www.sudzibas.lv Taxi Alviksa vairāk nebraukšu ar alviksas taksometriem

Alviksa Taxi - vairāk nebraukšu ar alviksas taksometriem

Vienu 5dienas vakaru aizbraucu patusēt uz Jaunmārupi un pirti, sagribēju braukt mājās izdomāju izsaukt taksi. Nolēmu pazvanīt alviksas taksometru kompānijai, lai izsaukt 9 vietīgu busīņu, jo bija daudz cilvēki, kas ar vēlējās mājās. Pazvanīju alviksai un izsaucu busiņu uz nosaukto adresi. Pēc 40min. man pazvanīja šoferis un jautāja kā aizbraukt līdz nosauktajai adresei es izskaidroju latviešu valodā, bet vajadzēja pārskaidrot krievu valoda, jo šoferis nezināja latviešu valodu. Kad izskaidroju adresi man šoferis atbildēja, ka viņam no centra nav izdevīgi braukt un beigās "nometa telefonu". Kpc tāda attieksme nesaprotu? Pēc tam pazvanīju baltic taxi un izsaucu un pec 15.min bija klāt busiņš ar laipnu šoferīti kurai nevajadzēja skaidrot ceļu līdz pirtij.

D

M magone 22.11.2011

kads brinums, ka nezin latviesu valodu??! mums tacu pardota valsts!!

V Vovan 02.12.2011

езжу на на taxi RED CAB ! все клево на лат дороже зато все как надо, а с alviksoj не раз проблемы были, ужасс !!!

M miiluliite 06.02.2012

vai tik tā šoferīte nebiju es! :) atceros to braucienu-taksistam protams viņš nav izdevīgs, jo veiktais attālums ar klientu bija 3 reizes mazāks par ceļu līdz klientam.Bet uzskatu, ka klients jānogādā mājās neskatoties ne uz ko un skaitītāja uzrādītajai summai nav ekas jāpieskaita klāt. diemžēl ne visi taksisti tā domā... :(

D Djgettromeo12 03.12.2018
Некорректный оператор

Оператор отказался принемать мой вызов и нежно говоря послал