www.sudzibas.lv Valdība! Valdība ņirgājas par tautu!

Valdība! - Valdība ņirgājas par tautu!

Tauta, latvieši un ne latvieši, Latvijas iedzīvotāji, vai jums tiešām nav apnicis, viss tas kā mums tiek dirsts uz galvas, jūs katru dienu skataties ziņu raidījumus un klusībā katrs pie sevis šausminieties, kas notiek, ko ar mums dara, kur mūs vēlas iedzīt, varbūt ir laiks pienācis un pietiek šo visu paciest un būt tadiem auniņiem un paklausīgi pildīt visu ko tie tur augšā mums uzliek par nastu un kurp mūs iedzen!!!???
Paskatieties kas notiek Egiptē, kā par sevi cīnījās Grieķija, Spāņi utt, kāpēc mes, Latvieši esam tik tupi un neaktīvi, vienmēr cietēji, vienmēr pazemotie un sakoduši zobus, ņemam vēl lielāku maisu pār plecu un nesam, kāpēc? tapēc ka mums ta lika valdība! Kur ir mūsu pašlepnums un cieņa pašiem pret sevi, pirmkārt jau pašiem pret sevi, jo valdībaij uz mums ir uzdirst, mēs esam skudras kas atstrādās aizņemto eiropas naudu, jo to ko viņi izzaga un labi noslēpa, tagad ir jāatgriež, bet ar kādu cenu, uz mūsu rēķina, uz mūsu gimeņu labklājības rēķina, uz mūsu veselības rēķina, mēs pamazām atsakāmies no visa, bet valdībaij ir par maz... !!!????????????????? Vai nav liks cīnīties par sevi!!!???

J

J Juris 08.02.2011

A tu Jāni Saulīti, ko dari, ko tu vēlējies izteikt savā komentārā, nav kas tevi atbalsta, tu arī esi pret to kas notiek Latvijā, Es nostāsos tev blakus, bet vajag ko mainīt, nevis dumji komentēt.

V vilis 08.02.2011

Zina jau zina, nesatraucies tik ļoti. Ar Alfu un Omegu arī tik ļoti nav jābiedē.Lai sākas tik kāda šmuce nelīdzēs ne viena ne otra. Lai pamēģina šaut uz savu tautu .
Problēma ir pavisam citur.Nav jau nekādas tautas.Maza saujiņa nobijušos ļautiņu, kuri baidās, ka atņems pēdējo, nemaz neapzinoties, ka viss jau atņemts gan pašiem, gan nākamajām paaudzēm.

J Juris 08.02.2011

Piekrītu tev Vili, pareizi, to arī vajag apzināties, ka nu jau vairāk nav ko atņemt, vajag dzīt tos draņkus un nevis ar sūdainu koku, tas būs kā glaimojums, bet sist ar armatūras stieņiem, dauzīt nežēlīgi!

č Čoms 08.02.2011

Nesenie Jēkabpils notikumi parādīja, kādi ir patiesie Alfu un citu grupu kaujinieki.Tiem ir vienalga uz ko šaut, ja tikai ir dota pavēle, bet ja vēl kaujasspēju celšanai ir pielietotas narkotikas, nekas tiem nestāvēs ceļā.Nu, bet nav jau kam iet uz jaunām barikādēm.Toreiz bija rūpnīcas, laukos kolhozi, varēja cilvēkus noorganizēt.Kurš tagad atļausies riskēt zaudēt visu, kas tam palicis, jo visiem taču ir ģimenes, kuras būs nolemtas bada nāvei.Vēlēšanām arī nav nekādas nozīmes, jo iepriekš jau ir zināms, kādiem jābūt rezultātiem.

J Juris 08.02.2011

Domāju ka jēkabpils notikumi parādīja tieši otrādi, pretējo, par ko tas liecina, ja pat Omegas un Alfas irindnieki iziet uz kriminālā ceļa, vai tas neliecina par valsts bezadbildību pret sviem pilsoņiem!

č Čoms 08.02.2011

Tur notikumi bija biški savādāk, nekā to tagad atspoguļo.Viņiem bija no augšas uzdots nogādāt "melno kasi", kā tas tika darīts iepriekšējās reizēs, un policiju izsauca cilvēks no ielas, domādams, ka notiek laupīšana.Ja viņi būtu veikuši laupīšanu, arī atkāpšanās ceļš būtu aprēķināts, jo šādas operācijas jau nu viņi būtu bijuši spējīgi saplānot.

J Juris 08.02.2011

Lai nu kā, bet arī policija ne pa velti iziet ielās uz protesta akcijām, tas jau nav no labas dzīves, vai ne?

