Tiesu Izpildītājs Rolands Veinbergs - Izspiesana, par neko.

Rolands veinbergs, ir krapnieks. Par tiesas izdevumiem sava kabata iebaz 40. Latus. Kad prasa, par ko, es taja tiesa neesu bijis, pat neesu aicinajumu sanemis, pat ne parakstijis. Vins atbild, ka neko nezinu, par labu valstij. Vins pat uz telefoniem neatbild, tikai raksta e - pasta. Ja zvana, tad tikai kads kolegis atbild. Tiesu izpilditajs, krapnieks. Bet darba laika draugos.lv sez.

Z

B Bandores 02.03.2011

Ja, zaglis vins ir bijis vienmer.

E Esesesseseseseses 02.03.2011

Ar ko tā pimpja krāpšanās izpaužās??? :D :D :D gribu info!

B Bandores 06.03.2011

Nelkumigas naudas izspiesana uz savu kontu.Nepaskaidrojot par ko cietusajam, par labu valstij 4.lati, bet par padarito sev 38.lati.Jajiet uz Tv un un vinu kantori, patiesaties.

A Arturs 12.03.2011

Man taada pati situaacija.Man nonema 170 LS ar visu valsts nodevu.Wisi konti bloketi, pat bernu naudu nonema, visu algu nonema.Kaa dzivot talak, nezinu :(.

E Esesesseseseseses 12.03.2011

Arturs, steidzami griezies tiesā: BĒRNU IZTIKAS LĪDZEKĻUS nedrīkst aiztikt neviens tiesas izpildītājs, ne banka!

S Skaidrīte Ločmele 15.11.2017

Esesesseseseseses KO jūs te vart visi cepties tā ir mafija(multi miljonāri ,ko negājat uz piketiem kad rīkoja pie saeimas) ko neviens kas nav pie valdošās varas un jurists ...(vārna vārnai acīs neknābs )es at šiem neliešiem cīnos 25 gadus tap tiesā neņem pretim ,ne satversme ne eiropas izejiet visu to cauri un paliksiet pie sasistas siles,kā es viņi tikai labklājībā trīs rokas un ņirgs,vajadzdzēja nākt kad Eiro skeptiķi parto cīnijās

F fil 31.05.2011

man taa pati lieta bija nu ne gluži bet tākā saņemu minimālo algu man no konta noņēma pilnīgi visu tikai tapēc ka rīkojumā nepierakstīja to lai atstāj minimālo iztikas minimumu

A Aija 29.07.2011

Esmu saskārusies ar šā kunga vārdu, uzvārdu un viņas padoto tiesu izpild.LJ.Viņi visu darot likuma ietvaros, bet mani un manu mazo bērnu atstājot bez iztikas līdz.Biju bez darba, bija slims mazais bērns, pati saslimu nevarēju maksāt uzturlīdz.Lai sāktu strādāt izgāju kursus, bet kad sāku strādāt tā pusi algas nost+vēl viņiem ap 70ls jāsamaksā, tas arī vēl nav viss-uzliek liegumu mašīnai, lai teh.skati nevar iziet.Kā lai pelnu ja auto vajadzīgs lai tiktu uz darbu.Dzērājiem, narkomāniem neko nevar izdarīt, bet cilv., kas neizvairās un maksā cik vien var izģēbj pliku-viss likuma ietvaros esot.Likums darbojas prieks negodīgiem un vienā virzienā.

