www.sudzibas.lv Taxi Alviksa žoržika lentes pie spoguļa

Alviksa Taxi - žoržika lentes pie spoguļa

Tautieši,boikotēsim taksi Alviksa. Šodien iekāpu mašīnā un pirmais ko es ieraudzīju - žoržika lente pie spoguļa. Es uzskatu, ka tādiem uzņēmumiem jāizvairās no jebkādas simbolikas lietošanas izņēmot valsts simboliku. Šis uzņēmums propogandē okupāciju un fašismu!

J

db 02.12.2014

Nu tad iznāk, ka tev pašai sevi jāboikotē, idiote...

S starred 02.12.2014

OMG. Autore, nogalini sevi!

V VarenaaTejkana 02.12.2014

Pareizi, pareizi1 Uz sārta visus kuri raksta HOTEL nevis viesnīca un Burgers nevis sviestmaize!

T tadumtss 02.12.2014

Ja darbs ir saistīts ar klientu apkalpošanu, tad tas ir neprofesionāli savu ''darba vietu'' izrotāt ar politiskas vai reliģiskas pieskaņas elementiem vai visādi citādi šādus uzskatus izteikt. Iepriekšējie komentāri pilnīgi un galīgi nav izpratuši lietas būtību un to kādas normas ir būtiskas strādājot ar klientiem, ja vēlies piesaistīt, nevis atgrūst kādu.
Kāds tagad sāks ''pūst'' par latviešu lentītēm ? Te ir Latvija, nevis kaut kāda Žoržistāna! Aizbraucat kaut kur tālāk par saviem mikrorajoniem, vairāk R-Eiropas virzienā un redzēsiet daudzas pilsētas, kuras cauru gadu ir valsts karoga krāsā, un neviens nekaunās, un neviens par jūsu mīļo ''fašismu'' nerunā.

db 02.12.2014

Es dzīvoju Nīderlandē un šeit ir pilnīgi multinacionāla un multikultutrāla valsts ar visādu krāsu karogiem un simbolikām un visiem pie dirsas, ko tu sev iespraudīsi mašīnā vai pa, ari Takšos tai skaitā, tāpēc izbrauc pats uz R-Eiropu un paplašini savu redzesloku. Latvijai vispār ir jāklusē un jālaiza pakaļu jebkurai citai valstij, jo pati par sevi vina ir sūda vērta.

J Juris 02.12.2014

tadumtss
tieši to es arī gribēju pateikt. Un galvenais, ka šobrīd žoržika lente ir ukraiņu teroristu atpazīšanas zīme.

db
Tu pats esi lohs. Es izkāpu un izsaucu citu taksi un vairāk nekad Alviksa pakalpojumus neizmantošu.

starred
untermensh aizver muti ciet