www.sudzibas.lv Trialto Pilnīgāka cilvēku krāpšana

Trialto Latvija SIA / Ķekavas Novads - Pilnīgāka cilvēku krāpšana

Sludinājuma ss.com bija sludinājums no 700 euro un uz augšu, bet tā vieta reāli saņem 380 euro mēnesi tā vel atvelk transporta izdevumus, par caurlaides chipu un iepriekš par to nemaz nebrīdināja! Šmauc ar gabaldarba cenu jo līgums sastadīts loti viltīgi un gabaldarbs beigas izradijas līguma minētais nevis uz personu, bet uz brigādi kopa un beigas nekas no solītas algas nesanāk!

Komentāri (27)

H HRinfo 06.09.2018

Paldies par Jūsu viedokli, bet vēlos tomēr precizēt! Gabaldarbs nozīmē to, ka samaksa ir par paveikto. Darbs tiek organizēts brigādes līdz pieciem cilvēkiem, jo tādā veidā ir iespējams sapakot vairāk nekā strādājot individuāli, jo viena dāvanu iepakojuma sagatave sastāv no vairākām pozīcijām ( solis 1, solis 2 utt). Brigādes kopīgais izpildītais apjoms tiek izdalīts attiecīgi uz brigādes cilvēku skaitu. Pakošanas darbus uzsākām šīs nedēļas sākumā un par "solīto samaksu" kuru Jūs neesot saņēmis pat vēl nevaram runāt, jo ir pagājušas tikai trīs dienas! Sludinājumā norādītais aptuvenais atalgojums ir par pilnu mēnesi, nevis par vienu darba dienu! Gan sarunā pa telefonu, gan tiekoties klātienē, nevienam netiek solīts, ka darbs būs viegls un bez piepūles. Arī par caurlaidēm un vestēm īsti nav taisnība. Par šo tiek ieturēta depozīta maksa, kas tiek atgriezta, ja darbinieks pēdējā darba dienā atdod atpakaļ saņemto čipu un vesti.

Работяга 06.09.2018

Hr info jusu prieksbiek ari strada pec gabaldarba? Ja vins peln 20 e diena, var pieiet vinam klat un izprasit cik tejas vins izdzeris, piem ja vins strada 5 stundas un samaksa 4 e var aprekinas ja bija 2vas tasites pa 15 minites tad var uzreiz divi eiro uzgriezt.. ja papiri nev pareizi nolikti var vel parus eiro nogriezt, domaju ja ta butu vins partrautktu smieties par saviem vergiem un pats pardotu maju un uzdzivotu kada skuni

"Par šo tiek ieturēta depozīta maksa, kas tiek atgriezta, ja darbinieks pēdējā darba dienā atdod atpakaļ saņemto čipu un vesti." - visai interesanti. Spriežot pēc šī varianta, jūs darbiniekiem vispār netaisaties maksāt, pretējā gadījumā, par čipu un vesti varētu ieturēt no algas aprēķina.

J Jankucis Lejins 08.09.2018

Ta alga iznak 25 EUR diena par 12 h darbu jus nirgajaties par cilvekiem un sludinajuma mineta no 500 lidz 700 un tika solits daziem pat vairak cik dzirdeju ! Ligums sastadits gramatna neko piekasities bet realitate pilniga figna no algas sanak tik kad tik par dzivesvietu un letu paiku var atlauties un vergot pa tam 12 h diena ! Gramatvedei triceja Rokas kad iesniedzam vinai aprekinus algas ! Atzina ka par tadu naudu nestradatu laikam Jay un vinai nebij konkretu aprekinu par dienas darbu tas stundu ieraksts un izdarita apjoma bez paraksta un zimoga ka no filkina :D ko es jebkurs vareja uzskribelet un nomest ! Kad latvijas iznemumi neattieksies pret pasiem latviesiem ka pret vergiem un saks normali cilvecigi maksat ? Nu nevar riga normali dzivot kautcik pat par 500 EUR bet tur vairak par 420 nesanak nemaz un vel pus miglu acis

A Alex2266 18.09.2018

Pats arī agrāk tur strādāju, nesūdzēšos par atalgojumu, ja cītīgi strādā tad arī attiecīgi tiec atalgots. Jūs te vaidat slinķi bet strādāt negribat. Redzēju kā citi lēnā garā rullēja gurķi kamēr es strādāju ar atdevi, un arī protams attiecīgi saņēmu vairāk kā citi. Jā piekrītu tas ir mīnuss ka atvelk par transportu, par vestēm un čipiem, tas bija no viņu puses ļoti nesmuki bet nu, kā bija tā bija. Patlaban vairs tur nestrādāju jo radās cita labāka iespēja ar labāku atalgojumu.