S skailo 11.08.2017

tā ir Latvijas realitāte kurā mēs esam nonākuši ,ne tikai garīgie slepkavas ,kā tādi kas izmet no dzīvokļiem itkā likuma ietvaros,ko saeimā un paši ir pieņēmuši, lai varētu gada laikā nopelnīt miljonus,pakļaut tiesu sistēmu sabiedrotajiem garīgajiem slepkavām u..t.t ar savu lielo naudas maku ,lūk arī līdzekļi kam palielinās ...
http://skaties.lv/zinas/latvija... kā var būt ,valsts izaugsme un labklājība, ja valstī likumīgi manā gadījumā, ko atbalsta garīgie slepkavas --Prokurore S.Budovska.un Virsprokurore Indra Petruhno- K.Valdemāra 17aRīga. inspektore Katrīna Prodance un iecirkņa priekšniek R.Trokša.Rīgas pilsētas Centra rajona tiesai Adrese:Abrenes iela 3, Rīga, LV-1050, tikai tāpēc ka nav pieteikts advokāts (acīm redzot nebūs ko uzpirkt korumpētajiem )zvērināts advokāts
Jānis Mucenieks paņēma 50 eiro izlasīja ,ko es biju iesniegusi tiesā nevis palīdzēt, ko darīt kā iesniegt prasību tiesā atkārtoti.vienkārši par 50 eiro atbildēja kādam jāzaudē un man nav jāzina izmeklēšanas gaita un.t.t Nelieniet pie šī nelieša, lai viņam Veinbergs un pārējie maksā -Nacionālā apvienība lobē ari šīs juristu profesijas intereses, jo pērn ministrija apsvēra likuma izmaiņas, lai ļautu tiesu izpildītājiem piestrādāt kā parastiem parāda piedzinējiem.
Tiesu izpildītāju ienākumi kopš 2010. gada:
Jānis Strižko 1,494, 454 EUR
Andrejs Glumovs 1,235 966 EUR
Inese Bože 1 207 504 EUR

A aiga 16.08.2011

nu jaa es Piekriitu aijai tas tiesa.

M marta 16.08.2011

Kāpēc tukši sūdzēties šeit? Ja kaut kas neatbilst likumam, tad jums ir iespēja sūdzēties par šo cilvēku LZTI kolēģijai. Tikai vajag pamatot savas sūdzības. Arī ZTI ir jāievēro likumi. Nav jau viņi nesodāmi.

J Jānis 22.12.2011

Kontu nobloķējot var tikai tik daudz no tā ņemt, kamēr tas nepārsniedz minimālo iztikas minimumu, bet šis kundziņš šādu lietu neievēro, ar to arī izpaužās viņa nelikumīgās darbības.
Tātad, ja kontā ir līdzekļi, tad nevar vienkārši ņemt un tos visus aplikt, bet gan tikai attiecīgu daļu.
Zaglis tiešām !!!

R RCC 22.12.2011

Paaraak taalu tas divmetriigais kuilis ir aizgajis .. Vienreiz pietiek vienkarshos cilvekus daviit. Tu pusfabrikaat ja sho lasi, tad zini - nedod dievs es tevi uz ielas satikshu, tad zini ka deguns tev luuziis. Ta ka esi pratiigs un uzmaniigs. pamegjini ko nopietnaku piespiest. Tevi tavas ekaas sarga tikai likums un tur ir visa tava varoniba . Bet uz ielas peedeejais mizelnieks . Slapstaas ka pedins. Jo zin ka galvu var ielauzt. Driz bushu LV gaidi mani .

S skailo 11.08.2017

RCC, PALĪDZI LABĀK UN PĀREJIE LŪKTIES PAR VIŅU -LAI MĒS NEUZVARAMJO ŠINĪ VALSTĪ TO NAV IEPĒJAMS CĪNĪTIES AR MULTI MILJONĀRIEM,LAI JAU VIŅAM TIEK TĀ BAGATĪBA UN NAUDA VAIROJĀS KĀ SĒNES PĒC LIETUS UN VIŅU BERNI PAAUDZĒM PRICĀJĀS PAR VIŅU LABAJIEM CENTIENIEM UN KO VIŅI ATSTĀJ VIŅIEM MANTOJUMĀ ...aRĪ ŠĪBRĪŽA TRĪS MAKSĀT NESPEJAS PRIŅČI TIKS SVEIK Ā PIEMINIET MANUS VĀRDUS FORMALI NOSĒDĒS MINIMUMU FORMĀLI UN VIS.

S Susurinsh 17.03.2012

Es nesaprotu vienu lietu - vai tiešām cilvēkiem liekas, ka, ja viņi ir parādā, var iet pateikt ZTI, ka nav naudas un viss?? Nu nebūs tā. Tiesu izpildītāja darba mērķis - ātri un kvalitatīvi izpildīt nolēmumu. Ja tiesu izpildītājs nenobloķē to kontu vai neaizsūta rīkojumu Darba vietai vai CSDD neuzliek a/m liegumu - tad attiecīgi viņam nāk virsū piedzinējs par to kādā sakarā ZTI nav izdarījis visas šīs darbības.

