N noname 01.12.2004

Par nozeelu jaazinjo LIELAAKIE pirceeji kas parasti atstaaj saadus pazinjojumus:1) nefigaa nejeedz no instaleesanas!!!2) vinju taa saucamie SPECIAALISTI ir taadi passi L....,Varbuut vajadzeetu griesties pie speciaalistiem, kas kaut ko saprot, man servisaa taadi divi iegriezaas, nekas, uzinstaleeju, sejas gan siem pamainiijaas kad teicu ka viss ir kaartiibaa....Varbuut tomeer vajadzeetu saakumaa iemaaciities straadaat ar PC, vai algot kaadu skolotaaju 24h diennaktii- bet to laikam kabatinja nevelk, a varbuut smadzenjpods!!!!

R ra 23.12.2004

varbuut noneimam, citus par L.. saukaajot (arii es esmu maajas meistars) vajadzeetu latvieshu valodu iemaaciities griesties un griezties

I Ivo 15.10.2007

Es esmu pidars

A asdd 19.10.2007

Pilniigi piekriitu. Par tiem Topo Centra aitasgalvaam. Pilniigi priduraki. Nejeedz ne driverus iistos sainstaleet, ne normaali windows zainstaleet liidz galam. Viss uz punkjiem un kaut kaa. Iesaku neprasiit paliidziibu instaleeshanaa "speciaalistiem" no Topo Centrs. Par taam akcijaam vispaar nepiemineeshu. Uz bukleta viens, dabaa kaut kas cits. Mans kaiminsh iegraabaas. Labi, video karte suudiiigaaka, bet rams arii nav tik daudz kaa rakstiits bukletaa. Tas protams tiek konstateets tikai, tad kad dators ir izpakots no kastes ... mjaa ... paldies dievam es savu datoru pats komplekteeju un daljas pirku no normaalas iestaades.

J Jays 05.04.2009

Programmatura uz servissu nu nekādi neatiecas, labāk pievērsiet uzmanību ko jūs pērkat, nevis kur