V vienpadsmitdivpadsmit 28.02.2020

Lūdzu bez šīs di*****!
Es arī strādāju par solītajiem 1000eur! Nākamājā komentārā pievienošu reālo ainu! Un lūdzu pastāstiet arī par darba inspekcijas regulārajiem apmeklējumiem, par darbinieku ierobežoto laiku apmeklēt wc, par ko personāldaļa gardi smejas, pastāstiet par algas atvilkumiem, kuri likumiski nemaz nevar būt, pastāstiet par labotajiem grafikiem un nemaksāšanu par virsstundām! Lielākais, ko šajā uzņēmumā nopelnīju bija 450eur, strādājot 12 stundas dienā, katru dienu, papildpakalpojumu birojā, drausmīgā ūķī, angārā, kurā pat apkuri nevar nodoršināt.. Pastāstiet lūdzu par akcīzes marku iznīcināšanu, lai slēptu savas nodaļu vadītāju kļūdas.
Palasiet n`tās atsauksmes par šo uzņēmumu! Un nesperiet savu kādu šī drausmīgā kantora virzienā! Ja esat pie pilna saprāta turaties pa gabalu! Ejiet par sētniekiem, ejiet par apkopējiem, vai lauksaimniecības kūtīs par mēslu racējiem, varu Jums apsolīt, ka atalgojums būs krietni lielāks, un attieksme nesalīdzināmi labāka !

H HRinfo 06.09.2018

Ja ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Trialto Latvja personāla vadības daļu. Mēs labprāt Jums izskaidrosim nodarbinātības nosacījumus t. sk. arī par depozītu, jo pretējā gadījumā, jūsu apgalvojumi ir bez jebkāda pamata!

J Jankucis Lejins 08.09.2018

Jus gribat teikt ka 37 euro diena uz papira ir normala alga par 12 h darbu un kad no Gramatvedes telaini izsakoties ar knibstangam javelk algas aprekins par dienu un vinai nebij normala pareiza aprekina ar atbilstoso parakstu un zimogu kas ir vnk skribelejums uz lapinas ko jebkurs vareja uz uzskribelet!

J Jankucis Lejins 08.09.2018

Vinu brigadieris sanem 500 EUR:D tad ko var sanemt parejie :))) ! Un kurs brigadieris normala kompanija sanem 500 :D ?

R Rasmus7 22.10.2018

Trialto latvija likvidejad urra

L lucky5522 13.03.2019

Pats nostrādāju tur laiciņu, tik tiešām neko sliktu nevaru pateikt!

Esmu novērojis, kad cilvēki vaid un žēlojas, jo viņi grib visur vieglu naudu. Uz Trialto uz gabaldarbiem brauca nevis atpūsties, bet reāli pelnīt. Un to arī reāli varēja panākt, piedod, ja par 3 nostrādātām dienām nedēļā es saņēmu 200€+ kontā, tas ir uzskatāms slikti?
Ja nav saliedēta brigāde, loģiskā domāšana, drīzāk izpratne par to, kā padarīt savu pakošanu un marķēšanu maksimāli vieglāku un efektīvāku, jā, Tu neko nenopelnīsi.

Kad es biju uz darba interviju, mums visu skaidri un gaiši izstāstija, kad transports ir maksas, ja nemaldos 40€ mēnesī. Ik pēc 3 mēnešiem šī maksa par transportu samazinās.

Čipi un vestes. Jā, tika ieturēta naudiņa par to, ja nemaldos ap 10€. Bet tas ir tikai loģiski. Būs kārtējais darbinieks kuram viss nepatīk, riebjas u.c. standarta iemesli, nākošajā dienā neatnāks uz darbu. Firmai jāuzdāvina tā veste un čips tev? Ne tak, tādēļ arī tiek ieturēta šī drošības nauda.

I Ineta87 27.08.2020

3 nostrādātām dienām nedēļā es saņēmu 200€+ kontā, tas ir uzskatāms slikti?
:D smieklīgi, pilnīgas muļķības. Par trīs dienām jūs tur nevarējāt nopelnīt tādu naudu.

M maurinsk 25.06.2019

Nostrādāju šajā uzņēmumā 3 dienas par marķētāju. Darbs nav grūts, bet ja Tu strādā 12 stundas un saņem 15 eiro par dienu, tad tas gan nav pieņemami. Tas aprēķins ir mistisks un ja par vienu kasti, kas sastāv no 120 pudelēm, maksā nepilnus divus eiro, tas gan ir apsmiekls. Protams cik strādā, tik saņem, bet es strādāju un negāju pīpēt ik pēc desmit minūtēm. Tāpēc, ja vēlaties strādāt par smiekla naudu, tad to var darīt, bet ja gribas ēst un nomaksāt savus rēķinus, tad neiesaku.Par kolektīvu un priekšniekiem neko sliktu nevaru teikt, bet darba samaksas metodiku gan šim uzņēmumam vajadzētu pārdomāt, jo tad nebūs tik liela darbinieku plūsma.