M Miets 27.04.2012

Tu susurele !! Ko tu nesaproti ?? To, ka arī ZTI ir jāievēro likumi un tajos paredzētā kārtība, ka arī parāda gadījumā cilvēkam pēc likuma ir jāatstāj kontā 200 Ls ??? To tu nesaproti, jeb ir vēl kas cits ??
To, ka cilvēkam pēc likuma valsts maksā bērnu pabalstus un, ka šī nauda ir neaizskarama ??? Arī ne tāds iznirelis kā Rolands Veinbergs, kā viņu tautā dēvē par JĀKLI, nav tiesīgs patvaļīgi rīkoties vai apiet likumu un šo bērnu pabalstu naudu vai citu pabalstu aiztikt un savākt sev no kontiem ??

To, ka iepriekš ir jāizsūta brīdinājumi un vēstules par to, ka vispār tāda lieta tiks darīta, ka notiks kontu bloķēšana un tikai, ja cilvēks nereaģēs, nedarīs neko, tikai tad var bloķēt kontus, nevis vienkārši no zila gaisa un, kad tu viņam prasi, kur tad ir vēstules, tad pasaka tev bezkaunīgi acīs,

-nuuuuu, mēs nesūtījām.

Tātad, ja kādam parādniekam ir jāievēro likums- maksājot, tad arī ZTI ir jāievēro procedūras secība, termiņi utt.

Tev susurele vēl ko izskaidrot ??? 17. marta komentētāja !!?? Jeb patīk tev viņš, jeb esi zem viņa ??

Cik izsoles rīko, tik pk. cilvēkiem ieliek !! Tas ir likumīgi, bet savu kaut kur norāda ??
Nu nekas, būs arī viņam VIŅA tiesa !!

P Parlaimiga 15.05.2013

Vins un visi parejie ZTI. LZTI kolēģija tik aizstav vinu pasu intereses.

Ilgstosi biju bez darba, tad atradu tirdzniecibas agenta darbu, kur vajadzeju masinu, ludzu ZTI atlaut iziet TA, lai varu sakt stradat un sakt vismaz ko atmaksat, bet vini nirgadamies man sejaa- kad saksu maksat paradu, tad nonemsot aizliegumu iziet TA! Ta nu es bez darba, masina jau treso gadu puust, un paradus pat nevaru iedomaties kad saksu atmaksat, jo man ir jadoma kur (dzivokli jau sen izsolija) un ka izdzivot.

R ri4y 16.05.2013

Man visi TI nepatīk, jo rīkojās pretlikumīgi. Ir vairāki varianti, ko varu izstāstīt, ja kādam interese, privāti:
1. Ja parāds ir virs 10 000 Ls vairāk par vienu hipotēku un gribat atstāt savu dzīvokli, ienākumi ne lielāki par 200 Ls/mēn. Vai uz vienu ģimenes locekli ne lielāki par 140 Ls.
2. Ja alga ir virs 350 Ls uz rokas, tiesu izpildītājs jau atvelk no algas 1/3, bankas konti bloķēti un izņemt skaidrajā naudā mēnesī varat izņemt ne vairāk par 200 Ls. Vislabākais variants ar ienākumiem virs 400 Ls uz rokas, pēc atvilkšanas sanāk 260 Ls, bet varat izņemt 200 Ls, tātad mēneša laikā TI var pievākt vēl 60 Ls. Katram kam interesē privāti varu izstāstīt savu pieredzi. Man šīs žurkas kaklā sēž.
Viens gribējis atņemt dzīvokli, rīkoja izsoli, tika iesniegta prasība tiesā pret TI darbu, jo kad mēģinājām paskaidrot ka viņam nav taisnība, sāka smieties, pateicu atklāti, ka iesniegšu prasību tiesā, šis pasaka, kur tad tu naudu dabūsi tiesai iesi nozagsi? Aizgāju projām iesniedzu prasību tiesai ar lūgumu atcelt izsoli līdz tiesas lēmumam, šis kad pamanija ka iesniegta pret viņu prasība Civiltiesā, sāka teikt tiksimies tiesā, bet pats uz tiesu neieradās tikai tiesnesei 10 minūtes pirms tiesas atsūtīja faksu ka nevarēšot atnākt. Loģiski tiesu mēs vinnējām.