V vilis 08.02.2011

Pensionārus un bomžus nebaroja un nebaros.Lai jau brēc.Valdošās elites bērni jau sen kā mācās un dzīvo dažādās pasaules valstīs.Kad viss būs izsaimniekots, paņemts, nozagts un citādi izvazāts aizbrauks arī pati elite.Par to, ko viņi ēdīs, galvas lai nesāp nevienam.Viņu līdzekļu pietiks vairākām paaudzēm.Ko mēs ēdīsim-lūk tas ir jautājums, par kuru būtu jāpadomā katram, ja ir kaut kripatiņa smadzenu.

. ...... 08.02.2011

Piekrītu.Malacis Čoms

. ...... 08.02.2011

Piekrītu.Malacis Čoms

R RalfVigum. 08.02.2011

Es pieļaju ka likumsargi ipaši nerautos kauja. Viņi jau ar lidzbaltkvelej novesti. Šeit jau izņemot valdošo grupejumu pareiem ipaši nav ko zaudet, var tikai iegut. Personigi man vajag saglabat maju, darbu, barot savu ģimeni, turpinat parvietoties ar auto un but parliecinatam ka mana pensija tomer bus mana. Es neesmu nevienam neko ludzis es protu stradat bet nevajag mani apzagt.

č Čoms 09.02.2011

Ralf Vigum, tieši par to arī ir runa.Visiem normāliem Latvijas iedzīvotājiem ir bailes zaudēt VISU, kas tiem vēl ir palicis.Tie, kas te filozofē par visādu trobeļu celšanu vēl ir gados jauni, kuri neko nav redzējuši no reālās dzīves.Viņi domā, ka pret ieročiem varēs stāties ar akmeņiem vai rungām.Tā runāt var tikai cilvēki, kuri ieročus ir redzējuši tikai spēlējot datorspēles, kur katram ir vairākas dzīvības.Kad pašiem vajadzētu skatīties nāvei acīs visa lielā bravūra būtu pagalam.

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Čoms, sajūta tāda, ka Tu pats vēl esi bērna prātiņā!!! Domā, ka tie, kas 20 gadus atpakaļ gāja uz barikādēm ar plikām rokām pret OMON arī bija saskatījušies datorspēlītes???!!! Vai varbūt Tu vēl biji savas māmiņas puncītī??? :D :D :D Gudrinieks fakinais! :D :D :D :D :D

č Čoms 09.02.2011

Diemžēl man 20 gadus atpakaļ bija tas gods arī barikādēs piedalīties.Arī ieročus pēckara gados tiku izmēģinājis visādu veidu.Par tavu vecumu un nodarbošanos nesen lasīju tavā diskusijā ar Zinaidu.To, ka apvainot svešus cilvēkus ir tavs hobijs, pārliecinājos lasot tavus komentārus.Mans padoms tev agri no rīta:nemaisies pieaugušajiem pa kājām, citādi samīs.Jauku tev dienu!

č ČangalsPleška 09.02.2011

Opjatj vsju no4j ne spal!

Z Zinaida 09.02.2011

Privet dorogu6a!Kak spalosj?Ka6mari ne mu4ali?Ja smotrju, na ulice horo6aja pogoda, poidu, porabotaju nemnogo!

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Čoms, Tu atkal kļūdies, bērniņ, man ar Zinaidu nekad nav bijušu savstarpēju diskusiju, tākā nomierinies un lien atpakaļ gultiņā pie mammītes! :D :D :D

č Čoms 09.02.2011

Sīkais mīzēj, tu man vari tikai dirsu pabučot neko vairāk, un vispār pakāp uz avīzes, lai es tevi varētu saskatīt-tu sīkā uts!Tavas mātes vietā es tevi dzemdētu atpakaļ, lai šādi morāli kropļi pa Latvijas zemi nevazātos!Trāpītos tu sīkais smerdeli pa tvērienam, es tevi pārplēstu un piedirstu!

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Muahahahahaaaaaa! LOL :D :D :D :D :D :D Tā tik sīkpirdis Čoms prot bazūnēt! :D :D :D Skolā nav jābūt, ka dirni pie datora, jebšu Tevi skolā neņem ar tik traumētu psihi?! :D :D :D

č Čoms 09.02.2011

Es visas skolas pabeidzu, kad tu savam papukam pautos šūpojies, un tas bija 1974gadā, un tu man varētu būt mazbērna lomā, tā ka nebrauc citiem virsū, ja negribi dabūt to pašu atpakaļ!