TOPO Centrs

Nu tad taa. Shii gada augusta beigaas aiznesu uz Talsu TopoCentru garantijaa labot telefonu. Bija sagaajusi deelii telefona programma. Nevareeja ne iesleegt, ne izsleegt.Ieejot topocentraa jautaajot par garantiju man atbildeeja meitene tumshiem matiem(vaardu nezinu), ka garantijas remonts varot ilgt nedeelu. Naakoshajaa nedeelaa jau varot buut gatavs, bet vispaar labaak buutu ja es pats vestu uz Riigas servisa centru(iipashi bravuuriigaa tonii, bet ne jau uznjemos saistiibas par garantijas apkalpi un kaadeelj man buutu jaabrauc pasham). Nu labi, es saku ka darbadienaas nevaru braukaat pa Riigaam, jaastraadaa, lai ved pashi. Tad pienaak galvenais staasta varonis, vaardaa Sandijs, un saka lai dodot shurp telefonu. Nezinu kaadeelj, bet biju panjeemis liidzi pilniigi visu, gan kastiiti gan laadeetaaju protams arii garantijas talonu. Neko daudz nedomaadams dodu telefonu, nee vinsh saka, man jaadod visu. Ok, es zinu, dodu arii. Pieraksta telefona nummuru, kuram zvaniit ja nu ir gatavs.Paiet pirmaa nedeelja. Ne chiku ne grabu, ne zvana ne kas. Otraa nedeela. Tresaa nedeelaa, es jau manaami saaku uztraukties, jo ieprieks esoshajam siemens, citaa veikalaa(amb), man veica laboshanu nedeelas laikaa. Eju, prasu, kur mans telefons, Sandijs nu zvana, prasa kaut ko, neesot gatavs.Pienaak ceturtaa nedeela. Nevaru nociesties nu zvanu pa Riigas ofisiem, prasu, kas tad ir atbildiigs par telefona remontiem(caur trim telefona numuriem izkratiijos cauri,paarsuuta tik taalaak un neesot atbildiigi par to, un apstaajos pie kaut kaada Riigas viekala). Tad nu noskaidroju, ka atbildiigais par remontiem esot veikala vadiitaajs. Peec tam veikala vadiitaajs saka, telefonsarunaa( nebiju pie trubas manaa vietaa zvaniija darba koleege kas paziist sho fruktu), ka redz pasham esot jaaiet virsuu paardeveejiem, lai tie zvanot atkal servisam, lai tie atkal aatraak labojot telefonu, ka tas veel neesot ilgi turpat meenesi labot telefonu. Taatad, ko no taa varam izspriest, nekas ne par ko nav atbildiigs. Rinkjadancis. Eju otro reizi Topo centru, atkal neesot gatavs saka Sandijs, vinsh nu 1dien zvaniishot uz servisu un prasiishot kaadeelj tik ilgi aizkaveejies telefons. Nekaadi paskaidrojumi, nav gatavs un viss, un vispaar vajadzeeja man pasham braukt(taada sajuuta ka es vinjiem apgruutinaajums kaklaa). Rit jau piektaa nedeelja. Ne atzvana uz manis iedoto telefona numuru pashaa saakuma, nekaa. Zvanot no darba vietas uz TopoCentra veikalu shonedeelj, saak atkal par to ka, neesot veel gatavs, kaut kaadas rezerves daljas nevarot dabuut tas serviss. Prasu, kur ir mans telefons? Te jau uzreiz krasi mainaas sarunas teema un luuk kulminaacija: "Kur Jums ir garantijas talons?"(protams visa saruna norit leciigaa un bravuuriigaa tonii) Atcereejos, ka pashaa saakumaa dodot telefonu atdevu visu. Tad ko tas noziimee, TopoCentra darbinieki var pastaaveet uz to ka nekas nav sanjemts un zinaams. Dodot telefonu garantijaa bija klaat meitene melnajiem matiem un Sandijs. Zvanu atkal pa cipariem caur Riigas ofisiem(atkal caur triis numuriem), kursh tad ir atbildiigs par personaalu. Liidz beidzot, tika sazvaniita kundziite, kura nu esot taa atbildiigaa. Vinja teica, ka noskaidroshot sho gadiijumu(nu cereesim). Bet intereses peec paluukojos shodien netaa un sapratu, ka diez vai spiidees man shii laime. Luuk "http://www.antirek lama.lv/rus/showtopi cs/?firm=TOPO-Centrs ". Taatad sanaak taa, ka shajos kapitaalisma laikos bez papiira, likuma un tiesiibaam nekur. Nav pieraadiijumi, nav fakts un to ka esmu iedevis telefonu savas leeticiibas deelj, nepieprasot nekaadu papiiru atpakalj, ir manis pasha vainas deelj. Bet mees jau varam nonaakt liidz taadam absurdam, ka iedodot kasierim rokaas 500Ls un panjemot tos rokaas, vinsh var pateikt ka taa ir mana nauda. Vai arii no tiem 500Ls neizdot atlikumu. Nav pieraadiijumi, liecinieki, nav lietas. Taatad daargie TopoCentra toposhie pirceeji. SHIM VEIKALAM NAV ATBILDIIBAS UN NEKAADAS SAISTIIBAS KLIENTA PRIEKSHAA !!! Taadeelj peerkot sheit preci Juus ziniet ar kaadiem darbiniekiem ir dariishana. Tas ir tirgus placis, kur shmauc un zog kaa var pashi paardeveeji, jo paar sho iestaadi Talsos nav nekaadas daljas pashai administraacijai(nu cereesim ka taa kundziite ar ko sazinaajos shonedeelj kaut ko noskaidros). Taatad tas ir briivaas rokaas pashiem viekala darbiniekiem. Piemeeram, ieejot Rimi, es daudzmaz reekjinos ar kaut kaadaam garantijaam(man eediens buus bez terminjiem, ja arii buus, aiznesiishu samainiit). Man telefona nav, netika iedots arii nekas vietaa. Noliedz ka esmu iedevis servisaa. To sauc par sveshas mantas piesavinaashanos. Bet man nav vienalga, jo tas telefons, galiigi jauns nokia 3220 tika iegaadaats par 140Ls un prieksh manis taa arii IR nauda. Bet ko es varu izdariit, ja man neatdod nekaadu liidzveertiigu telefonu vietaa? Garantijas talonu ta savaaca ar visu telefonu.Izlasot sho rakstu var jau nodomaat, ka visu sho esmu sadzejojis, tikai piedomaajiet, ka nav duumu bez uguns un es neteereetu veltiigi laiku visu sho rakstot, ja tas nenotiktu ar mani, taa kaa variet pietaupiit komentaarus par mulkjiibaam, redz taa nebija, bija taa u.tt.

