www.sudzibas.lv Valdība! Valdība ņirgājas par tautu!

Valdība! - Valdība ņirgājas par tautu!

Tauta, latvieši un ne latvieši, Latvijas iedzīvotāji, vai jums tiešām nav apnicis, viss tas kā mums tiek dirsts uz galvas, jūs katru dienu skataties ziņu raidījumus un klusībā katrs pie sevis šausminieties, kas notiek, ko ar mums dara, kur mūs vēlas iedzīt, varbūt ir laiks pienācis un pietiek šo visu paciest un būt tadiem auniņiem un paklausīgi pildīt visu ko tie tur augšā mums uzliek par nastu un kurp mūs iedzen!!!???
Paskatieties kas notiek Egiptē, kā par sevi cīnījās Grieķija, Spāņi utt, kāpēc mes, Latvieši esam tik tupi un neaktīvi, vienmēr cietēji, vienmēr pazemotie un sakoduši zobus, ņemam vēl lielāku maisu pār plecu un nesam, kāpēc? tapēc ka mums ta lika valdība! Kur ir mūsu pašlepnums un cieņa pašiem pret sevi, pirmkārt jau pašiem pret sevi, jo valdībaij uz mums ir uzdirst, mēs esam skudras kas atstrādās aizņemto eiropas naudu, jo to ko viņi izzaga un labi noslēpa, tagad ir jāatgriež, bet ar kādu cenu, uz mūsu rēķina, uz mūsu gimeņu labklājības rēķina, uz mūsu veselības rēķina, mēs pamazām atsakāmies no visa, bet valdībaij ir par maz... !!!????????????????? Vai nav liks cīnīties par sevi!!!???

J

č ČangalsPleška 08.02.2011

Tak ono i estj! Toljko doma mi zalovatjsa i mozem! A kak do dela dohodit, tak jazik v zopu!

Z Zinaida 08.02.2011

Sli6kom pozdno uze, i kto poidut-pensioneri?

J Juris 08.02.2011

Nu jā, par vēlu! Tā jau arī ir mūsu ikdienišķā pieeja, cietēji un abižotie, pareizi, par vēlu!!! NEKAS NAV PAR VēLU!!!

č Čoms 08.02.2011

Juri, ir jau krietni par vēlu ko darīt lietas labā, jo mēs jau sen esam pārdoti.Kāpēc pa vēlēšanu laiku Latvijā notika Nato mācības?Kāpēc Obama apsveica Dombrovski, pirms Valsts prezidents bija uzticējis tam sastādīt valdību?Atrodi un izlasi Jāņa Kučinska rakstus "Nacionālais minimālisms" un"Kam jāatstāj Latvija", tad sapratīsi, kas ir Latvijas īstie saimnieki.

J Juris 08.02.2011

Ja jau esam iedzīvotāji un Latvieši, vai mums nevajadzēdu rīkoties viņu metodēm un arī uzdirst uz viņu uzspiestajiem pienākumiem mums, ko tad viņi tie saimnieki darīs ar Latviju, ja tauta te vienkārši paņems un ignorēs visas viņu iegibas, tikai tauta ir spēks, tikaij!

Čoms nu ponjatno

č Čoms 08.02.2011

20 gadus atpakaļ es arī tāpat kā Tu cerēju uz labāku dzīvi, bet tagad no paradīzes esmu nokļuvis ellē.Pēckara gados, ar katru nākošo gadu dzīves līmenis auga acīm redzami, toties tagad ar mūsu pašu it kā likumīgi ievēlēto valstsvīru rokām, bez kara un citām katastrofām 90% cilvēku ir ir padarīti par beztiesīgiem lopiņiem, kuri ir spiesti meklēt patversmi ārzemēs, lai nenomirtu badā savā Dzimtenē.Par Padomjlaika represījām un karā kritušo skaitu runā visi, bet kurš ir uzskaitījis pašlaik notiekošā genocīda upurus?Cik ir izdarījuši pašnāvības, cik zaudējuši pajumti un nosaluši žogmalā?Cik ir aizbraukuši projām, lai izdzīvotu? Kad jaunieši man jautā:Vai tādēļ tu gāji uz barikādēm, lai mums tagad nebūtu maizes kumosa, es jūtos kā noziedznieks.

R RalfVigum. 08.02.2011

Tiko pie saeimas kaut kas saksies es bušu klat apsolu. Man ari jau pietika. Tikaj ar norunu ka letiņi nedziedas, ka vienmer.

Z Zinaida 08.02.2011

Kakoi Čoms?A gruppensex.Kak tvoi internet, ne propadaet?U menja bivaet sboi.

č Čoms 08.02.2011

Ralf Vigum-15 gadi stingrā režīma Tevi nebaida?Vēl jau nav sadabūti rokā 13 janvāra vaininieki.

