www.sudzibas.lv Trialto Priekšnieku nolaīdība

Trialto Latvia - Priekšnieku nolaīdība

Es nespēju saprasts,šīs firmas domāšanu/ darba plānu sastādīšanu.
Cilvēki strādā līdz 23:00 pēc noteiktā darba laika,bet paši priekšnieki jau 18:00 ir mājās. Tas ir tik vienkārši pieļaujams ? Protams tur jau strādā tādi indivīdi kuriem ir vienalga,viņi pat neskatīsies vai esi iesniedzis nodokļu grāmatiņu vai nē. Viņi ir plānprātiņi.

Ventilators 09.03.2016

18:00 beidzas darbs biroja darbiniekiem. Šaubos vai biroja administratore sēž ar jums līdz 23:00. Katram savs darbalaiks pēc amata

S shakalakalaka 09.03.2016

Nodokļu grāmatiņa jau gandrīz kā gadu ir elektroniskā formātā, un nekas nevienam nav jāiesniedz. Tā ir Tava atbildība norādīt esošo darba vietu nodokļu grāmatiņā.

M minncene 09.03.2016

Un viņiem taka nevajadzētu pārliecināties vai darbinieks ir iesniedzis vai ne?
Labi,varbūt pa to nodokļu grāmatiņu tas nebūtu galvenais, jo cik es zinu tā pa papildus stundām viņiem nekas nepienākas.