www.sudzibas.lv Trialto Darbinieku noverdzināšana

Trialto latvia/Dominante park - Darbinieku noverdzināšana

Sveicināti. Nebūs pirmā sūdzība par šo uzņēmumu. Pats strādāju tur. Ja apsverat domu iet uz turieni strādāt, tad padomājiet labi vai vajag. Pirmkārt. Nostrādā 36h cik ātri vien vari, domā, ka saņemsi tos pašus 100€, bet nekā, saņem zem 50. Darba ziņā ir tā, ka sākumā tev iedod kaut ko, kur tu vari kaut ko nopelnīt, bet pēc tam iedod darbu ar ko nevar nopelnīt. Nostrādā 12h, bet neatpelni pat ceļam. Darba organizācija tur ir briesmīga. Vienmēr jāgaida 10-30 min līdz tam, kad tev atkal kaut ko iedos darīt. Vienu reizi pat 1h bija jāgaida, kad atkal varēsi strādāt. Un tā stundas iet, bet nenopelni neko, jo visiem ir uzspļaut. Un nē, es neesmu viens no tiem čīkstuļiem, kas grib tikai naudu, bet darīt negrib. Gāju uz turieni ar mērķi tiešām strādāt. Cerams, ka šis info kādam noderēs. Padomā labi vai gribi būt vergs un neko nenopelnīt!

H

O Otis 23.10.2019

Iepriekšējā sūdzībā viens te centās iegalvot, ka līdz 300 eiro nedēļā saņemot jau pirmajās nedēļās. Tāpēc, aizvien neviens nav izskaidrojis, kādu iemeslu dēļ ir šādas algu starpības. Neticu ,ka kāds tur 4x ātrāk visas 24/7 kapā, lai gan sūdzību ir 99% un retu reizi kāds šāds pirmo nedēļu zelta briļļu sabarots censonis uzrodās.

Jau teicu - dabā vēl nav nācies sastapt kādu, kurš ar roku uz sirds liekot varētu teikt, ka redz tādos uzņēmumos strādājot viss ir viena zelta bedre, dzīve izdevusies utt (hihihi).

H hachiko 23.10.2019

Nu, ja Tu strādā stundas likmi, kur ir gandrīz nereāli tikt, tad varbūt var nopelnīt daudz vairāk. Par gabaldarbu strādā cik ātri vari un ieliec tur visu savu gribasspēku, atev atalgo ar kapeikām.

O Otis 23.10.2019

Bet es jau teicu, ka neticu,ka kāds tur 4X ātrāk kapā, un neticu, ka stundas likmes tur kaut kā var ietekmēt produktivitāti vai motivēt strādāt ātrāk. Drīzāk pretēji, ja uzliek likmi, tad pīpē kaut reizi stundā un urbini degunu, galvenais atceries ierasties uz darbu iečipoties. Kādam labi ieziepējās un tad var tikt visur.

H hachiko 23.10.2019

Nu, tam es tev piekrītu.