www.sudzibas.lv Tiesu Izpildītājs Rolands Veinbergs Rīgas apgabaltiesas zvērināts

Tiesu Izpildītājs Rolands Veinbergs - Rīgas apgabaltiesas zvērināts

Iwju ljudej kto stalkivalsja s sudebnim ispolnitelem -((Rolands Veinbergs ))Etot celovek poddelivaet dokumenti i.d.Budu priznateljna vsem kto otvetit.Ja soberajusj podavaj v sud,a esli najdetsa ewe kto to to eto uze vesomo.

E

E ermakova 17.03.2014

uzas kak perevodit translit tekst kotorij ja napisala viwe!
pozalusta otvetjte vse kto stalkivalsja s sudebnim ispolnitelem Rolands Veinbergs!
on poddelivaet dokumenti.
mozet najdutsja kto s nim uzhe stalknulsja.

F Femida_Temida 17.06.2014

Kak imenno postradali ot sud. ispolnitelja? mozno sdelatj ekspertizu, esli dokumenti poddelani.

D danaja 03.10.2014

ko Jūs čīkstat man viņš bez kaut kādiem parādiem nezin kādā sakarā noņēma naudu, bloķēja kontus jūs viņu vismaz esat redzējuši un ir bijis kāds piedziņas parāds man nekāda vēstule iepriekš nekas bet no konta jau noņemta nauda pat nezinu pa rko par kādiem pakalpojumiem, rakstāt man Draugos skaidrīte LOčmele, sametamies meklējam sponsorus lai aizbrauktu uz Briseli un stāvam ar plakātiem tāpēc kad Eiropas tiesu arī ietekmē es tam 20 gadu garumā esmu visam izgājusi un zinu domāju, pēc Eiropas tiesas būs miers bet kā tur iznīcināja dokumentus pēc gada, tā kā ne kādīgi nevar atriebties ņem un dara ko grib neliekat bankās kontus, es vairs dzīvē neturēšu naudu bankās kas grib tas var tik pie konta

S skailo 11.10.2014

ermakova
Es jau aicinu visus, ko tad guļam apvienojamie, neko nepanāksim, tikai pļāpājot, variet man rakstīt krieviski pat angliski, vairāk gribētu savākt jauniešus, kam gaišas galvas, kaut kā ievietot policijas slēdzienus, tiesu, vai ierosina krimināllietu vai ne pievienot dokumentus, kas norāda ka bankas nepamatoti noskaita naudu .Man ir vairāk kā 20 gadu pieredze cīnoties valstī par netaisnību, tas ir nulles variants tādam kam nav tuvs cilvēks tiesu sistēmā, kaut ko panākt. Ticiet man televīzija arī neko neradīs, jo mēs jau viņiem nemaksājām un neesam ne radi ne draugi, Tāpēc vajag uztaisīt sižetu, ar video rullīti likt visos portālos -sociālajos tīklos kur vien var ielikt pašiem. Uz manu āķi ir vēl uzrāvies Kristaps Cīpars,
ERAMAKOVA ja televīzija nav spējīga nu kaut kā sametamie vienai idejai, tikai tie tiešam kam nav parādu, ne radiem nekā, vai tiem kam noskaita līdz pēdējam santīm, neatstājot minimumu iztikai, ir tas likumdošanā. Ejam pie valdības ēkas piketēt, jo, ja uzsēžas viens kreditors tad būs nākošais, kā man, par citu tēmu.

L liepaaju uzspidzinaat 20.10.2014

es jau sen LV bankaas naudu neturu un mani radi arii ne. tur tak traumeetam jaabuut, lai sitaa riskeetu. visas bankas ir uzpirktas un izzjas juus vienaa setaa, ja pasi nepadomaasiet ar galvu logiski. a kaadas komisijas LV bankas rij nost, tas ir uzshas.

L liepaaju uzspidzinaat 20.10.2014

Un to kropli tiesu izpildiitaaju vajag briselee ar vina mazaa pinciisha pakaart!!!

