www.sudzibas.lv Valdība! Valdība ņirgājas par tautu!

Valdība! - Valdība ņirgājas par tautu!

Tauta, latvieši un ne latvieši, Latvijas iedzīvotāji, vai jums tiešām nav apnicis, viss tas kā mums tiek dirsts uz galvas, jūs katru dienu skataties ziņu raidījumus un klusībā katrs pie sevis šausminieties, kas notiek, ko ar mums dara, kur mūs vēlas iedzīt, varbūt ir laiks pienācis un pietiek šo visu paciest un būt tadiem auniņiem un paklausīgi pildīt visu ko tie tur augšā mums uzliek par nastu un kurp mūs iedzen!!!???
Paskatieties kas notiek Egiptē, kā par sevi cīnījās Grieķija, Spāņi utt, kāpēc mes, Latvieši esam tik tupi un neaktīvi, vienmēr cietēji, vienmēr pazemotie un sakoduši zobus, ņemam vēl lielāku maisu pār plecu un nesam, kāpēc? tapēc ka mums ta lika valdība! Kur ir mūsu pašlepnums un cieņa pašiem pret sevi, pirmkārt jau pašiem pret sevi, jo valdībaij uz mums ir uzdirst, mēs esam skudras kas atstrādās aizņemto eiropas naudu, jo to ko viņi izzaga un labi noslēpa, tagad ir jāatgriež, bet ar kādu cenu, uz mūsu rēķina, uz mūsu gimeņu labklājības rēķina, uz mūsu veselības rēķina, mēs pamazām atsakāmies no visa, bet valdībaij ir par maz... !!!????????????????? Vai nav liks cīnīties par sevi!!!???

J

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Ooojāāā, nu Čoms paspīdēja ar to ka visas skolas pabeidzis! Man liels prieks par to, patiesībā mani māc patiesas šaubas ka tas tā ir! Jo ja cilvēks patiesi būtu gudrs, tad nerakstītu šādas brīnumlietas, kā: ...Tie, kas te filozofē par visādu trobeļu celšanu vēl ir gados jauni, kuri neko nav redzējuši no reālās dzīves.Viņi domā, ka pret ieročiem varēs stāties ar akmeņiem vai rungām.Tā runāt var tikai cilvēki, kuri ieročus ir redzējuši tikai spēlējot datorspēles, kur katram ir vairākas dzīvības.Kad pašiem vajadzētu skatīties nāvei acīs visa lielā bravūra būtu pagalam.
Skaisti, vai ne?! :D :D :D :D Tāpēc jau mēs esam tur kur mēs esam! :P :P :P

č Čoms 09.02.2011

Zini sīkais, man tevis žēl, aizbrauc uz Tvaika ielu, varbūt vēl esi ārstējams, bet ja nē, visu atlikušo dzīvi vajadzēs mocīties kā govij ar sakām.

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Gudrākais paklusē! :D :D :D :D ... kas uz citiem saka, tam pašam mutē KAKA! :D :D :D

č Čoms 09.02.2011

Tātad tomēr neņēma pretī pat Tvaika ielā.Man tiešam no visas sirds tevis žēl.

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Nevis Čoms, bet mazs Čomiņš, nu tāds maziņš pidriķītis! :D :D :D :D kā man iepatikās šito diegabiksi pakaitināt! Muaahahahaha... :D :D :D :D

č Čoms 09.02.2011

Tik tiešām tevi ir steidzami jāizolē no sabiedrības!Cita pielietojuma es tev atrast nevaru, vienīgi zooloģiskajā dārzā, pērtiķu krātiņā.Varētu skraidīt pliku pakaļu, vēl ja rokā paņemtu ES karogu, uzreiz apmeklētāju skaits augtu.

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Muuaaahahahahahaaaaa! Pipec, nu kur tāds LOSIS var būt Latvijā, kā krāniņš Čoms???!!! :D :D :D :D :D skatos un gārdzu, pilnīgs psc! :D :D :D Cirks bez maksas! :D :D :D he he, labāk ej macīties puisīt, mājas darbiņus jau izpildīji?! :D :D Mamma vakarā būs dusmīga! :D :D :D Dabūsi vēl žagarus pa stilbiem! :D :D :D

T tā tas ir 09.02.2011

Te nu izpaužas letiņu daba, ēd viens otru nost bez sāls. Nav nekādas vajadzības pretoties valdības īstenotajai politikai, te tāpat viens otru noēdīs, pārplēsīs un piedirsīs :D

č Čoms 09.02.2011

Apsveicu!Skatos, tu jau sāc iejusties jaunajā lomā!Vēlu veiksmi!Sestdien aizvedīšu mazbērnus, lai novērtē.

