www.sudzibas.lv Trialto Slikts serviss

Trialto Latvia - Slikts serviss

Nekad dzīvē neesmu pēc 1 darba dienas sapratis, ka esmu iekāpis tik liela bedre.
Vēlējos piemeklēt darbu, skatoties sludinājumus uzgāju uz šī to krāpnieku sludinājuma. Bija ielikts, ka meklē krāvējus. Aizbraucu, iedeva papīrus un lika visu parakstīt, beigu beigās esmu pārcelts cita vieta un cik no kolēģa sapratu, ka šodien atkal viss ir pie citas darba vietas. Darba strādā mēmi cilvēki, kuriem izskatās ka izvēles nav. Aizved uz darbu un tikai pasaka kas jādara, apmēram kā vergiem, jau dzirdēju, ka strādniekus velk no mājas ārā. Neiesaku nevienam tur iet, nožēlosiet, protams, ja esi garīgi slims cilvēks tad droši, jo tur izskatās pilns ar tādiem.
Stundas likmi jūs neizpratīsiet, vienu brīdi teiks vienu un tad atnesis līgumu kura viss būs izmainīts.

30.03.2023

U

Good Intentions 31.03.2023

Daudzi cilvēki dara vairāk nekā vajadzētu un ne to ko vajadzētu. Ko tu gaidiji īpaši šādā sfērā? Kafiju un pončikus?