www.sudzibas.lv Valdība! Valdība ņirgājas par tautu!

Valdība! - Valdība ņirgājas par tautu!

Tauta, latvieši un ne latvieši, Latvijas iedzīvotāji, vai jums tiešām nav apnicis, viss tas kā mums tiek dirsts uz galvas, jūs katru dienu skataties ziņu raidījumus un klusībā katrs pie sevis šausminieties, kas notiek, ko ar mums dara, kur mūs vēlas iedzīt, varbūt ir laiks pienācis un pietiek šo visu paciest un būt tadiem auniņiem un paklausīgi pildīt visu ko tie tur augšā mums uzliek par nastu un kurp mūs iedzen!!!???
Paskatieties kas notiek Egiptē, kā par sevi cīnījās Grieķija, Spāņi utt, kāpēc mes, Latvieši esam tik tupi un neaktīvi, vienmēr cietēji, vienmēr pazemotie un sakoduši zobus, ņemam vēl lielāku maisu pār plecu un nesam, kāpēc? tapēc ka mums ta lika valdība! Kur ir mūsu pašlepnums un cieņa pašiem pret sevi, pirmkārt jau pašiem pret sevi, jo valdībaij uz mums ir uzdirst, mēs esam skudras kas atstrādās aizņemto eiropas naudu, jo to ko viņi izzaga un labi noslēpa, tagad ir jāatgriež, bet ar kādu cenu, uz mūsu rēķina, uz mūsu gimeņu labklājības rēķina, uz mūsu veselības rēķina, mēs pamazām atsakāmies no visa, bet valdībaij ir par maz... !!!????????????????? Vai nav liks cīnīties par sevi!!!???

J

slu6ajusj!

č ČangalsPleška 15.02.2011

I tebe! ne stoit blagodarnostej!

M Mačo! 15.02.2011

Varbūt izputinam to seimu lupatās, tos pediņus kas visus mūs čakarē, nahuij auklēties, pieņēmuši likumus kas piesedz viņus un mums atņem jeb kādas tiesības, varbūt pietiek muldēt, vajag vākties un ko darīt, pamazām cilvēki sapratīs un pievienosies, vajag darīt tā kā ēgiptē, te nau ko auklēties!

č ČangalsPleška 15.02.2011

Nu tak davaj! Sobiraj tolpu!

M Mačo! 15.02.2011

A jūs jau zinat kas notika ēgiptē, kāds laļu teātris utt, smiekli nāk no tiem gudrajiem, ko panāca mediķi utt, da neko, kāpēc? Da tāpēc ka tādas akcijas kur savācas cilvēki pie seimas un citur un publiski pazemīgi sūkā ķepu, tas ir kauns, jācīnās, jāielauž tiem kropļiem galvaskausus!!!

D Dr.Schmurge 15.02.2011

Tā vietā, lai sačakarētu savu dzīvi ar nopietniem protestiem pret pastāvošo iekārtu, es izvēlējos aizbraukt.Un nenožēloju...Man brīžiem rodas iespaids, ka darbaspējīgie ļautiņi būs LV pametuši.Palikuši pie siles esošie, tiem pietuvinātie, biznesmeņi kuru bizness vēl rullē un pensionāri...Un neta komentētāji, kuriem par spīti krīzei, vēl internets nav atrubīts... :)

L laura 15.02.2011

Dodu 100% garantiju, ka jebkādus protestus valdība vienkārši ignorēs, kā tas ir bijis līd šim. Ir taču rīkotas visādas protesta akcijas, bet kādi ir rezultāti? Pilnīgi pretēji, jo pēc šim akcijām tautai iznāk to jostu savilkt aizvien stingrāk.

J Juris 18.02.2011

Valdība jūs čakarē, bet jūs ka māte Terēza, visu pieņemat un piedodat ka ēzeļi, kauns, visi tik prot ko izdomāt atrunām, visi komentāri ir tādi, katrs sūdos atrod ko saldu un ar to aizbildinas, vājprāts, cīnītāju nav, mirusi tauta, bet pidari valdība dzīvo zaļi!

J Juris 21.02.2011

Man ir kauns par šo valsti, par šo pediņu valdību, par bezmugurkaulnieku Prezidentu, kaut kāds Daunis un galvenokārt par šo nožēlojamo tautu, vienkārši nav ko teikt un nav arī jēgas!!!

A Andris 21.02.2011

visu valdibu vajadzetu pielikt pie sienas un ar automatu visus bez zelastibas . pr tautu tik nirgajas, un savas zekes tik naudu zin kaa baazt. kut tak ta valdiiba visa nospraagtu