V vilis 08.02.2011

Veltīgi sacerējies, dziedāja un dziedās, jo vergi ir pēc būtības.To saprot arī valdība un pareizi vien rīkojas.Cilvēki, kuri apzinās, kas notiek ir mazākumā.Pārējie ir gatavi tikai dziedāt un dainas skandēt.Es arī piedalītos protesta akcijās, bet nevienam jau to nevajag.Nav nekādu konkrētu prasību, nav arī vēlēšanās ko mainīt.Ja kāds ko uzsāktu un no valsts puses sekotu represijas, tautieši tikai priecātos un teiktu-tā viņiem arī vajag.Latvieši šobrīd ir sadalījušies divās daļās-vieni daino un dzied, otrie-skaita lūgšanas un gaida, ka dievs visu rokās ieliks.Pa starpām vēl ķīvējas ar krieviem, kaut gan visi vienā zemē dzīvojam un liktenis visiem viens.
Derētu arī padomāt, kāpēc pārdota ir tieši Latvija, ne Lietuva vai Igaunija.Varbūt tomēr tieši pašu infantilisma dēļ.

Molodec Vilis!

H harijs 08.02.2011

Ļeņina tēls nelīdzēs, šoreiz vajag pašu Ļeņinu.
Būs revolūcija, būs izmaiņas.
Re kā grieķija dod vaļā. Un panāk savu.
Arī mums, -TAUTAI- vajag likt treknos deputātus strādāt nevis ļaut audzēt taukus.

J Juris 08.02.2011

Es arī ietu un uzskatu ka vajag izputināt līdz pamatiem visas to deputātu un ministru ligzdas, tā lai bēg no latvijas zirgu ratos un piesegušies ar sūdiem, un kad naks jauni politiķi, lai domā, vai viņi ko spēj un ar kadu mērķi viņi iet valdībā, ja tas viniem nav skaidrs, tad lai rēķinās ar tautas izreķināšanos, savādak neredzu ka varētu kas mainīties, preteja gadījuma mes dzīvosim līdzās šiem kroplīgiem zagļiem līdz viņi pasi nomirs savā amatā dabīgā nāvē, bet es nevēlos savu dzīvi un gimenes labklājību atdot viņiem!!!

č Čoms 08.02.2011

Pilnīgi pareizi Vili, viena daļa ar putām uz lūpām"Krievi nāk!" cenšas sašķelt līdzpilsoņus pēc nacionālās piederības, kaut gan uz barikādēm bijām gan latvieši, gan krievvalodīgie.Tagad cilvēki baidās vēl vairāk nekā toreiz, jo var zaudēt visu-gan darbu, gan mājokli, gan maksāt milzīgus sodus, ja paveicas-15 gadi cietumā.

V VācuMuižnieks 08.02.2011

Jūs latviesh baur tur mut!
Jums vārd neviens nav devis! Jūs vienmēr ir kalpojuš priekš to vāc kung un tā tam būs būt!
Dombrovsk malc, ka gērbj jūs ārā! Vins pild mūs norādījum, bet jūs viņam pie kāj! Tā kā stāv pie ragavam, kamer zirg lasa avīz!

J Jānis Saulītis 08.02.2011

Ko iesaki darīt, Juri?! jeb tikai pavaimanāt esi nācis?

č Čoms 08.02.2011

Priekš kam mums ir NATO?Uzreiz tiks veiktas miera uzturēšanas operācijas, un melnādainie šauteņu laidnēs varēs iegriezt strīpiņas kā Afganistānā, vai citos karstajos punktos.

D Dombrovskis 08.02.2011

Nu ko jūs te tvaiku nolaižat! Nu ejiet uz tām barikādēm! Nu taisiet revolūcij! Es izsauks Alfu un Omegu un pēc pusminūtes tā jūsu revolūcija būs nospiesta kā blakts!
Ne jau jums pajoliņi būs norādīt ko man darīt un kā rīkoties!
Mēs lemjam par savu labklājību, nevis jūsējo! Jūs tādēļ šeit esat lai uzturētu mūs!
Latvijā politika ir visienesīgākais bizness, ja kāds to nezin!

č Čoms 08.02.2011

Interesanti, no kā jūs treknie mūļi barosieties, kad visi darbaspējīgie aizmuks projām, un paliks tikai pemsionāri un bomži, kuri brēktin brēks pēc maizes kumosa?Vienīgā iespēja pārņemt pieredzi no jaunajiem saimniekiem-amerikāņiem.Viņiem ir liela pieredze rezervātu izveidē, uzcels kaut kur purva vidū šķūni, un sadzīs iekšā palikušos aborigēnus, kā kādreiz izrīkojās ar indiāņiem.