Veiksmes spēlē "Lielais jautājums" - Nezvaniet uz šo spēli

Zvanīju uz veiksmes spēli "Lielais jautājums", zināju kāda ir pareizā parunā.
Piezvanot pirmo reizi, pateica, ka esmu septītā zvanītāju. Katrs 10 zvanītājs ir veiksmīgais. Nodomāju, zvanīšu vēl, gan jau tikšu līdz 10, bet izrādījās, ka zvanot uzreiz pēc veiktā zvana es atkal biju tikai 5!
Interesanti operatori nemāk skaitīt!
Nezvaniet uz šo spēli, tā ir tikai naudas liela tēŗēšana, jo nokļūt līdz tam, ka būsi 10.tais ir bezcerīga.

I ilze 30.10.2008

Gudriniece, ja viss notiktu kā Tu iedomājies, tad visi būtu 10. Tur sekundē iebirst simtiem zvanu... Tev vienkārši neveicas.

S SLIEKA 30.10.2008

varbūt pēc katra desmitā skaitīt sāk no jauna..tā taču vieglāk

A ak 30.10.2008

Ak, kāds naivums!

L Lepi 30.10.2008

Cerības jau ir un gribās jau vinēt bet naivums mums arī piemīt.

S SLIEKA 30.10.2008

Jaa, jaaaa visi un visur to vien dara kā krāpj! Ak, jūs, pesimisti. Man jūs žēl

D dillemille 31.10.2008

OPeratori tach neko neskaita.to visu nosaka datorsisteema!

E Edgars 31.10.2008

nu i gan es zvaniju kadas 10 reizes un cetras no tam biju 10 zvanitajs tikai man neatzvanija :(

K Kristine 04.11.2008

Es ar pāris reizes skatījos šo raidījumu.. un vienīgā doma man bija par to - kā gan cilvēki vēl var ļaut sevi apmuļķot? cik tur vispār kādam pa to stundu atzvana? cik noprotu, tad tur tā veiksme atkarīga no tā, lai dators jūs izlozē. un izlozē piedalās katrs desmitais zvanītājs. bet ne jau katram desmitajam atzvana. bet smieklīgi vērot, kā tā meitene mocās un saka, lai tik visi zvana un zvana un nav jau tik grūti atminēt upi "ven-a", kura atrodas Kurzemē! reāli viņai stundu (plus mīnus) jānostāv kameras priekšā un bezjēdzīgi jārunā. beidziet tak muļķot sevi un pietiek ļaut pelnīt naudu tik absurdā veidā ņirgājoties par muļķiem!

D Dzintra 04.11.2008

Tur jau tā lieta, meitene saka - zvaniet, bet nebrīdina, ka laimē 1 no 10, to uzzin tikkai pazvanot

K Kristiāna 05.11.2008

Nepatīk tā spēle..Murgs kaut kāds

L Liekaisjautājums 05.11.2008

psc..
kkāda murgaina spēle.. :D:D
atraduši kā čakarēt cilvēkiem mozgas. :D:D
pilnīgi besī laukā.. |-(
pssssscccc

P peters 08.12.2008

lielais jautajums kriit uz nerviem ar visu to vaditaju kura neko citu nedara kaa tikai tukshi gvelzj, , cilveks piezvana paris teikumu pasaka a taa kaza saka ka nav laika lai atraak nosauc ciparu uz aploksnes-pilniigs sviesc, tai pat laikaa velaak vinja vilks laiku un stulbi blenziis kameraaa fui

P Pircējusargātājs 08.12.2008

Kārtējais oficiālais "lohatrons"! Šādas spēles ir uz muļķiem! Ne velti jautājumi tur ir tik viegli, lai būtu pēc iespējas vairāk zvanītāju! Viens zvans maksā 0, 95Ls! Padomājiet, kādu naudu nopelna uz cilvēku lētticību un alkatību!
Nekad neesmu spēlējis šādas spēles un nespēlēšu! Tā ir veltīga naudas un laika tērēšana!
Veiksme šajā spēlē ir 1:2000000!
CILVĒKI, NEESAT ALKATĪGI UN LĒTTICĪGI!

Y yota234 11.12.2008

Zelta Drudzis pat izdevīgāk sanāk.

I Ingrīda 12.12.2008

Es uzskatu ka šī spēle ir ļoti negodīga un arī es uz tās uzķēros par kuru man jāmaksā pieklājīga sumiņa.Super bingo un zelta drudzī ir bumbiņas kas izkrīt un vis tomēr ir acīm redzami un kaut cik ticami, bet šajā spēlē pie datora sēd cilvēciņi kam(atvainojiet) ir garš saraksts ar onkuļu, māsas un brāļa u.t.t sarakstu, kam ir pateikts zvaniet jums tiks pazvanīts nu atvainojiet bet neticu šai spēlei.Ja es zvanīju septiņas reizes un četri no tiem bija desmitnieki un man nepazvanīja?..Tas bija šodien un kuriem Līva zvanīja pietiekami daudziem.Piedodiet, neticu šai spēlei jūtos apkrāpta, un ļoooti vīlusies.Ko darīt pati vien esmu vainīga, tāda'laikam ir tā dzīve.

T toony 12.12.2008

Nu tas tāpēc, ka nevajag sēdēt un ticēt, ka dzīvē visi tik smuki grib jums naudiņu iedot!

I ilvija 17.12.2008

Nav veerts zvaniit, jo arii es meeginaaju...biju 7., tad 9.un tad atkal 9., un tad peeksni 5.NEZVANIET!!!

M Marta 17.12.2008

Es ne tikai nezvanu uz šo spēli, bet pat neskatos to:D

A aicis 17.12.2008

Kur ir aitas, tur ir arī cirpēji. Un izskatās ka ar krīzes iestāšanos aitu paliek arvien vairāk.

Inkognito 31.01.2009

Man gan ir veicies, tik paris 10-kos un vakar man zvanija pa tieso uz nr ... tik man nebija pareiza adbilde... Taka neredzu nekka te tada lai nebutu neapmierinats :))))) Lieliskais jautajums rulzzzzz