www.sudzibas.lv Taxi kvītis,darbinieki

Taxi - kvītis,darbinieki

Sveicināti, gribu jums darīt zināmu, par negodībām.Biezi nākas izmantot taxi pakalpojumus, bet čekus par apmaksu pretī ne vienmēr saņemu.Autoostas taxi ja pajautā, tad izsniedz, bet taksists no Pasta ielas(kur ir viņiem stāvvietas, gandrīz pretī poliklīnikai), pat nezināja, kas tas par čeku, kaut gan mašinai ir oficiāls taksis, jo uz tās ir uzraksti.Nav iekšā nekādu skaitītāju.Un kad pajautāju viņa vārdu un uzvārdu, sāka uz mani bļaut, ja nepatīkot, tad lai kājām ejot, bet domāju, kad to man būtu tiesības zināt?Ja jau slēpj savu vārdu, tad laikam iemesls ir?Vārdu sakot nekādus dokumentus viņš man uzrādīt nevarēja.Teicu, kad pēc nedēļas nākšu atkal, un tā jau nu nevarēs!Lūdzu noskaidrojiet.Ar patiesu cieņu.

I

W Wan 07.07.2010