L Lina777 10.07.2013

Tikko es arī saskāros ar šo zvēru! Tagad viņa amata atlīdzība jau ir 193, 60 ls (fiksētā atlīdzība) + 2432, 04 Ls (procenti no atgūtās summas), kas viss tika pieskaitīts manam parādam klāt! Parāds tātad palielinājās par šo summu! Esmu šokēta, kā vispār kaut ko tādu likumi pieļauj!

No konta viņš novilka vienīgos 35 Ls, kas tur bija. 2 dienas cīnoties un demonstrējot, ka zinu likumus, 30 Ls saņēmu atpakaļ. Jo likumā ir noteikts, ka kontā ir jāatstāj 200ls mēnesī. Viņš paziņoja, ka tā ir bijusi bankas vaina, ka nelikumīgi pārskaitīja, bet banka (Swedbank) savukārt, ka ZTI tā ir pieprasījis; banka pati nelemjot, ko un cik atstāt kontos.

Patiesībā es tiešām brīnos, kā šim cilvēkam nav bail vēlās vakara stundās pastaigāties... Tik daudz cilvēku, kuriem vairs nav, ko zaudēt.

P Pandinja88 18.07.2013

Nestrādāju šajā sfērā, tomēr kautko jau saprotu no gūtās pieredzes..
Tātad drusku paskaidrošu:
1) Tiesu izpildītājam ir noteiktas konkrētas takses (tie saucamie sprieduma izpildes izdevumi) - 26.06.2012. MK noteikumi Nr.451
2) ZTI saņemot izpildu dokumentu un ievedot lietu, sākotnēji nosūta pēc izpildu dokumentā norādītās adreses ierakstītā vēstulē priekšlikumu nolēmumu izpildīt labprātīgi. Tas, ka Jūs nebijāt mājās, kad pastnieks ieradās vai pēctam neaizgājāt uz pastu pakaļ vēstulei - nenozīmē, ka neesat brīdināts.
3) ZTI sūtot rīkojumu bankai norāda pamatojumu, kopējo summu, pantus un kontu. Bankas saņemot rīkojumu izvērtē - cik drīkst pārskaitīt ZTI redzot cik naudas kontā, ņemot vērā, ka obligāti jāatstāj kontā LS 200. (laikam bija Ls 200, varbūt tagad jau vairāk, ja kaut kas mainījies). Banka nepēta konta izrakstu - no kurienes cik nauda ienākusi (no Pētera vai bērna nauda).
4) To vai drīkst veikt ieturējumus no bērna naudas, pensijas uc izskata un izvērtē VSAA, pēc ZTI saņemta rīkojuma. NEVIS ZTI RĪKOJUMĀ RAKSTA - VEICIET IETURĒJUMUS NO BĒRNU NAUDAS - KĀ DAŽAM LABAM LIEKAS (tas pats attiecas arī uz 3.punktu ;)

Tā tas dzīvē notiek, pie visa vainīgs ZTI, jo līdz tam visi ar parādiem varēja dzīvot mierīgi cepuri kuldami, bet tagad raud, ka piespiesti pie sienas.

Jā un vēl..Ja Jums nav skaidrs par ko ir pati pamatsumma izpildu dokumentā, tad vēršaties tajā iestādē, kas ir izdevusi šo izpildu dokumentu, nevis ZTI terorizējat itkā viņš būtu autors! ;)

Ja kāds šajās lietās kompetents cilvēks pamana kļūdas manis rakstītā vai ir kādi jauninājumi normatīvajos aktos, lūdzu palabojiet.

Jauku dienu ;)

L Lina777 18.07.2013

ZTI mūsdienās ir tas pats, kas bende senos laikos. Tikai finanšu jomā. Latvijā šis arods vēl jo apkaunojošāks tādēļ, ka pārsvarā Latvijā ZTI kalpo zviedru bankām - viņi izpilda "nāves sodus" savas tautas līdz nabadzībai novestajiem cilvēkiem svešzemju baņķieru uzdevumā.