S samsung 09.05.2006

pats vainīgs , vajadzēja pašam aizvest uz Rīgu:)) idiots tu pats esi:)))

S Slepenais 02.08.2006

Nav viņš vainīgs, vainīgs ir personāls... Piegriezušies visi tie POHUJISTI kas nevis strādā, bet atstrādā...

F Filce 25.10.2006

Jautajums jus kads esat stradajushi veikala vai servisaa ???laikam jau neee vo es gan stradaaju kaut gan nelaboju mobilos bet vienalga nu pardevejs nav vainigs serviss gan un ne tikai, ja servissa pasaka nav gatavs gaida detalju un noliek klausuli ko tad ??? to pashu pasaka pircejam un stradajot servissa zinu ja vajag kadu detalju tad brizhiem vinju nemaz tik viegli nav dabuut nacies ir pat rakstit e-mailus uz firmas officu taivana lai dabutu kaut kadu detalju ko austrumeiropas menedzjeris no danijas solija dabuut veselu menesi un tik sola un sola tjipa jau izsutiita nu beigas dabujam ar to detalju pec 3 meneshiem protams veikals jau cilvekam bija atdevis naudu nu kursh cilveks ies gaidit 3 ar pus meneshus lai dabutu atpakalj savu notebooku un dabujam mes pa kaklu gan veikals tad jautajums kursh ir vainigs veikals serviss vai razhotajs iesaku visiem kam kadas problemas pec menesha uzrakstit prasijuma peiteikumu un nebojat savus nervus un gaidit 10 dienas atbildi pec jauna likuma un lidz tam laikam jau bus vai nu dabujushi telefonu vai vienalga ko atpakalj vai ari atdos naudu vai iedos citu bet jebkura gadijuma serviss ar dabus pa kaklu un neviss razhotajs kuram jusu mobilais, notebooks vai vel kas ir pie .... P.S LR likumdoshana nav paredzeets ja pareizi atceros ka jadod cits mobilais vieta kamer jusejais ir remonta tas atiecas uz visu tas ir tikai dazhu veikalu pashu briva griba talab pirms perkat mobilo varetu ari paintereseeties kas bus ja jums vinjsh sabojaasies jums dos citu cik apmeram videji ieilgst remonts u.t.t jo pec pieredzes zinu ka 2 gadu laika obligati vismaz vienreiz vajadzees labot vismaz cik pasham ir bijushi telefoni

J janis 02.12.2006

ko vispaar to taivaaanu, piemeram perkot apavus ir 2 gadi garantija,pec likuma, tu nopeerc, pec menesha tev vinji sapliist, tev vinji nav obligaati jaalabo , tev neapmierina remonts un viss, tev atgrieziis visu naudu lieedz pedejam santimam un taa dara 98% pirceeji kas sajeedz ir garantija un kadi ir tas noteikumi, sapliisa tel. negribu labotu, skruuveetu un kauseetu, neattaisnoja manas ceriibas un vis, atdod naudu..un par to servisu, veikalam tad ir jazvana ka aizkavejaas remonts, un UN PAR PRECI - PIENJEMOT PRECI UZ REMONTU,PARDEVEJAM IR JAPIERAKSTA KAS TIEK PANJEMTS NO KLIENTA, VIENA KVITS VEIKALAA OTRA KLIENTAM UZ ROKAS,GARANTIJU VAR PANJEMT [PARDEVEJS,VAI AR KVIITEE IRAKSTIIT. taakaa vaig ciiniities un tos visu LOHUS kuri straadaa veikalaa izmest, STRAADAA KAA CUUKAS, NEKAADAS APKALPOSHAS, RIEBJAS NAAKT UZ VEIKALU,NORMALOS VEIKALOS TAS RETAAK! ESIET UZMANIIGAAKI

L lekas 09.04.2007

Kursh idiots perk mobilo talruni TOPO centraa ? meginot iekonomet tos 10 latus, jus pashi parakstaties uz problemam, jo shie talrunji ir kreisie - neparedzeti LV regionam, atkodeti, lidz ar to glucii un nedarbojas. garantija izpauzas tatejadi, ka oficialie servisi shos atkodetos neviens nelabos, tos dara kaktu meistari, kuriem shadu kreiso aparatu ir jasalabo loti daudz, tadel viss iet tik ilgi un nav garantija, ka vins to aparatu ir salabijis.

L Lazis 19.10.2007

Vo bljee. Dabuuju tomeer to telefonu atpakalj. Iegaumeejiet 6 NEDEELJAS bez telefona, tikai sola buus buus un vietaa neko citu nedod !!!