www.sudzibas.lv TOPO Centras Neatgriež Fotoaparātu Canon A530 pēc garantijas apkalpošanas

TOPO Centrs - Neatgriež Fotoaparātu Canon A530 pēc garantijas apkalpošanas

Labdien! Ludzu palidzet man atgriezt fotoaparātu, Kuru nodevu pēc garantijas SIa TOpo centrs Raiņa ielā 26/28, Cēsīs L.V 4101, reg. N 4000360067. Preci pieņēma S.Kursile 14.08.2008. Fotoaparāts Canon A530 Sērijas N; 3132240873. Liels paldies!

Z

. ........ 16.10.2008

Ar šādiem jautājumiem uz Patērētāju aizsardzības iestādi...

W winnijs 16.10.2008

Tev vajag tv3 maajas lapaa apskatiities tur pagaiss nedeell vai sso bija taisni raidijums par topo centru tur arii telefona numuri pa kuriem zvaniit! veelu veiksmi.

V vaivajaga 17.10.2008

Tev, domaju, jagriezhas uz Pateretaju interesu aizsardzibas biedribu. Tas atrodas Brivibas ielaa 55, ieeja no Gertrudes Baznicas puses. To iestadi es zinu.
Vel var griezties policijaa, jo ta ir sveshas mantas atsavinashana...

B beibe 17.10.2008

Kaa taa atsakaas atdot????

L LLLL 17.10.2008

Izsakies skaidrāk... kāpēc neatdod?

S SLIEKA 18.10.2008

tur jau vairs topo centrs nav...

L laila 18.10.2008

Arī Jēkabpilī izskatās, ka abu Topocentra veikalu vairs nav. Laikam būs nobankrotējuši

A Ak 22.10.2008

Tagad topocentrs saucas sia teksons un ofiss atrodas k. ulmanja 2a.

A Arnis 29.10.2008

Es uzķēros uz izpārdošanu, nopirku teļļuku pa 300LS. Pēc dažiem mēnešiem salūza. Bet veikals bija aizklapēts ciet. Garantijas nekādas, jo servisā pateica, ka vecs modelis, neremontē. Ar šo defektu veikals mainot. Bet ko tagad darīt? Topo centra vairs nav.

J Jays 05.04.2009

Tad tev serviss apkāsa :) Tas nekas kāds modelis, no pirksanas brīža 2.g kā pēc panta ir garantijas servissa nodrosinajums