Z Zinātāja 04.09.2013

ri4y - kāda 1/3? kas tie par cipariem, kas tie par izgudrojumiem? Man nav ko piebilst.

Pandinja88 - prieks, ka kāds vēl saprot, ka tiesu izpildītājs ir tikai IZPILDĪTĀJS, nevis parāda summas vai savas atlīdzības lēmējs... Ko nu policija vai tiesa liek piedzīt, to piedzen, kā Civilprocesā aprakstīts, tā tiek darīts, par ko - ne izpildītājam lemt un iedziļināties... Ir tiesas datums, lēmuma numurs, piedzenamā summa, parādnieks, piedzinējs. Viss. Izpildītājs izpilda. Citādi pašam galva nost.

Bet vispār šeit tika runāts par Rolandu Veinbergu - ka nepieraksta rīkojumos "atstāt minimālo algu" un ka nesūta kādam arī priekšlikumus ierakstītā vēstulē pirms procesiem - tas nav pareizi - visiem izpildītājiem un visiem parādniekiem, arī piedzinējiem viens likums. Ja neievēro, ir jābūt sekām.

S skailo 11.08.2017

eV, ZINĀTĀJA, ESI VIŅA SIEVA ,KAS TEVI IEĢĒRB CITU ASARĀS UN PUCĒ ,TAD TU ĻOTI LABI ZINI TO SISTĒMU KĀ VIŅS RĪKOJĀS ES TO JAU BAUDU 25 G ESMU IZGAJUSI ELLES DZIRNĀM UN ROLANDS IR GALA REZULTĀTS LAI AIZVĒRU MUTI ,(KUNGUS NETRAUCETU KA IR NOZAGUŠI ) NAV NEVIENAM BEZ TIESAS LĒMUMA IELĪST MANĀ KABATĀ UN AIZSTAVĒT SAVAS TIESĪBAS TIESĀ, KMĒR VIEN MAN PUKSTĒS SIRDS ES PAR VIŅU RUNĀŠU JA VIEN VIŅS MAN NEATGRIEZĪS NAUDU NOZAGTO UN NESAMAKSĀS KOPENSĀCIJU VAINOJIET PAŠI SEVI MAN NEKĀ NAV KONTI BLOĶĒTI UN ESMU VECA MIRŠU MIRŠU ,BET...

L lacis333 05.09.2013

Tas kas notiek ir vienkarsi pratam neaptverams!!! Zaksanas un launpratiga likuma izmantoshana notiek VALSTS MEROGA!!! Vai tiesam VALSTS IEREDNI NELASA SIS NELIKUMIBAS, kuras it ka ir PEC LIKUMA!!! Kur ir CILVEKTIESIBAS?! - Latvija LAIKAM TAS APIET ...
Man ir tada situacija: emu Anglija jau ilgu laiku. Manam dzivoklim bija parads, kuru parnema MATEKS ( parada piedzinas kompanija).Katru menesi iespejas robezas es sedzu parada summu. Savukart MATEKS darbiniekiem tas NEAPMIERINA!!! LIDZ AR TO MATEKS darbinieki ir noligusi TI ROLANDU VEINBERGU.
Esmu sutijis uz e-mail vestules, diemzel atbildes nekadas nav NE NO VIENAS PUSES. ROLANDS VEINBERGS NEKAD NAV UZ VIETAS UN NAV SAZVANAMS ( IT KA ). E-mail tiek ignorets gan no MATEKS (kompanijas), gan no R.VEINBERGA puses. Tika ienakusi informacija, ka DZIVOKLI liks IZSOLE!!! Man ir jautajums - UZ KADA PAMATA? Ja parada summa tiek DZESTA!!
Ja, un vel viens interesants fakts - ta ka es atrodos arpus LATVIJAS - esmu parsutijis e-mail savas koordinates, kur es atrodos. Diemzel sis kompanijas parstavji PILNIGI VISU IGNORE, un suta IERAKSTITAS VESTULES uz manu dzivesvietu Latvija!!! KURAS NEVIENS NEVAR SANEMT!!