TOPO Centrs

Janvari TOPO centra velejos iegadaties velasmasinu, pirmam kartam gaidiju 40 min. kamer pardeveja beigs klacoties, kur tika apspriesta firmas, es uzskatu, konfidenciala informacija, par iztrukusajam kameram atversanas diena, par to, ka tagad nemaksajot algas, jo jaapmaksa iztrukumi u.t.t. No pardevejas puses nebiju gaidijusi ari tadu vesu skatienu, rupju attieksmi. Sajuta bija tada, ko tu te atvilkies, ko tev vajag. No pardeveju sarunas dzirdeju, ka meitenei vards bija, ja nemaldos Daina. Nekad nebutu iedomajusies, ka tadi darbinieki vel strada. Nesen biju iegajusi vel vienu reizi T/C "Domina", attieksme nav mainijusies, gatavi ka suni tevi no turienes patriekt, un nedod Dievs, ja tev ar preci vel kaut kas atgadisies, vel ar kaju iespers, lai vacas uz servisu saremontet.

K Katja 06.06.2004

A vi ja smotrju prihodili v Topo Centrs ne mashinu pokupatj stiraljnuju,a ushi pogretj i poslushatj kto i o chom govorit. Toljko vot vi oshiblisj, v janvare nikto ne mog govoritj o kakih to libo kamerah, tak kak escho v oktjabre etot vopros bil zakrit. A esli VI sami kogda-to rabotali v Topo centre, togda voobsche glupo pisatj sjuda i rasskazivatj o teh problemah , kotorije u vas bili togda na rabote. Udachi:)

R Romans 21.06.2004

Ja ja es atceros, es ari biju Topo-centra taja diena, un es redzeju ka jus slepaties aiz velasmasinas, lai pardevejas jus nepamanitu. Laikam jus esat kads zurnalists, vai nenormalais, kura dzives vieta ir Tvaika iela? Nezin kapec man liekas ka jus esat otrais variants:) Un ja jums nav ko klausities, tad labak noperciet sev nevis velasmasinu, bet ziniet ko?... RADIO, visu labu

K K 20.07.2004

A pochemu vi ne ukazali svojego imeni, obladatelj Notebuka?:)

L Lop 20.07.2004

Da vse na schot hamstva erunda polnaja, nikto vam tam ne budet hamitj, esli vi vedjote sebja normaljno. Odnazhdi mi s druzjami nachali testitj notebuki, no dazhe togda nam skazali ne nado etogo delatj, i vse:) esli chestno mi tuda chasto zahodim , chtobi pozlitj prodavcov, no eto redko poluchajetsa, potomu chto oni ili ne obraschajut vnimanija na takih kak mi, libo ochenj vospitani

A Ainis 06.12.2004

jā jā, nu varbūt krieviem šī smirdīgā bedre var šķist forša! Bet dārgie krievi, un krievenes, kā arī krieveļi, un protams viņu draugeļi. Es jums visiem silti iesaku - ja jūs esat apkalpojpšais personāls, tad tā arī uzvedaties, te jums nav nekāda Padomju savienība. saprot?

E Elina 09.12.2004

Jā! Es plānoju iegādāties mikroviļņu krāsni. Ceru, ka precei nebūs ne vainas. nebūs ne apsista aiz dusmām pret klientiem, ne deformēta, sēžot un klačojoties, ja tā tiešām ir, kā daži raksta. Kad iepirkšos, painformēšu, kāds "piedzīvojums" bija.

T top 25.11.2007

Nacikam toljka daj temu - srazu - krievi, krievi, a sam to - Ainis S pidar talaponskij, tipa kuljturnij nacik, da? Gandon

R Raitis 27.08.2008

Totāla fantazētāja, nosities pret sienu !!!