Tiesu Izpildītājs Rolands Veinbergs - Krāpšana

Ko jūs čīkstat man viņš bez kaut kādiem parādiem nezin kādā sakarā noņēma naudu, bloķēja kontus jūs viņu vismaz esat redzējuši un ir bijis kāds piedziņas parāds man nekāda vēstule iepriekš nekas bet no konta jau noņemta nauda pat nezinu pa rko par kādiem pakalpojumiem, rakstāt man draugos Skaidrīte Ločmele, sametamies meklējam sponsorus lai aizbrauktu uz briseli un stāvam ar plakātiem tāpēc kad eiropas tiesu arī ietekmē es tam 20 gadu garumā esmu visam izgājusi un zinu domāju, pēc eiropas tiesas būs miers bet kā tur iznīcināja dokumentus pēc gada, tā kā ne kādīgi nevar atriebties ņem un dara ko grib neliekat bankās kontus, es vairs dzīvē neturēšu naudu bankās kas grib tas var tik pie konta.

D