Telia MultiCom

Telia MultiCom ir pilnīgi bezatbildīga un noziedzīga organizācija. Operatori praktiski nereaģē uz izsaukumiem veikt remtdarbus un nepaziņo nevienam par izsaukumiem. Var gaidīt palīdzību veselu mēnesi bez nekādiem rezultātiem, zvanot dienestam katru dienu 10-15 reizes un saņemot katru reizi tikai solījumus, pilnīgi jaunu un pretrunīgo informāciju. Firmas priekšniecība nav sasniedzāma.

G Garais 29.04.2007

mani arii chakareeja ar ineta ievilkshanu, 2vas nedeeljas taaka mulkjis zvaniijos, tipa akcijas un kas tur veel, a beigaas nekaa :( sveisc ne kantoris, savu muuzhu vairs ar telia negribu ne tv ne inetu ne ko citu !

S Silvija 19.07.2007

PIEKRĪTU RAKSTĪTAJAM, JO PATI ŠĪS ATTIEKSMES UN SLIKTĀS KVALITĀTES DĒĻ ATTEICOS NO VIŅU PAKALPOJUMIEM.

. ... 02.09.2007

Piekriitu. Vairaak kaa gadu lietoju vinju pakalpojumus, tad mainiiju dziives vietu un pashlaik ar ljoti labi noveerteeju pashreizeejo provaideri, kas nau Telia.. :))