www.sudzibas.lv Tehnoline.lv Krāpšana, neatmaksā naudu, vilcina laiku

Tehnoline.lv - Krāpšana, neatmaksā naudu, vilcina laiku

26.11.2018. Gadā tehnoline.lv pasūtīju tvaiku nosūcēju, veikala darbinieki apliecināja, ka tas ir pieejams, to var piegādāt dažu dienu laikā, taču jāveic pilna summas apmaksa. To arī izdarīju - pārskaitīju 133 eiro + samaksāju 7 eiro par preces piegādi (veicu maksājumu uz lv50latb0002210086007) . Solīja piegādāt dažu dienu laikā, taču to neizdarīja. Galu galā izrādījās, ka tvaiku nosūcējs vairs neesot pieejams, taču līdz janvāra vidum solīja piegādāt līdzvērtīgu tvaiku nosūcēju. Piekritu pagaidīt, taču arī šo solījumu tehnoline.lv nespēja izpildīt. Šobrīd esmu pieprasījis, lai man atmaksā manus 140 eiro, taču neveiksmīgi. Darbiniece tikai liek gaidīt un nav zināms, kad un vai atgūšu savus 140 eiro.
Šobrīd situācija pasliktinājusies vēl vairāk - tehnoline.lv darbiniece vairs neatbild uz telefona zvaniem, ja tiek zvanīts no mana tālruņa numura.
Pie šī internetveikala mana nauda atrodas jau divus ar pusi mēnešus, gribu to dabūt atpakaļ!

Nevienam neiesaku pasūtīt preces šajā krāpnieku kantorī.

06.02.2019