L liepaaju uzspidzinaat 20.10.2014

Un to kropli tiesu izpildiitaaju vajag briselee AIZ vina mazaa pinciisha pakaart!!!

xy-files 20.10.2014

Latvijas bankas ir galiigaa dirsaa, tas nu ir fakts!

S sgbuve 25.10.2014

lai ienak mana pagalmaa, ar cirvi kajas atcirtisu, Balozu policija man taa macija ipasumu aizstavet.

S skailo 09.08.2015

Ko Jūs čīkstat man viņš bez kaut kādiem parādiem nezin kādā sakarā noņēma naudu, bloķēja kontus jūs viņu vismaz esat redzējuši un ir bijis kāds piedziņas parāds man nekāda vēstule iepriekš nekas, bet no konta jau noņemta nauda klad gribēju veikt kārtējos maksājumus no pensijas, pat nezinu par ko par kādiem pakalpojumiem, rakstāt man Draugos Skaidrīte LOčmele, sametamies meklējam sponsorus lai aizbrauktu uz Briseli un stāvam ar plakātiem tāpēc kad Eiropas tiesu arī ietekmē es tam 20 gadu garumā esmu visam izgājusi un zinu domāju, pēc Eiropas tiesas būs miers bet kā tur iznīcināja dokumentus pēc gada, tā kā ne kādīgi nevar atriebties ņem un dara ko grib neliekat bankās kontus, es vairs dzīvē neturēšu naudu bankās kas grib tas var tik pie konta
Komentēja: Oct 3, 2014 danaja LŪDZAMIES VISI

Komentēja: Oct 3, 2014 danaja LŪDZAMIES VISI

LŪDZAMIES VISI

LŪDZAMIES VISI

S skailo 09.08.2015

Es jau aicinu visus, ko tad guļam apvienojamie, neko nepanāksim, tikai pļāpājot, variet man rakstīt krieviski pat angliski, vai kur koordinātas ir, vairāk gribētu sapulcināt vienkopus jauniešus, kam gaišas galvas.Kaut kā ievietot policijas slēdzienus, tiesu, vai ierosina krimināllietu, vai ne pievienot dokumentus, kas norāda ka bankas nepamatoti noskaita naudu .Tas ir tviterī izveidot vai u.t.t klipu jebko, cīnāmies Man ir vairāk kā 20 gadu pieredze cīnoties valstī par netaisnību, tas ir nulles variants tādam kam nav tuvs cilvēks tiesu sistēmā, kaut ko panākt. Ticiet man televīzija arī neko neradīs, jo mēs jau viņiem nemaksājām un neesam ne radi ne draugi, Tāpēc vajag uztaisīt sižetu, ar video rullīti likt visos portālos -sociālajos tīklos kur vien var ielikt pašiem.
Ja televīzija nav spējīga nu kaut kā sametamie, vienai idejai, tikai tie tiešam kam nav parādu, ne radiem nekā, vai tiem kam noskaita līdz pēdējam santīm, neatstājot minimumu iztikai, ir tas likumdošanā. Ejam pie valdības ēkas piketēt, jo, ja uzsēžas viens kreditors, tad būs nākošais, kā man, par citu tēmu. Uz manu āķi ir vēl uzrāvies Kristaps Cīpars .Pēdējam mērglim vismaz esmu dabūjusi kaut kādus dokumentus, ka neatteiks krimināllietu tas laikam tik daudz nenopelna kā Veinbergs no 5000 līdz 10 ooo mēnesī .

S skailo 09.08.2015

Lūdzamies visi dienu nakti Lai tādi veinbergi un Rolands Veinbergs -Vēl lepnāks paliek par mums izkrāpto naudu -visi kopā dienu nakti, ja jau viņš tā var visus uzpirkt ko darīt ...tā tik viņa izvēle un kas ņem .

