviesn protams nebija neko paskatījies, bet aizgāja paskatīties tad(noliktava sešos vēl nebija slēgta????)Tā ir graujošākā apkalpošana ko esmu savā dzīvē piedzīvojusi un stāstīšu to laikam vēl mazbērniem

J Justine 11.04.2007

Kaadas muljkjiibas.. Vero moda ir viens no maniem miiljaakajiem veikaliem!!! turklaat Dominaa mani pilnibaa apmierina apkalposhana :) Un par tiem Juusu mazbeerniem...Nu es vinjus neapskauzhu ! :P

P pirceeja 12.04.2007

Nu ljoti saubos, ka tas taa vareeja notikt... cik pati esmu tur iepatikusies nekaadu problemu nav bijis un vienmer laipni apkalpo... vienkarsi safantazeets texts :D

I Ilva 13.04.2007

stāstīsi mazbērniem? nu gan tev laikam nav ko dzīvē darīt kā stāstīt mazbērniem visādas muļķības :D laikam jāpiekrīt iepriekšminētajam, ka izklausās mazliet pārspīlēti. kad ir gadījies ieiet tajā veikalā, neko tādu neesmu manījusi.

L Līva 13.04.2008

Daargaa, Odrija Sauliite...kaadas muljkjiibas, pati tur straadaaju un varu 100% apgalvot, ka neviena no manaam meiteneem taa nav ne dariijusi, ne arii teikusi, ka noliktava sleegta... un, starp citu, vienai no noliktavaam mums pat durvis staav valjaaa...taa ka, luudzams, nestaastiit te visaadas muljkjiibas!!!

V vvv 29.04.2008

jaaa, taam noliktavaam toch liela blekja atsleega un taas tiek aizsleegtas tieshi tad, kad kaadam vajag paliidziibu :D sasmeejjos

I Irina 29.04.2008

kakja zarplata v Vero Mode???/ ja hochu rabotat v sfere odezhdi i hochu uznatj, otvetje pozhalujsto...

D DianaS. 02.05.2008

Eu! Kaaapeec shitaa pret Odriju Sauliiti? Nav jau JAABRAUC cilveekam virsuu!!! Es arii buutu shokaa kaaa var shitaaa buut taada apkalposhana?!!!? Varbuut tad, kad juus bijaat tanii VERACHKAA tad bija citi gudraaki un adbildiigaaki paardeveeji!?

S Simona 05.06.2008

Man arii patiik Vero Modas veikalinsh! tikai tauta newajag uzreiz taa braukt shai ''meitenei augumaa!'' jo,
1. kaart-es tieshaam nebriinos, ka taa vareetu notikt, un, lai vai kaa veiklas un paardeweeji tiek slaweeti, war iznjeemumos buut arii taadi gadiijumi!
2. kaart pati esmu piedziiwojusi nedaudz wienaldziigu un nezinoshu attieksmi no paardeweeju puses, es gan nerunaaju tieshi par Vero MOdu, bet mani tas tieshaam neizbriina, jo ir pikns ar jaunaam meiteneem, kas tur straada!
3. kaart-esmu izmaacijusies un praktizeejusies shajaa jomaa, un zinu kaadai ir jaabuut attieksmei un apkalposhanai, un ziniet, daudz kur apkalposhana pieklibo!

E estere 09.09.2008

Jaa, apkalposhana veikalos... vareetu taa buut. Staasts smiekliigs un skumjsh vienlaiciigi.:) Nevaru iedomaaties taadu situaaciju aarzemees kaadaa veikalaa.:)) Murgs. Cilveeki vispaar nejeedz ne paardot, ne apkalpot.

M Miu 12.12.2008

Vajag kādreiz citos veikalos, kur Vero Modu ielūkoties. Piemēram www.shiks.lv :P