www.sudzibas.lv Tiesu Izpildītājs Rolands Veinbergs Swedbanka un rolands veinbergs iztīra kontus līdz 0. 00

Tiesu Izpildītājs Rolands Veinbergs - Swedbanka un rolands veinbergs iztīra kontus līdz 0. 00

Rīgas apgabaltiesas zvērināts tiesu izpildītājs Rolands Veinbergs. Es visus visus aicinu, ko tad guļam, apvienojamie, neko nepanāksim, tikai pļāpājot, variet man rakstīt krieviski pat angliski. Vairāk gribētu sapulcināt vienkopus jauniešus, kam gaišas galvas, pašai ar tekni man vairs kā jauniešiem galva nedraudzējās. Kaut kā ievietot policijas slēdzienus, tiesu, vai ierosina krimināllietu, vai ne. Pievienot dokumentus, kas norāda ka bankas nepamatoti noskaita naudu. Man ir vairāk kā 20 gadu pieredze cīnoties valstī par netaisnību, tas ir nulles variants tādam, kam nav tuvs cilvēks tiesu sistēmā, kaut ko panākt. Ticiet man, televīzija arī neko neradīs, esmu zvanījusi neskaitāmas reizes, e - pastus sūtījusi, 0 variants. Mēs jau viņiem nemaksājām un nēesam ne radi ne draugi, tāpēc vajag uztaisīt sižetu, ar video rullīti likt visos portālos - sociālajos tīklos, kur vien var ielikt pašiem. Ja televīzija nav spējīga nu kaut kā sametamie vienai idejai, tikai tie tiešam kam nav parādu, ne radiem nekā, vai tiem kam noskaita līdz pēdējam santīm, neatstājot minimumu iztikai, ir tas likumdošanā. Ejam pie valdības ēkas piketēt, jo, ja uzsēžas viens kreditors tad būs nākošais, kā man, par citu tēmu. Uz manu āķi ir vēl uzrāvies Kristaps Cīpars. Patreiz esmu iesniegusi policijā iesniegumu lai ierosina krimināllietu, redzēs ko atbildēs, jo naudu ir sarausis labu un maksāt spējīgs ir, tad redzēsim ko nozīmē nauda.Tiekamies šeit un apvienojamies.

B Bomber 12.11.2015

Ko tu vispār gribi? Nevienu teikumu nevar saprast! Kas pa putru tev galvā?