Tehnoline.lv - Krāpšana

18.03.19. Pasūtīju gāzes plīti. Veicu pirmo iemaksu. Jau 16.05.19. Ne plīts ne solītas naudas atgriešanas. Uzrakstīju policijai un ptc. Gaidu atbildi. Iesaku visiem apkrāptiem lietu nodot ekon. Policijā. Iespējams būs kāds rezultāts. Cik iepazinos pēc citu klientu sūdzībām šī firma strāda pēc viena scenārija. Mēs pasūtam, samaksājam un tad no tehnolina puses solījumi (tukši) . Pēc kāda laika vairs neatbild uz telefona zvaniem un uz e-pastu arī klusums. Iesaku visiem apvienoties un meklēt ka atrisināt šo lietu.

16.05.2019

Di

Tu Turkey901 16.05.2019

Tehnoline.lv ir tikai mājaslapa/ nosaukums, zem kura var darboties vairāki desmiti uzņēmumu, katram apkrāptajam var būt darījums ar citu un nebūs pamata visiem apvienoties, jo pārdevēji juridiski, iespējams, ir dažādi.
Tikpat labi rīt viņi var atvērt jaunu SIA, kurš darbosies zem tās pašas mājaslapas/ iveikala, kas nav piesaistīa noteiktam SIA un ir tikai izkārtne!

In ingiņa 18.05.2019

Tas nozīmē ka mūsu valstī ar likumu nav kārtībā. Kā tik rupji var krāpt tautu?

Tu Turkey901 18.05.2019

Jo jāpērk no lieliem/ uzticamiem veikaliem/ interneta veikaliem, nevis jārokas interneta dzīlēs meklējot, kur lētāk un var ietaupīt piecīti, tad arī būs visiem prece un laime!

Kr Kristina Korzenevska 22.05.2019

Pirmkārt šis internet veikals atveras salīdzini.lv,otrkārt runa ne vienmēr ir par piecīti,
Es trāpījos martā uz 920€ ,joprojām gaidu atbildi ,pirku jo bija vienīgā vieta ,kur uzrādīja,ka prece ir uz vietas.

Tu Turkey901 22.05.2019

Un tiešām bija un vietas? Redzat, visiem mazajiem iveikaliem piegādātājs/ vairumtirgotājs ir viens, ja visiem nav uz vietas, tas šim vienam arī nebūs!

Di Dimitrijs Rudnevs 02.06.2019

Turkey901, a tu gadījumā nēesi viens no šiem kropļiem?

Tu Turkey901 02.06.2019

Kroplis ir Tev biksēs.

Di Dimitrijs Rudnevs 02.06.2019

Kasi ko, čmošņiks?! Izskatās ka man taisnība, ja tev tā uzskruveja mans komentārs!))) Tāpēc tu pīš smadzeņu cilvēkiem, tipa nav jēgas neko darīt pret šiem kropļiem, jo pats esi no viņas komandas! A tas,kas man biksēs, tu vari droši paņemt aiz vajagu!

Andris Sa 17.05.2019

Хана магазину. На bb.lv уже статья есть.

risinājums tikai viens. Nerakstīt uz PTAC!