F f**kya 20.05.2004

nu par telia cenām var pastrīdēties. Tachu ātrums atbilst noradītajam un par interneta trūkumu nekadi nevar sūdzēties jo vienmēr ir.Taču Ja tev ir problēmas ar sadalītajiem un esi pieslēdzis pilnu dirsu ar teljukiem klaat tad taa ir tevis pasha vaina loh

[ [TeliaMTC]Eziiic 15.06.2004

Nu ti obnagljel, ceni i skorastj emu njenravitsa, mnje pered etjim bil sux.Apollo.da i on tak glju4il 4e malo njekazalos. a vot was napixalji na kriwu Telia T1 i ka4ajet kak bewenij, i eslji ti gavariw 4e 10Mb/s za 75Ls eto doroga togda ja njenaju 4e tje djowevo.maybe tje srazu kupitj modem i daljwe sidjetj i dra4itj poka odna web`ka zagruzitsa.vse 4a ja o tebe mogu skazatj, postav namana svoi glju4nij soft i vse budjet 100% gud!!! kapiw!!!

R reguser 19.06.2004

Vai zinaaji, ka parasti problemas ir verojamas nevis pie kompaanijas, bet gan pashaa lietotaaja datoraa? Tas, ka lietotajs nemaak pareizi nokonfigureet savu datoru un salaizh visaadu drazu tb viirsus jau nav kompaanijas vaina. Pasam man arii ir Telias Internets, galiigi nevar suudzeeties. Pirms kaadam kaut ko neiesaki, iemaacies lietot datoru, vai arii paarliecinies, ka neesi vieniigais indiviids ar saadaam probleemaam.

B bocman 15.07.2004

a v plauniekak .......tam abonoment 12 ls,. skorost do 8 mb ( min, 1-2 mb,. ) taksto podumajem,. platit li 75 ls za 4 mb musroa ili net...M.Com atstoi

B bocman 15.07.2004

izvinjajus,. za otstoikaroche,. daragavato u T.Multicim !est i alternativnije reshenije ! nu ezeli u kovo est deneg,. togda ok,. pust i platit

S sativ 05.01.2007

da jepal ja za 75ls interent , ja lu4e bez posizu :S

I Ieva 21.11.2007

Mums arī bieži vien bija vērojami pārrāvumi Telias pieslēguma laikā, tādēļ pārgājām pie cita provaidera - super, uzreiz tā vajadzēja darīt ;)