Telia MultiCom

Gribēju pieslēgt kabeļtelevīziju. Pazvanot pa telefonu izsaucu meistaru, lai pievieno kabeli piektdien - neatnāca. Piektdien brīdi pirms noteiktā laika beigām pazvanīju, Telia man saka, ka meistars sajaucis laiku. Labi, sarunāju uz pirmdienu. Pirmdien neatnāk meistars. Sarunāju uz otrdienu, gaidu - nav, zvanu - saka, ka būs, lai gaidu, zvanu vēl - saka būs pēc 20 min. - neatnāca. Nu ko šodien gaidu vēl pēdējo reizi!! Biju viņu kliente arī agrāk, bet nu šitāda attieksme tad nebija! Varbūt arī citu pakalpojumu un kanālu kvalitāte ir pasliktinājusies????!

I

S Silvija 30.08.2004

Pārtraucu līgumu ar Telia Multicom viņu sliktās attieksmes dēļ un arī kvalitāte slikta.Bija tikai solījumi labot un nn-ās reizes uzmanīgi uzklausīja, piereģistrēja un muļķoja uz nebēdu tālāk.