č ČangalsPleška 09.02.2011

Koro4e! Na miting kogda? A ti vi zdesj zapizdelisj!

J Juris 09.02.2011

Tiešām panesās savstapējo atiecību risināšanas konkurs, nav svarīgi jauns vai vecs, cik pieredzējis cik ne, pietiek, cieniet viens otru, tikai tādēļ ka mēs ikdienā ta uzvedamies, esam tur kur šobrīd esam, un tas nav iepriecinoši, tūlīt degviela atkal pacelsies, līdz ar to pārtika, bet vai jūsu algas un ieņēmumi paceļas, ražotne visa iznīcināta ar eiropas palīdzību, maksaja naudu par cukurfabriku likvidāciju un politiķi labprāt to baza maisos un veda uz ārzemēm, padarīja latviju nespējīgu un atkarīgu no eiropas, un tādi piemēri i miljons, ja mēs to cietīsim, tad bērniem mācīsim to ka dzimteni ir jaizvēlas uz globusa no jauna, bet tik ne Latviju!

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Nu jā, tur es Tev Juris piekrītu!

P Padomnieks 09.02.2011

Viss būs skaidrs pēc lielās inventarizācijas (tautas skaitīšanas).Jaunie saimnieki saņems izsmeļošu informāciju, un izvēlēsies vai jūs šeit vergosiet, vai būs jālaiž iekšā turki un ķīnieši.

V vilis 09.02.2011

Nebrauks te ne turki, ne ķīnieši.Pat neceriet.Latvijā ir tikai 8 turki, tie paši apprecējuši Latvijas pilsones.Izpostīta infrastruktūra, bezdarbs, augsti nodokļi, augstas cenas pilnīgi visam, ja salīdzina ar citām valstīm, nav nekādu sociālo garantiju, slikts klimats.Un mēs vēl fantazējam, ka citur jau ir vēl sliktāk un nu tik pie mums brauks.Mēs paši no savas valsts bēgam.Kad parunā ar aizbraukušajiem, neviens neplāno atgriezties.Lai svešā zemē ir slikti, bet sliktāk tomēr ir šeit.Man ir 55 gadi un mani biedē vecumdienas šai valstī.Nav pensiju, nav medicīnas nav nekādu iespēju normālai dzīvei, kaut gan ir strādāts, ir maksāti nodokļi.Jaunieši īpaši nesatraucas-visas iespējas vēl priekšā.Mums-mūža otrajā pusē gan būtu jādomā, kā būs paliekot aci pret aci ar šo valsti .

* ***** 10.02.2011

Par Alfu un Omegu... Var padomāt, ka tur strādā savādāki ļaudis, kurus viss šai valstī notiekošais apmierina. Esmu pārliecināta, ka, ja būtu vajadzība, diez vai Alfa un Omega aizstāvētu un sargātu Dombrovska kungu. Visiem sen jau pieriebies notiekošais valstī.Un tiem puišiem arī ir ģimenes, bērni un viņi tāpat vēlas normāli dzvot..Tā kā stipri šaubos, ka kāds tik ļoti alkst aizstāvēt mūsu valdību. Man tiešām prieks, ka cilvēki beidzot sākuši aizdomāties par notiekošo un, beidzot, sāk izskanēt vārdi "revolūcija" utt.

P Padomnieks 10.02.2011

Interesani būs paskatīties, kā jūs plikadīdas to revolūcuju taisīsiet?Pirmie ies kaujā pensionāri, tiem tāpat drīz jādodas uz kukaiņciemu, tad sekos bomži, varbūt kāds no penšiem nokrīt pa ceļam-varēs izģērbt.Tiem sekos sanarkojušies jaunieši, tiem viss būs po barabanu, ka tik doza.Šī bara savaldīšanai izlaidīsim cietumniekus, apsolot radīt cietumos kūrorta apstākļus, un revolūcijai būs ātras beigas.

č ČangalsPleška 10.02.2011

Oj zinka, zinka!

E Esesesseseseseses 10.02.2011

Padomnieks, kam Tu esi padomnieks, Pīļknābim vai atejas podam, ka vari šādus mēslus liet?! :D :D :D Lohotrons.

P Padomnieks 10.02.2011

Tev sīkpirdim padomu gan neviens neprasīs!

E Esesesseseseseses 10.02.2011

Padomnieks, Tu gadījumā neesi tas pats LOSIS Čoms? :D :D :D :D Hrenova padomdevējs! :D :D Tādus kā Tu demonstrācijai pa priekšu, ja nu gadījumā policija atklāj uguni, un sūdu Latvijā būs mazāk! :D :D :D