6 654321 06.04.2016

если будете подавать в суд, то со мной пожалуйста тоже свяжитесь

6 654321 06.04.2016

пока я ждала очереди на прием в данную контору, при мне такая картина происходила, пришла пара, их квартиру продали с аукциона, о чем они узнали после аукциона, квартира была продана и был остаток некоторой суммы после продажи. Пара стала требовать чтобы им вернули остаточную сумму от продажи квартиры с аукциона, на что они получили такой ответ: Поскольку они не явились за деньгами вовремя денег больше нет. На вопрос женщины что нам теперь делать? Работница данной конторы посмотрела на них свысока, осмотрела их внешний вид и говорит: Можете судиться! НО ЭТО СТОИТ ДЕНЕГ!!! Я у этой пары спрашиваю, когда работница данного бюро ушла, вам письма приходили? Женщина говорит ничего не получали. Я им посоветовала идти на почту и подымать всю почту. Я не знаю чем все это закончилось. Но когда подошла моя очередь, на меня посмотрели и дали понять "лучше жевать, чем говорить". Я пол часа не могла прийти в себя, у меня был просто шок!

6 654321 06.04.2016

Продолжу.... Пришло мое время зайти на прием. Я уже была готова к тому, что надо будет обороняться. До этого по моему делу мне юрист составила бумагу о том, что я одна воспитываю ребенка, который учится в школе. По большому счету мне она была не нужна эта бумага, поскольку шла с мыслью, чтобы быстрее с этим всем разобраться. Даю бумагу, которой основой и служило свидетельство о рождении. Думаю спрячу свидетельство посмотрю что будет и говорю: Ой, я его забыла, если можно я Вам его отсканирую и пришлю по почте. Дама из данной конторы мне говорит: Ничего страшно, да конечно только я должна написать что его нет. Я говорю: да конечно. И спрашивается для чего пудрить мозги, принимать бумаги, которыми можно подтереться и никакой силы не несут. А для того, я вам скажу, чтобы пыль в глаза пустить. Так что я не удивлюсь если в этой конторе подделывают документы и подписи!

D Danna Lefevre 03.08.2016

Rolands Veinbergs man blokeja kontu uz pamata, ka man janomaksā 1000 eiro, kada sakara man janomaksa paradu ja man nav paradi! Es shito ta neatstashu!

S skailo 11.08.2017

VIŅS ATBRAUC UZ PASTU UN SAZĪMOGO VĒSTULES PASTA VADĪBA .JAUTĀSI LATVIJAS PASTAM KĀPĒC DOKUMENTUS KAS IR VIŅU KARTATEKĀ UZRĀDA VIŅI ATBILD TAS IR BIZNES VISIEM JĀIZDZĪVO,LŪK TĀ MĒS TAGAD DZĪVOJAM ES TIESA NEKO NEPANĀCU NE EIROPAS TIESĀ TUR ATBILDEJA KA NAV VIŅI AUGSTĀKĀ TIESA SATVERSMES TIESA VIŅU RĪCĪBA ESOŠIE DOKUMENTI KO IESNIEDZ R,V NEKADU PĀRKAPUMU ,ZIEMEĻU TIESA KA NEKO NESAPROTOT LA IMEKLĒJU ZVĒRINATU ADVOKATU ,REDZ NAV KO UZPIRKTjO MAN VISI IESNIEGTI UN LIKUMI KĀDA ATBILDĪBA JANES VIŅAM ,TĀDA NU IR MŪSU VALSTS SISTĒMA. kO NEGĀJAT PIKETĒT KAD EIRO SKEPTIĶI ORGANIZĒJA PRET ŠIEM MĒRGĻIEM KO NACIONALĀ APVIENĪBA ATBALSTA,SĒŽAT VISI MĀJĀS UN GRAUŽAT NAGUS KA VAIRS NEKĀ NAV,UN NOTEIKTI BALSOJĀT PIE VARAS ESOŠAJĀM PARTIJĀM

6 654321 13.08.2017

Rolands Veinbergs ir zagļs. Kādi piketi?! Viņš mēkle likumā pantus kādi var izmantot un viss. Viņš izmanto līkumu kā kārsti piradziņi.

N NEKAS123 17.09.2016

Šitas ar visiem šesķorkām izsūtāmām pats nerādās tikai mīšļus savus izsūta