Tehnoline.lv - Krāpšana

Šā gada 11.janvārī zvanīju uz internetveikalu Tehnoline.lv un konsultante informēja, ka manis izvēlētā prece ir noliktavā saņemšu to 3 darba dienu laikā, t.i. šā gada 15.janvārī. Apmaksu veicu uzreiz 11.janvārī. Pati 15.janvārī zvanīju, kad varu braukt pakaļ precei, un informēja, ka piegāde aizkavējusies un būs 17.janvārī. Uz manu jautājumu, kā var aizkavēties piegāde, ja prece atrodas Jūsu noliktavā - uz ko konsultants teica, ka prece nav noliktavā. Kad zvanīju 17.datumā, konsultants minēja, ka piegāde kavējās un prece tiks saņemta otrdien 22.janvārī. Savukārt, kad zvanīju 22.janvārī atkal piegāde kavējās un norādīja, ka būs 25.janvārī. Uzrakstīju iesniegumu par naudas atgriešanu un aizsūtīju veikalam, taču grāmatvedes kontaktus man nedeva un naudu atgriezīs 14 dienu laikā. Ja šo 14 dienu laikā naudu nesaņemšu, esmu sagatavojusi iesniegumu Valsts policijai un PTAC. Lūdzu neiepērcieties šajā veikalā - tā ir krāpniecība!

25.01.2019