www.sudzibas.lv Taxi Alviksa Slikts serviss.

Taxi Alviksa - Slikts serviss.

15. novembra vakarā pasūtīju no Alviksa taxi taksometru uz Rīgas autoostu braucienam uz Ulbrokas ielu 11.Taksometrs pienāca laicīgi,bet ar vaļējiem logiem.Krieviski runājoša šoferim palūdzu,lai tos aizver,ko viņš arī izdarīja.Mašīnā momentāli bija jūtama drausmīga smaka.Tā varētu ost ilgi nemazgājušies bezpajumtnieki.Šoferis aizveda mani uz Ulbroku,ne Ulbrokas ielu,kas ir tuvāk,jo redz-neesot saklausījis adresi,kaut gan to biju nosaukusi arī dispečerei.Braucot pa ceļam šoferis vairākkārt atvēra logus līdz pusei.Teicu viņam,lai aizver,jo ārā novembris.Kad pateicu,ka mēs braucam nepareizi,jo biju pie autoostas ieslēgusi telefonā navigāciju,viņš izmisīgi sāka riņķot pa vismaz pieciem pagalmiem ,meklējot 11.māju.Navigācija viņam negāja un ceļu viņš arī nezināja.Pateicoties manam telefonam pēc ilgstošas riņķošanas,beidzot atradām 11.māju.Piebildīšu,ka brauciena laikā zvanīju arī dispečerei,kas visai nelaipnā balsī atbildēja,ka drīz jau mēs būsim klāt,bet par smaku mašīnā-lai runājot ar šoferi.Kauns un negods tādai firmai.Ko par Latviju padomātu ārzemnieks,kas iesēstos tādā taksometrā?Piebildīšu,ka es arī nesamaksāju visu summu,kas bija uz skaitītāja,bet neesmu vainīga,ka šoferis nezina ceļu un man pat neviens neatvainojās.

D

M maxim denisov 17.01.2018

v alvikse rabotaet dima na reno trafike pjanica i narkoman kurit travu i e6e obmanivaet klientov i furmu vozit bez s4et4ika beret bolj6e za proezd sebe v karrman nastoja6ij xam pozorit firmu i torguet ne zakono vtjuxivaet klientam nenuznij tovar.