Trodeks - remonts

Es pati strādāju un nebija laika, nodevu savam darbiniekam telefonu Nokia, lai aizved uz remontu, atpakal man atveda mazu lapeli, kur bija info, ka man pazvanis par izmaksam, vairs nekas. Es gaidu 3 dienas, 4 dienas, zvanu uz info liniju, vini saka, ka noteikti nekas par izmaksam vel nav zinams, tapec man neviens nav zvanijis, lai gaidu. Gaidu beigas nedelu, joprojam nav nekadas zinas. Zvanu sodien, man prasa, lai pasaku kvits numur, man ta kvits jau pazudusi. A telefona serijas numuru ar nezinu, jo telefons ir pie viniem itka remonta. Laikam man nav ceribu savu telefonu dabut atpakal. Fantastiks serviss musu laikos, 21.gadsimta. Telefonam bija tikai janomaina ekrans, riga to dara dienas laika. Esmu sokaaa, lai neteiktu vairak. Cerams, ka kadam si pierezde palidzes.

S siikuciitis 31.08.2012

Un kā lai viņi zin par kuru telefonu iet runa? Jeb domā, ka esi vienīgā, kas nodeva telefonu remontā? Apraksts " NOKIA ar podziņām melnā krāsā" diez vai līdzēs. :)

donna b 31.08.2012

Esmu ari šokā, ka Tu doma, ka Trodeks var bez kvīts numura un talruņa serijas numura atpazīt Tavu telefona. Dabūji kvīti, tad ari saglaba to. Kā citādāk? Pēc ta cilvēka apraksta, kas ir nodevis servisā?

Y YoYo 01.09.2012

Vēl jau principā ir arī telefona iepakojums (kastīte) uz kura ir telefona identifikācijas nummurs, bet lasot, ka vieglu sirdi ir pazaudēta remonta kvīts, tad droši vien pārdošanas iepakojums arī sen jau miskastē.

Smile900 26.03.2013

Šaubos, ka pat vidēja līmeņa vadītājs var atļauties būt tik paviršs lai atļautos kvīti pazaudēt. Ja kāds to atrada - vaino pati sevi, Tavu telefonu šis "kāds " jau iespējams ir izņēmis. Latvijas republikā saprātīgs termiņš tiek uzskatīts termiņš līdz 30 dienām. Ja teica, ka pazvanīs un Tu neuzskatīji par nepieciešamu pajautāt aptuveno laiku - netraucē cilvēkiem strādāt un gaidi zvanu.