www.sudzibas.lv Trialto tev vienkarši stasta pasakas.

Trialto Latvia - tev vienkarši stasta pasakas.

Labdien
Redzeju ka SIA TRIALTO LATVIJA atkal aktivi grib piesaistit sev jaunas vergus ... darbam RUMBULA GETLIņU noliktavam .. ja ta var vinjus nosaukt..
Demzel ka pašas noliktavas ir beigtas lidz galam un ieverot kkadas tur drošibas noteikumus ta ka vajg ir nuu ta... nav reali.. tehnika ir nogalinata, un pašais galvenais ir tas kas vini sola jums lidz pat 1000 eiro darba algu kuras jums nekad nebus.. sorry būs ja jus dzivosiet darbā. bet ja ne .. tad nee.
Ir ta, ka katrs darbnieks maksa par to ka vini tur strada .. no 30 lidz 50 eur menesi,
nosaukums šim visam ir ka viņi to summe nonem no algas - par braķi.
Es varu to droši teikt..
Noliktavas vaditajs taja objekta ir darbs uz 1 gadu.!
Neviens tur nestrada ilgak. un jus var iedomaties kada ir darba organizešana saistiba ar to?
Es ljoti ilgi esmu stradais administracija un teikšu godigi ka ir ta lieta ka tas ir nav izdevigi!
nu .. ja jus esat vergs un jums patik kad jūs "imejut po polnoj" tas būs jums laba vieta ..

T

Komentāri (1)

V vienpadsmitdivpadsmit 28.02.2020

Alga Trialto Latvija, par 12stundu darbu katru otro dienu datu ievadaes operātoram birojā. Nevienam neiesaku šo krāpnieku kantori!
Zemā intelekta būtnes,kas tur līmē anotācijas uz pudelēm, un ļauj ar sevi manipulēt pēc patikas, ar ierobežotu wc apmeklējuma laiku, un 10 min, pauzi atpūtai dienā, un kuri piecieš nepamatotos algas atvilkumus katru mēnesi, ko no likumiskā viedokļa nemaz nevarētu darīt, jo alga pat nav minimālā..
Turaties pat gabalu no šīs vergu iestādes! Ejiet par sētniekiem, apkopējiem, kaut lauksaumniecības kūtīs par mēslu racējiem, bet nekādā gadījumā nepaļaujat sevi emocionālam teroram, un pazemojumiem šajā angārā! Dziļākā līdzjūtība tiem, kuri tur ir palicēji savervēti un ar saskalotām smadzenēm, ka atalgojums 280e pēc nodokļu nomaksas, un mistisko sodu atvilumiem par wc apmeklējumu kad tas nav atļauts.. esot gana labs atalgojums! Par vadības attieksmi un iekšējo vidi, ja kādam interesē droši uzrakstiet, parādīšu video materiālus, ko tur savācu kā kompromātu, gadījumā, ja man draudētu šī piespiedu izmešana, kad vadība to sagrib, un datē to kā štatu samazināšanu, ar vienpusīgu darba attiecību uzteikumu, un algas neizmaksāšanu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes