Topo cents Tukuma

Nopirku Topo centra telefonu Nokia6280,meenesi gaaja labi.Pec meenesa,nonemot no ladesanas vairs nevareeja iesleegt displeju.Aiznesu uz garantijas remontu,soliija peec nedeljas salabot.Pagaaja nedeelja,divas,triis, nepaartraukti intereseejos kad buus gatavs.Atbilde visu laiku viena:naakosnedeel.Peec meenesa zvana,ka garantija esot atteikta,jo esot manis pasas vaina,jo telefonaa esot ticis mitrums.Taa nu man izgaaja.Ejiet ar liikumu TOPO CENTRAM!!!!!

K Kaspars 09.04.2007

topo centra ir kreisie NOKIA un domajams ari citi talrunji (nepiemeroti LV tirgum, pagrabaa atkodeti, ierakstita latv,rus valoda). tapec ari gljucii un nedarbojas. vel lielaks kreiso kantoris ir BAKS Jelgavaa, on ze www.220.lv