J Janis 26.07.2006

Latvijā latviski jārunā, stulbais kriev!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I Inga 09.08.2007

a vot man bija pavisam riebiiga situaacija.Mans draugs ar kuru kopaa dziivojaam uzrakstiija iesniegumu par to, ka atsakamies no vinju pakalpojumiem un dziivoju laimiigi, kameer vienaa jaukaa dienaa man seetniece neatnes veestuli no creditreform, ka esmu paraadaa paari par 400 ls!!!Es tanii briidii guleeju slimniicaa un klusajaa stundaa aizlaidos liidz Teliamtc, kur man paskaidroja, ka vinji nekaadu iesniegumu no manis nav sanjeemushi-iesneedzeejs esot bijusi cita persona liidz ar to vinji to nav pienjeemushi-BET es par to nekaa nezinaaju!!!Man esot suutiitas visaadas veestules uz kautkaadu mistisko vinju izveidoto e-pasta adresi.....ieraugot vinju mashiinu uz ielaam-gribas ar akmeni iemest!!!!!

J jack 06.09.2007

Interneta firmas ta piechakare savus klientus, kas no viniem atsledzas, piemeram ta dara TELENET kas atrodas Eksporta ielaa 10.

N Nataly 17.09.2007

u nas toze bila takaja istorija. Pozvonili im, 4tobi nas otklju4ili, i 4erez pol goda polu4aem pisjmo iz creditreform. Zna4it v sledujus4ij raz nado v pisjmennom vide ot nih podtverzdenie prositj... i voobs4e do nih NIKODGA s pervogo raza ne dozvonitsja i kstati ih rabotniki O4enj ploho govorjat po russki! Prishlosj s nimi po latviski govoritj. A ja klient....

M māris 20.05.2009

man bij ta- nenaca rekini vispar uz majam, es viniem zvaniju, bet tiem bija galigi pofigs, tad es atteicos no viniem.

pec kada pus gada atnaca vestule no kredreformas uz 360ls es vnk biju shoka. sataisijos un aizbraucu pie viniem tie man saka ka itka esmu lietojis vinu netu un nolietojies uz 90ls ok es piekritu- saku lai iedot rekinu es nomaksashu visus tos 90ls un lai vini sazinas ar kred.reformu, tie patieca ka izsutis man uz epastu un uz majam rekinu un visu nokartos ar kredreformu, tachu paiet laicinsh un nenak nekada vestule ne pa pastu, ne pa epastu. es shiem zvanu un jautaju vini saka ka vis ir ok un tuvakaja laika visu uizsutis.
bet vakar man zvana no kredreformas un saka ka manu lietu aizsutija uz tiesu, vai tas ir normali- vini tagad man sachakareja visu kred vesturi.
cerams es tagad par pareizo neta kompaniju uzrakstiju- neiesaku TELENET.