TOPO Centrs

Nekad mūža nepērciet neko Topo centrā, ja pastāv iespēja, ka nāksies izmantot viņu garantijas remontu. Nopirkām digitālo fotokameru Dominas Topo centrā, pēc 2 mēnešiem tā atteicās darboties. Aiznesām uz veikalu un tur vecākais pārdevējs atzina, ka tur kautkāds brāķis matricā vai kautkas tamlīdzīgs... teica atnākt pēc 2 nedēļām. Un, kad atnācām, tad vēl pēc nedēļas. Un tad vēl pēc nedēļas un vēl.. pagāja pusotrs mēnesis. Un kārtējo reizi aizejot atkal mūs pasūtija. Sākām stresot - vai vispār dabūsim atpakaļ kameru par ko piedevām turpinam maksāt līzingu. Bet darbinieks zvērēja ka pēc nedēļas būšot gatavs (katru reizi solīja arī zvanīt, bet nezvanīja). Pagāja jau 2 mēneši (ceļojumi, ziemassvētki, dzimšanas dienas, visur kur vajag fotoaparātu) Un tad izrādijās, ka visi darbinieki kas katru nedēļu mūs nekaunīgi pasūtijuši - aizmirst par apsolīto - tikko mēs izejam no veikala. Izrādās kamera stāv plauktā remontā un viņu nav iespējam salabot. Viņi laikam cerēja ka mēs pārstāsim nākt... Nu sakam ka sūdzēsimies patērētāju tiesību aizsardzībā. Šie atkal zvēr ka pēc nedēļas mums būšot jauna kamera un vēl kā kompensācija - atmiņas karte. Okey. Atnākam pēc nedēļas - atkal mūs aizmirsuši... Iesniedzām sūdzību (uz kuru pēc likuma jātabild 3 darba dienu laikā. Pagāja 2 nedēļas - atbildes nav. Tad nācās iet - draudēt un bļaut. Vadītājs slēpās brīdī kad atnācām kautgan pa telefonu bija solījis satikt. Paši darbinieki izstāstija ka neko nevar darīt jo priekšniecība ir Lietuvā... (laikam jau mums uzreiz bija jābrauc uz Lietuvu) Beigās kad pateicām ka prom neisim kamēr mums enatdos - naudu - viņi sāka domāt - jo daudzi pircēji mūsu dēļ pārdomāja un neiepirkās viņu veikalā. (mēs skandalējām) Beigās - pēc kādas stundas vadītājs bija szvanāms un padevās... Vismaz dabujām savu naudiņu.. viss jau bija noriebies lai par viņiem sūdzētos... Bet likumu gan viņi pārkāpa reizes piecas. Un jums būtu jāredz tie pretīgie ņirdzīgie pārdevēju ģīmji, kas smējās par to kā mēs esam iegrābušies un neko netaisijās darīt lai kautko labotu... Visu tev pat nevar pieminēt... Ejiet ar līkumu tam veikalam - ir taču arī normālas vietas Rīgā, kur kautko nopirkt - kur ir normāla attieksme pret klientiem un normāls serviss.

J

D D83 15.06.2007

isteniibaa jaa - forshais staastinjsh - es pats arii straadaaju elektronikas veikalaa (ne Topo centraa =))) ) un varu pateikt ka tas tieshaam nav pieljaujams!

S Santa 25.06.2007

Dzirdēts stāstiņš, jo mums gāja tāpat ar Topo centrā iegādāto datoru, kurš neatbilda parametriem...un tad sākās līdzīgs medību stāsts jūsējam. Varu piebilst tikai vienu otru reizi preci tur vairs neiegādāšos!

B bu 25.07.2007

Pareizi!!!! Labaak eiiet pirkt uz elkoru!!!! Tur jus atri apkalpos un garantijas remonts bus laika!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))