Veiksmes spēlē "Lielais jautājums" - Nezvaniet uz šo spēli

Zvanīju uz veiksmes spēli "Lielais jautājums", zināju kāda ir pareizā parunā.
Piezvanot pirmo reizi, pateica, ka esmu septītā zvanītāju. Katrs 10 zvanītājs ir veiksmīgais. Nodomāju, zvanīšu vēl, gan jau tikšu līdz 10, bet izrādījās, ka zvanot uzreiz pēc veiktā zvana es atkal biju tikai 5!
Interesanti operatori nemāk skaitīt!
Nezvaniet uz šo spēli, tā ir tikai naudas liela tēŗēšana, jo nokļūt līdz tam, ka būsi 10.tais ir bezcerīga.

N naivie 22.06.2009

Labrīt matemātiķi, ja sekundē iebirst 100 zvanu, tad sekundē jāsavieno ar 10 zvanītājiem, jo viņi trāpa uz 10. Bet ja 10 min laikā ne ar vienu nesavieno, tad pēc likuma apčakarētie, kas 10 saņēma 10 min x (10 laimīgie sek=600 laimīgie minūtē) Tātad 6000 cilvēki laimīgi apčakarētie...
Domājiet, ko barojiet...

R rencis 29.06.2009

nepatīk nezvani, nespēlē, nepiedalies - kur ir problēma????

Mamma 29.06.2009

Cik skaisti but naivam!

K k.š. 05.08.2009

Šodien skatijos Lielo Jautājumu un nonācu pie secinājuma ka pareizās atbildes atkārtjoas, kaut ari viņi to noliedz, ta-kā vēlu veiksi cilvēkiem kas piedalās:D:D:D:D:D

H hdxgh 20.08.2009

Sito spēli ar likumu vajadzētu aizliegt!

A Arturs 21.08.2009

es par 10to kluvu ar otro zvanu!! tur nav tikai viena liinij kur zvana cilveki, tapec arii atri iet uz prieksu tas viss...UN vini tik nav minejusi ka taadi DESMITIE ir kaadi PIECDESMIT no kuriem tikai VIENS tiks pie runasnas.
Paldies par uzmaniibu!!

I Ignats 17.09.2009

Es arī nesen uzzspēlēju un laimēju 1000ls...laimēt var un es neesmu no tiem ticīgajiem cilvēkiem...piezvanīju tikai, lai pakavētu sev laiku :)...Neiesaku spēlēt un it īpaši ja reiz esat laimējis, jo taa visu laimēto naudu zaudēsiet telefona rēkinā...Naudu vēl neesmu iznēmis, jo tur diez gan liels chakars :)...ceru, ka dabūšu vinu...

Mamma 17.09.2009

Krizes laika cakaretaji, kaaa man tas raidijums riebj. Nekad neesmu zvanijis un ari nezvanisu.

V Valters 24.09.2009

Nu tas par to ka vienreiz tas un vienreiz tas cipars gan ir aplami. Cik es sapratu, tad katrs desmitais piedalās izlozē kas notiek pēc (laikam) neskaidriem nosacījumiem un intervāliem, tā kā par to sūdzēties muļķigi, bet pati spēle ir tīrā apčakarēšana ar paša cilvēka piekrišanu, nu būtībā tas pats kas spēļu automāti, tikai tiešām slikti ka tādā dienas stundā pa populārāko TV kanālu.
Tiem cilvēkiem, kas tā pelna nav nekādas sirdsapziņas, bet protams arī tie kas cer pa velti dabūt naudiņu, pa daļai ir paši vainīgi - jo šajā dzīvē viss ir jānopelna saviem spēkiem!
Esmu par šīs spēles aizliegšanu, taču arī par tīru krāpšanos to manuprāt nevar nosaukt...

J jolanta 07.12.2009

Jūs esiet nolādēti naudas krāpnieki, kas cilvēku naturāli hipnotizē un izvilina pēdējo naudiņu, lai pēc tam nez cik ilgi atmaksātu rēķinus, tā ir sadarbība ar radiniekiem draugiem, kuri tiek pie vinnesta, lai aizmālētu citiem acis, sodīt jūs vajag par šādu rīcību, gan jūs Dievs sodīs, kaut jūs saslimtu ar neārstējamu slimību, es aizlūgšu par jūsu raidīju veidotājiem un Tevi kas tik salkani ēterā pierunā cilvēkus.Tu zini neliete cik mēnešus es pēc jūsu raidījuma dzīvošu neēdusi, Tev kauna nav ievilināt cilvēkus afērā.Mīļi tautieši, neuzķerieties uz šo afēru, kā uzķēros es nezinādama, domāju, ka vinnēšu un man iznāks gūžas operācija, tagad nāksies nomirt badā...Neliešu banda, kas izmanto krīzes situāciju...

A Agita. 20.12.2009

man vienreiz patika neviens vienā dienā nezvanīja. viņa teica Atvainojiet mums ir jāatliek spēle līdz rītdienai. :D

M m.o 01.01.2010

pat tagat 1 janvari vini bende nervus un nelauj skatities tv
beidziet viniem zvanit un ticet. Lai vini bankrote un tad vinus vairs neredzesim.