www.sudzibas.lv Valdība! Valdība ņirgājas par tautu!

Valdība! - Valdība ņirgājas par tautu!

Tauta, latvieši un ne latvieši, Latvijas iedzīvotāji, vai jums tiešām nav apnicis, viss tas kā mums tiek dirsts uz galvas, jūs katru dienu skataties ziņu raidījumus un klusībā katrs pie sevis šausminieties, kas notiek, ko ar mums dara, kur mūs vēlas iedzīt, varbūt ir laiks pienācis un pietiek šo visu paciest un būt tadiem auniņiem un paklausīgi pildīt visu ko tie tur augšā mums uzliek par nastu un kurp mūs iedzen!!!???
Paskatieties kas notiek Egiptē, kā par sevi cīnījās Grieķija, Spāņi utt, kāpēc mes, Latvieši esam tik tupi un neaktīvi, vienmēr cietēji, vienmēr pazemotie un sakoduši zobus, ņemam vēl lielāku maisu pār plecu un nesam, kāpēc? tapēc ka mums ta lika valdība! Kur ir mūsu pašlepnums un cieņa pašiem pret sevi, pirmkārt jau pašiem pret sevi, jo valdībaij uz mums ir uzdirst, mēs esam skudras kas atstrādās aizņemto eiropas naudu, jo to ko viņi izzaga un labi noslēpa, tagad ir jāatgriež, bet ar kādu cenu, uz mūsu rēķina, uz mūsu gimeņu labklājības rēķina, uz mūsu veselības rēķina, mēs pamazām atsakāmies no visa, bet valdībaij ir par maz... !!!????????????????? Vai nav liks cīnīties par sevi!!!???

J

P Padomnieks 10.02.2011

Loši esat jūs visi, jo latviešiem pieder tikai 10% no Latvijā esošajiem īpašumiem.Un par ko jūs taisāties karot-paši ar sevi?Krievism ir labs teiciens: Kak u latiša, hui da duša.Tas vēl jums pastalniekiem vienīgais, kas palicis.

E Esesesseseseseses 10.02.2011

Muaahahahahahaaa... Visi ir loši, tikai Padomnieks nav losis! Tu perdeļPadomnieks esi vislielākais LOSIS, ja atļaujies šādi murgot! Totāls LOSIS! Muļķis! :D :D :D :D

P Padomnieks 10.02.2011

Narkotikas mazāk vajag lietot, tad rožainā gaisma ātri pazudīs.

J Juris 10.02.2011

Atkal panesās savstapējais strīds, Padomniek, ja nekam netici un vēl jo vairāk sev, kāpēc gan gribi pateisīt sevi par baltu pūkainu visu zinošu un saprotošu, tai pašā laikā mēs visi šeit saprotam ka tu ne tuvu tāds nēsi, tāda psiholoģiskā maska, nevēlies neko mainīt savā dzīvē, tevi viss apmierina, nu bet lūdzu, nebojā citiem garastāvokli! Bet pārējiem, labāk nerekstieties uz tādām lētām provokācijām, noklusējiet, neatbildot tādiem kā padomnieks, tas arī paliks kā pirmais un vienīgais komentārs no viņa puses, Vai piekrītat? Labāk rakstiet, kam tiešām pietiek dūšas un kas būtu beidzot gatavs ko šajā valstī mainīt, padalieties ar padomiem, idejām, kā to vajadzētu darīt, organizēt, pietiek ar tiem maitām zagļiem auklēties, Zagļi viss aukstākajos amatos valstī regulē mūs, kā mums dzīvot, ko ēst un cik daudz un par kādām cenām, ticiet man, pateicoties mūsu bezdarbībai, mēs drīz maksāsim nodokli par gaisu ko elpojam, tāpat kā ar transpota nodokli un firmu automašīnām kuras tiek izmantotas brīvdienās, kāda pie velna tiem pidariem tur aukšā daļa gar mūsu transporu un kad mēs to izmantojam, vai nav jau par traku!!!

P Padomnieks 10.02.2011

Nekas, drīz jūs maksāsiet pat par gaisu, ko maitājat.Pašlaik notiek mazo lauksaimnieku, kuri nav reģistrējušies kā nodokļu maksātāji, veiksmīga izģērbšanaTālāk sekos tarifu celšanas, degvielas cenu kāpums, u.t.t. Visus labumus uzreiz neņemšos pārskaitīt, redzēsiet paši.

V vilis 10.02.2011

Mēs visi maksāsim, arī tu Padomniek! Jautājums-cik ilgi spēsim.

P Padomnieks 10.02.2011

Tās Vili ir tavas problēmas.Kad man kļūs smagāk ar to elpošanu, ņemšu dolāru čemodāus rokās, un prom pāri dīķim.Lustīgu palikšanu dārgie tautieši un tautietes!

