I Irina 27.12.2006

Soglasna! Eto uzas! Budem obrawatsa v centr zawiti prav potrebitelja. Etu kontoru nado postavit na mesto!

A artis 26.01.2007

V posledneje vremja ko6mar polnij!!!! za 6to berut dengi? ja menjaju na drugova provaidera. vsjo ZB!

I imho 04.02.2007

TVT = Baltkom, odna kantora!!!

M Mihails 04.04.2007

Absolutely agree

R Romik 22.03.2008

В последнее время всё плохо пропадают каналы, бывало даже на три, четыре часа, а ещё постоянно дергается картинка и появляются белые полосы, смотреть становится невозможно! Одним словом БЕСИТ такое отношение, за что мы платим деньги непонятно.

а Андрей 08.04.2008

Полностью согласен Сервис дрянь Ищу другого провайдера

J Janis 06.01.2009

Par cik abonēšanas maksa kompānijai TVT 2009. gadā no Ls 2.- pieaug uz Ls 3.80 mēnesī, tad pāreju uz digitālo TV - Uztveršanas bloks - Ls 45.-, Viedkarte - Ls 10.- un skatos 6 mēnešus par brīvu, pēc tam izvēlēšos sev maksas variantu.
Jānis

B Baņkieris 06.01.2009

Man jau kādu pusgadu ir Lattelekom digitālā televīzija un nekādu problēmu! Paņēmu "Mājas paka 3", digitālā TV ar 28 kanāliem+vēl 23 par atsevišķu maksu, ja ir vēlme (3, 90Ls/ mēnesī), video noma par 0, 75Ls filma/24st., telefons-sarunas Lattelekom tīklā bez maksas visā Latvijā, internets ar ātrumu 10Mb/s- naktīs pat vēl ātrāks. Mēneša maksa sastāda 31Ls. Šajā maksā iekļauts ir viss augstāk minētais (izņemot filmu noma, jo neizmantoju pašlaik)un nomas maksa TV dekoderiem uz 2 televizoriem. Nekādu problēmu! Modēmu esmu izpircis (35Ls).
Kāds var ironizēt, ka kanālu maz, bet tie, kam šo kanālu ir pie 100, jūs tak tāpat visus neskataties! Man pietiek ar to, kas ir, jo pat no šī klāsta es visus neskatos.
Lattelekom digitālā TV priekšrocība ir tā, ka praktiski visiem kanāliem var uzlikt saprotamu valodu un nav jālaužas svešā mēlē! LTV1;LTV7;TV3;LNT;TV5 var pat ierakstīt un skatīties vēlāk.
Animal Planet, Discovery, Cartoon Network, Jetix, FoxCrime, Euronews, National Geograpics, Discovery Civilization, Discovery Science, Discovery Travel&Living, Nat Geo Wild, Eurosport, Eurosport2, var uzlikt Krievu valodu.

J julija 06.01.2009

Постоянно в звук на Евроспорт вмешивается трансляция Latvijas Radio. Твт говорит, что поделать ничего не могут!

I Illi 14.10.2009

Pilnīgi piekrītu! TVT katru otro dienu stundām ilgi nerāda nevienu kanālu! Un viņiem vēl nav kauna paaugstināt abonēšanas maksu!