Veiksmes spēlē "Lielais jautājums" - Nezvaniet uz šo spēli

Zvanīju uz veiksmes spēli "Lielais jautājums", zināju kāda ir pareizā parunā.
Piezvanot pirmo reizi, pateica, ka esmu septītā zvanītāju. Katrs 10 zvanītājs ir veiksmīgais. Nodomāju, zvanīšu vēl, gan jau tikšu līdz 10, bet izrādījās, ka zvanot uzreiz pēc veiktā zvana es atkal biju tikai 5!
Interesanti operatori nemāk skaitīt!
Nezvaniet uz šo spēli, tā ir tikai naudas liela tēŗēšana, jo nokļūt līdz tam, ka būsi 10.tais ir bezcerīga.

N ninja 02.03.2009

par to, kas interese bernus, atbildiba ir vienigi vecakiem. un, ja neprotat vai nevelaties berniem veseligi izskaidrot, ko un kapec skatities, tad kapec visiem kopa dienas vidu nedoties arpus majas?? vai darit ko radosu iekstelpas, nevis vnk radinat blenzt tv ekrana..
mani personigi sis laimes speles tracina, jo laika, kad jataupa nauda, cilveki ljaujas kardinajumam un notriec lielas naudas summas par zvaniem un sms. diemzel veltas ceribas ko laimet - lielakajai daljai.

Mamma 03.03.2009

Nu nu tev laikam veel nav beernu. Es domaaju tik pat labi var apgavot- atveersim katraa skolaa pa kazino.

Mamma 04.03.2009

Atkal siikais ir zvanijis! Nu ieshu vienreiz piketet uz Elijas ielu vai vel labak pie Briivibas piemineklja.!!!

Mamma 04.03.2009

Brr cik nikna esmu!

I Ieva 18.03.2009

Pārāk uzskrūvēta raidījuma vadītāja... nav ko teik... bet tik vārās un vārās to stundu... kā man viņa nepatīk.

N Natālija 30.03.2009

Šodien arī uzkāros. Pirmo reizi mūžā uzticējos tādai provokācijai.. palika pēdējā minūte.. neviens nezvana un nezvana, jāuzmin bija kukainis spāre. Ilgi ar sevi mocījos.. domāju aj-reizi mūžā.. ja nu 1000 kāzām vinnēju, kāds tač vinnēs.. un jā-man pateica-jūs esiet desmitā!!!

man šķita ka sirds vaļā izkries.. atgāju no TV jau patālāk lai nebūtu pa mobilo un TV traucējumu un dzirdu TV atzvan.. Enžēnija pasaka Spāre.. un laimē 1000. man gribējās sadot pa purnu jo es tač dzirdēju ka man teica jka esi 10 tad pasaki kukaini spāre un laimē... Es arī biju 10, kāpēc atzvanīja eižxēnijai???

Iesūdzēju tiesā vienreiz.. ārprāts kur var naudu kāst.. 95 sant + PVN 21%..

H hetera 30.03.2009

Natālijai----no visiem zvanītājiem, kuriem ir nr.10 vēl tiek veikta izloze, kuru automātiski dators veic un tad tas arī ir tas laimīgais...a ko Tu domaji, ka visi, kam 10 nr.ir tie laimigie???Taču noteikumos ieklausies, tur tiek viss skaidri un gaiši izstāstīts...

S Sančo 02.04.2009

Arī es uzķēros uz šo spēli... Skatījos Tv raidījumu un nolēmu, jāizmēģina laime. Piezvanīju, dabūju nr.2, domāju, jāpamēģina vēl reizīti, uzreiz pēc sava zvana veicu vēl vienu zvanu, bet dabūju nr.8, kad uzreiz veicu vēl vienu zvanu, nodomājot, bet ja nu tomēr... ha... mani vienkārši atslēdza, nesavienoja līdz galam. Un tad sāku aizdomāties, bet ja nu ne visus 10 nummurus savieno, bet vienkārši daļu atceļ???
1. aprīļa spēle vispār bija murgs, īsti nevarēja saprast kurš kuru muļķo, skatītāji raidījuma vadītāju, vai raidījuma veidotāji - skatītājus???
Vairs uz šo spēli neuzķeršos! :(

A arturs 02.04.2009

jus nesat padomajushi kad kamer jus zvanat, taja pasha bridi zvana vel 50 cilvveki, taka nav jabrinas ka pec jusu otra zvana aplis aju ir apgajis un jums ir daudz zemaks cipars ka pirmaja zvana ? DOMAJIET AR GALVU !

Mamma 02.04.2009

Mes atradam risinajumu problemai- izsaucam meistaru . Tagad LNT kanals ir noblokets musu televizora. Un musu majas tas mulkibas nevienu vairs netrauce. Erti droshi un mierigi. Visi skatas 1 kanalu, jaunieshi TV3 .

K karīņa 05.04.2009

jūs ticat ka laimēsiet naudu?

S sss 17.04.2009

ak dievs! Debīla.

J Juris 17.04.2009

Kā var vispār zvanīt uz tādu lohotronu?

G grandans 17.04.2009

nu...spēli neskatos, bet joka pēc pieteicos tieshraidei, aizgaju, veesi izceelu 200ls,

K kristīna 23.04.2009

tā nav kā tu saki, es esmu zvanījusi 3x un no tām 3x man 2x bija tas 10...tā ir veiksme nejau izlase

E eva 08.05.2009

RIKTIGA KRAPSANA!!!mAN JAMAKSA PAR TO, KA NESMU ZVANIJUSI!!!lATTELECOM AR TO SPELI UZ VIENU ROKU!!!TAKA NESIET MULKI UN NEZVANIET!mAN PAZINAI 40 LS NACAS ATVADITIES, KRAPNIEKI!

в Винни-Пух 08.05.2009

это стадо которое считает себя комадирми и думает что за деньги купить можно все(((((

A apkrāptā. 28.05.2009

Es vsp vienreiz izdomāju pazvanīt un arī vairs nezvanīšu. Pirmo reizi man trāpijās 6, bet zvanot uzreiz vēl vienu reizi vsp nekāds skaitlis., maksa par zvanu 96 sant un pi-pi-pi-ppi, un naudiņu protams par to noņēma...

A apkrāptā. 28.05.2009

man gadijas ka vispaar nenosauca nevienu skaitli.- maksa par zvanu 96 sant. un pi-pi-pi-pi-pi-pi.. un naudu protams noneema

K Krotow 28.05.2009

Ienākošie zvani tur tiek pieņemti rindas kārtībā. Ja tas nav skaidrs, tad labāk nezvaniet nemaz.