V vilis 10.02.2011

Pareizi darīsi.Katram sava āda tuvāka.Neiesi jau bojā, tāpēc, ka lielākā daļa tautiešu vēlas būt mocekļi.Un turklāt vēl tīksminās, ka māk ar latu dienu izdzīvot.

M Mr_Game 10.02.2011

dombrovski! alfa un pmega neko nenospiediis bet gan izmantos jucekli valstii lai aplaupiitu kaadu speelju zaali un shnjabja bodi!!!

J Juris 10.02.2011

Kādi mēs tomēr esam neizlēmīgi, švaki un pakļāvīgi, tas ir ārprāts, tas ir šausmīgi, Tādai tautai nekad nebūs nākotnes!

J Juris 10.02.2011

Kas tad šiem tur nekaiš, kamēr valsts viņiem visu dod un kamēr ministriju sienas un apsardze un darba auto vadā, vai šie bandīti tiešajā vārda nozīmē spēs kādreiz ko darīt priekš tautas, tiem ir pohuij uz mums visiem!

Z Ziemeļbriedis 10.02.2011

Visi jūs esat nolemti lēnai un mokošai bada nāvei.Valdībai jūs neesat vajadzīgi.

J Juris 11.02.2011

Laikam latvijā tiešām nav cilvēki kas spētu par sevi pastāvēt...

J jana 11.02.2011

kas ir labak pabalstu diena 1latu esanai sanemt.Vai cietuma ar 7latiem diena dzivot un nestradat. TAD es 2bernu mamma izvelos cietumu un visiem musu saiminiekiem valdibam NAVI un uzvaram mes latvijas tauta un no arzemem papildspeki ari bus taka nav ko stresot tik jagaida kad bus es ari busu un ja vajadzes ari mirsu bernu del jo maniem berniem nav vinu del javergo.

J Juris 11.02.2011

Beidzot raksta kāds cilvēks kurš tiešām šeit dzīvo un audzina bērnus un apzinas zemes, dzimtenes vērtību, mēs te varam rakstīt par balzāmu, gaļas kombinātu, dāņu cūkām, veikalu tīkliem, tās sarunas ir jau piedrāzušās, to var pateik cilvēks kuru tas viss apmierina vai sen jau ir padevies, labak nekomentējiet tad, bet tam visam pretī var pateikt, cik ilgi tie tīkli un veikali pastāvēs, ja tauta galu galā paņems visu savās rokās, saņemsies, apvienoties ar zemniekiem, atbalstot viens otru, zemnieki visu atvedīs uz Pilsetām, tikaij pērciet no viņiem, atbalstiet viens otru un vienu menesi neejat tjos lielveikalos, atmetiet tos kapitālisma uzspēlētos ieradumus, paskatīsimies kādi būs šie tirgoņi un darboņi bez šīs tautas, da nekas, tikai mums jau nav dūšas, vienmēr gaidam kurš nu pirmais un varbūt bez manis iztiks, nē, neiztiks, nu pietiek!!!

J Juris 12.02.2011

Piekrītu!!!

J Juris 13.02.2011

Nu tad jau ar mums ir cauri, ja jau nevienam vairs neko nevajag un viss apmierina, jauki, vergi un tauta kas uztur zagļus politiķus!

* ****** 13.02.2011

Nu gan slikti laiki pienākuši!!!

J Jānis 14.02.2011

Latvijas iedzīvotājiem vajag kopā sacelties, iebrukt valdībā, izdzīt visus ārā un pārņēmt valsti, aizliegt visas preces ienākšanu Latvijā, ko varam saražot paši, valstī vienam cilvēkam jābūt varai un jāprasa tautai, nevis "Ko Lavija var izdarīt tautas labā, bet ko tauta var darīt Latvijas labā". Piekāš visus ES projektus, kas reālajā dzīvē nedarbojas, jabūt neatkarīgai valstij no pasaules. Valdība galīgi nejēdz kā rīkoties ar naudu ar lieliem nodokļiem baro savus vēderus, saceļ sev algas, iztērē kautkādās raķešu salūtos un gaismas pilīs, pieminekļos, kas naudu valstij nenes un iedzīvotājiem nekāds labums, bet vajag sacelt ražotnes, paši varam saražot pārtiku, apģērbu, automāšīnas utt. Par miljonāriem kļūst uzņēmuma īpašnieki, tāpēc valstij jābūt saviem uzņēmumiem, jo zinām teicienu "lielākais izdzīvos" un iedzīvotājiem būs darba, būs naudas, labklājība celsies un cilvēki kļūs laimīgāki.

č ČangalsPleška 15.02.2011

Vi toljko zdesj razmi6ljatj i mozete! A dejstvij nikakih! Tak 4to zivem dalj6e v etoj zope!