www.sudzibas.lv Taxi Alviksa taxista nekauniiba!

Alviksa Taxi - taxista nekauniiba!

Vēlos vērst uzmanību, par vienu no Alvixa taxi -taxista nekaunību!!! Izmantojot šīs taxi firmas pakalpojumus-sapratu cik ļoti taxisti var būt nekaunīgi un domā, ka cilvēkus drīxt mānīt.Uz manu izsaukto adresi ieradās taxis, kā norunāts.Vēlos vērst uzmanību uz taxistu, vārdā-Aleksejs, telefona numurs (26717809)! veicot maršrutu uz noteikto adresi, gala mērķī, protams, es kā kliente samaksāju noteikto summu, tik ar lielāku naudas zīmi, pēc kuras taxistam bija jāizdod atlikums pilnā apmērā cik pienākas, bet taxists kaut kādu summu sagrabinājis pa kabatu vēl pajautā: vai pietiks tik cik vinšs man iedos, jo redz, viņam tiešām nēsot ko vairāk man izdot.Un lieki piebilst, ka man tomēr bija visa summa jāsamaksā par braucienu!!! Vēl viens nekaunīgs gājiens no šī nekaunīgā taxista puses-braucot, tika uzregulēts skaitītājs, lai ātrāk naudiņu skaitītos. P.s. ļoti ceru, ka taxometru firmas atbildīgās personas pievērsīs uzmanību šādiem faktiem!!!

U

A AngelDevil 18.10.2009

Vajag izvēlēties pareizos taksometrus ;)

H hmmm 20.10.2009

Labaak butu braukusi ar BalticTaxi

A KO TA BĻEĢJ NEIEPSISI PA JEBALU? BĻE TAKS NAHUJ TAS PIMPIS OLAINAIS PEŽEVATS NEVAREEJA AIZIET IZMAINĪT TO NAUDU KKUR UN IEDOT ATLIKUMU JOBANIJ VROD LAIKAM NEEDOMAAJIES PAR TO BĻEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NU ZAJEBAĻI PISĢECJ NAHREN.

A aina 01.10.2010

man patiik braukt ar alvixsu, jo mašīna smird, šoferis piipē mašīnā lai nav jaasaldeejas mašīnā, visa iedziive uz paneļa, super!!
Un katram šoferiitim ir savas treniņbikses - prieks ka viņi apmeklē sporta zāli, spuperr!!! jaunākais auto - 15 gadus jauns - taads kaifs braukaaties!!! brauciet!!!