www.sudzibas.lv Tehnoline.lv Nepiegādā preci un neatgriež naudu

Tehnoline.lv - Nepiegādā preci un neatgriež naudu

Brīdināšu visus NEIEPIRKTIES, NEIEPIRKTIES Tehnoline.lv! Manas pieredzes stāsts: mēnesi "nomarinēja" preci, tā arī to nepiegādāja un tagad neatgriež naudu. NEPĒRCIET! Griezīšos jau Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Un ieteikums tai telefona operātorei mainīt darbu, ja nevēlas sev "karmu" sabojāt. Melot nav smuki un ja šis "kantoris" tā turpinās "uzrausies" arī uz "sliktiem onkuļiem".

Dainis 21.10.2017

Ļoti korekti no jūsu puses uzrakstīt sūdzību un vēl draudēt ar fizisku izrēķināšanos, prātiņ nāc mājās!

D Denis P 21.10.2017

Pērciet pie pārbauditiem tirgotājiem.
Es no visiem maziem pirku no www.bellatrix.lv šitiem ir vairum un mazum tirdzniecība, 14 dienu atteikuma tiesības, express piegāde no Eiropas noliktavām, izdevīga sadarbības programma un keshbeks, kas reāli priecē kad veic nākamus pirkumus.

KassandraG 25.01.2018

Vai jums naudu atgrieza? es vispār gribu vērsties tiesā pret šo uzņēmumu. internetā neatradu par firmu neko, kad iegaju te, tad uzreiz tik daudz kā jaunā. bet pa vēlu ))

E EEEEEEEEEE1111222 01.02.2018

Jā, man sanāca atgriezt naudu, bet pārāk daudz nervus paprasīja.