www.sudzibas.lv Taxi Alviksa suņa pārvadāšana

Alviksa Taxi - suņa pārvadāšana

Mani atkal pārsteidz Alviksa! Vecgada vakarā ap 21:00 izsaucu taxi, lai brauktu mājās! Braucēji bijām divi-es un mans suņuks. Kāpjot iekšā savu lolojumu rūpīgi paņēmu klēpī, lai lieki neuztrauktu vadītāju un nedod dievs, nepiespalvotu auto. Šoferītis feins kungs, laipns un atsaucīgs! Taču-galapunktā pakalpojuma sniedzējs pagriezās pret mani un smaidot jautāja: Vai jūs zināt, ka par dzīvnieku pārvadāšanu ir jāmaksā no 2-5 Ls papildus? Mīļā miera labad, es neko neteicu un samaksāju prasīto summu. Jo ir taču Vecgada vakars. Taču vai par šo pakalpojumu nebija jābrīdina jau iekāpjot? Vai vismaz braucot? Atceros, ka vienreiz jau man tā atgadījās, taču tad vadītājs bija jauns puisis, kurš par šo pakalpojumu sāka ''gudri'' spriedelēt braucot. Sazvanījām pa ceļam dispičeri, kura apgalvoja, ka šis pakalpojums ir spēkā tikai tad ja dzīvnieka svars pārsniedz 8 kg. Tad nu toreiz tiku cauri sveikā! Un puisis bez papildus latiem.

E Eseseseseseseses 02.01.2010

nu bet kaapeec tu vispaar kaut ko papildus maksaaji? ja salonaa nebija ieraameeti pasazieru paarvadaasanas noteikumi un par papildus samaksu par dziivnieka paarvadaasanu tevi nebriidinaaja ne tad, kad izsauci taksi, ne tad, kad soferis redzeeja, ka iekaapi ar kvekskji, tad taa nav tava probleema. buutu atdevusi summu peec skaitiitaaja un kaapusi aaraa..taa jau laikam ir, ka cilveeki baigi prot ar muti braukt anoniimajaa internetaa, bet reaalajaa dziivee sarunu un savas probleemas civilizeeti risinaat neprot...

O open 02.01.2010

Alviksieši paši nejēdz kas viņiem rakstīts pat mājas lapā??? Maksas pakalpojums tas ir tad, ja tiek pārvadāts vidējs vai liels dzīvnieks! Tā ir klientu čakarēšana un loģiski ne visi pārlasa pirms brauciena www.alviksa.lv!

R rojs2 02.01.2010

atkal šiem suņu īpašnekiem kaut kas nepatīk. man vienreiz nācās braukt taksī, kur viena tāda bija sēdējusi pirms manis. šoferis vēl brīdināja, lai uzmanos, ka melnās bikses būs ar spalvām, jo iepriekš brauca dāmīte ar sīku kveksi. tā ka ja tev ir suns, tad rēķinies ar papildu izdevumiem.

O open 03.01.2010

Jā, un kvekša spalvas tagad ir pa visu mašīnu, gar logiem un pat cimdu nodalījumā! Un bikses ir jāmet ārā! Tā ka ja Tev nav suns, rēķinies ar to ka jāizmet bikses!

P Po 05.01.2010

"...šoferis vēl brīdināja, lai uzmanos, ka melnās bikses būs ar spalvām...", un kāds tev labums ir no tā, ka šoferis papildus 2-5ls kabatā iebāza?

V Veronique 10.05.2011

Nepiekritíšu! Braucu uz Jaun. Baložiem no Juglas, uz turieni - bez suņa, atpakaļ - ar. Suņa svars uz to reizi jau sastādīja 7-8kg (ja jau iet runa par kg, kurš tad bez svariem tā uz aci noteiks to svaru), bet nu jebkurā gadījumā - šoferis bija laipns, nekādu papildus naudu es nemaksāju, tikai par to, ko nobraucu. Suns sēdēja uz salona grīdas, nevis uz sēdekļiem.
Vadītājam pretenzijas neradās!