TOPO Centrs

"Zivs pūst no galvas" Ja aukšgalā strādā tādi, kam neinteresē klientu intereses, tad nav brīnums par pārdevējiem! NEIESAKU NEVIENAM TUR NEKO PIRKT!!! Vienreiz iegāju Talsu veikalā un ko tur redzēju - veikala personāls debatē savas personīgās problēmas augstos toņos, veikala vadītājs ar tumšmatainu pārdevēju uzpūtušie kā "tītari" mētā zilus zibeņus (laikam viena ģimene), labu laiku gaidīju - varbūt tomēr aprimsies klientu klātbūtnē, bet nē, šiem vispār ne jausmas ka veikalā ir arī vēl kāds izņemot viņus. Man apskrējās dūša un viss iepirkšanās prieks bija pāri. Uzrakstīju priekšniecībai par viņu "laipnajiem" pārdevējiem, bet protams arī viņiem tas ir pie vienas .... viņiem tas neiteresē. Brīnos, kā viņi ar tādu apkalpošanu un brāķiem vispār vēl turas un nav nobankrotējuši!!!

D Dana 09.02.2006

iegaaju STUNDU pirms sleegshanas,gribeeju nopirkt mammai daavanu,televizoru...plazmas,domaaju to izdariit aatri.....man pateica paardeveejs ka man vairs neko nepaardos jau tad kad tikai atveeru durvis......Super!Stundu pirms aizveras veikals paardeveejs saak kokjeteet ar citu paardeveeju un darbam un klientam uzliek miiksto!es tur vairs nekad neieshu!!!