S sliktiiii 22.07.2019

Neieteiktu strādāt Trialto Latvia jeb Dominante park Ķekavā. Dienā sola no 40 - 80 euro dienā, saņemot algas lapu, tad par 14 nostrādātām dienām var saņemt tikai 200 euro. Dienā ja labi var nopelnīt tikai 20 euro, varbut nedaudz vairāk bet tikai tad, ja 10h strādā. Diezgan smieklīgi. Attieksme reizēm arī nav tā labākā, brigadieri kliedz un lamājas, protams ne visi, bet ir tādi, kuri nemāk uzturēt profesionalitāti darbā. Uzliek lielākas samaksas par padarīto, bet tas daudzums ar marku skaitu uzlikts tik liels, ka to fiziski 7 cilvēki nevar paspēt un tad atliek tikai pelnīt kapeikas. Ja esi parasts darbinieks un strādā pa stundām, tad vairāk neceri par 20 euro par 10 nostrādātām stundām. Pusdienas un vakariņas pašam jāgādā, tas galīgi neatmaksājas par tādu algu. Sola tikai vienu, bet saņem pavisam kaut ko citu.

S sliktiiii 22.07.2019

Un nevajag teikt, ka vajag strādāt ar lielāku atdevi vai ko tādu. Ja jau par 10h vari saņemt 20 euro maksimālais, nu tad ja cītīgāk strādāsiet, tad varbūt, VARBŪT 30 euro nopelnīsiet līmējot parastās pudeles. Studentiņi pielikti pie pakošanas jo pakošanā maksā visvairāk un studentiem pusi no algas apmaksā valsts, gudri vaine? Lai mēs varētu nopelnīt vairāk, tad mūs pat neiedomājas kādreiz pielikt pie pakošanas vai škaļiku līmēšanas. Nu tā tur notiek, katrā ziņā veiksmi tiem oas tur domā strādāt, jo lielākā daļa ir aizgājuši prom un reizēm tagad jau trūkst darbinieku.

F Fort 07.08.2019
Mēsls pēdējais

Īsumā šis darbs mekle vergus, darba alga tiek skaitīta pēc viņu velmes, no rīta, reizem atbrauc mazais busins, kurā spiežas 30 purni iekša. Darba grafika nav vispar, priekšniecibai vienalga, nullllllle disciplinas šaja darba vieta.

A Annnna 21.10.2019

Trukst darbnieku? Piezvaniju gribeju uzzinat kaut ko vairak isak sakot pieteikties darba. Atbilde bija sada visi jautajumi pa telefonu darba intervijas nav. Tas ir ka, ej stradat nezin uz ko? Ko jautat? Neko nepastasta? Ja tada ir attieksme telefoniski tad nebrinos ka tur nav darbinieku. Neesmu tada vieta stradajusi gribeju tomer kaut ko vairak uzzinat. Attieksme visi tacu visu zin un netraucejiet mus. Tik isa telefona saruna man vel nav bijusi un nelaipna.

I Ineta87 27.08.2020

Ej un strādā. Tur par cilvēku nedomā.

K Kyle55 22.10.2019

Ko var pīkstēt par šito visu, vajag iet un darīt nevis palaisties un sūdzēties ka nemaksā! Tad arī attiecīgi ietu uz tiesu ar līgumu kur strādā u.t.t viņi nevar nemaksāt ja viss ir oficiāli :) es nostrādāju 2 nedēļas, pirmajā nedēļā nopelnīju 270€ savā konta bet otrajā nedēļā 300 jau sasniedzu un nesūdzos par to!

O Otis 22.10.2019

Interesants jautājums - kur tad īsti veidojās tā lielā atalgojuma starpība, ja viens par mēnesi saņem tikpat cik cits par vienu nedēļu (ja var tā ticēt citiem komentāriem)? Ātrums ? Nestāstiet ,ka kāds tur 24/7 ar 4x ātrumu tik mauc. Kaut kā nav īsti nekad dabā nācies sastapt kādu, kurš šādus darbus darot arī tā godīgi teiktu, ka viss ir super, zelta dzīve utt :D

R Rasmus7 22.10.2019

Es gan tagad ne sūdzos ,jo trialto vairs nav trialto,bet gan AITRADE un pašreiz šeit sēž ļoti laba priekšniece ..Kas reāli rūpējas par saviem darbiniekiem .Protams ir vēl vecais priekšnieks kas lodā un meklē iemeslu nogriezt tev algu .Bet drīz no viņa tiks vaļā un tad vispār viss būs okey ..

I Ineta87 27.08.2020

:D Trialto ir Trialto. AItrade ir viņu uzņēmums :D Un no priekšnieka neviens netiks vaļā, jo ir draugs.

V vienpadsmitdivpadsmit 28.02.2020

Šādi izskatās realitātē 1000eur mēnesī! Acīm redzami, ka pat pa teju pusgadu biroja darbenieks 1000eur nenopelna! :D

S Stacheh 15.05.2020
После убийства человека фирма работает как и работала

Плотят рабочим копейки все время ищут предлог за што снять деньги обман рабочих на каждом шагу и никто на ето не обращает внимание ни какие комисии не помогли куда смотрит дарба инспекция

J JY000123 02.06.2021

Nu 600e uz rokas pa 150h/mēnesi. Darot gandrīz neko. Ir norm.

J JY000123 02.06.2021

Izraxts pa 5 mēnešiem.

D Dace111 03.06.2021

Kā tas ir, darot gandrīz neko? Drīkst jautāt- par ko tieši šajā uzņēmumā ir šāda samaksa?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes