www.sudzibas.lv Taxi Alviksa Slikts serviss

Alviksa Taxi - Slikts serviss

Naktī no 8. uz 9. februāri izsaucu taxi no "Alviksa" firmas uz 13. janvāra ielas pieturu. Dispečere paziņoja, ka taxis būs klāt pēc 15min. Pēc 20 min. takša vēl aizvien nebija. Kad pārzvanīju, dispečere paziņoja ka taxis būs pēc 10 min. Pēc laika zvana un saka, ka taxis ir klāt, taču no tā nebija ne vēsts. Gaidu vēl. Kad atkal atzvanu, dispečere saka, ka būs pēc 5 min. Nav. Kad atzvanu un pasaku, ka viņu pakalpojumus man vairs nevajadzēs, jo ārā auksts, apnicis gaidīt un pacietības mērs pilns, dispečere izdomā pateikt, ka es neesot cēlusi klausuli, kaut telefons visu laiku rokās, zonā un ieslēgts. Sviests. Nekad vairs neizvēlēšos šo takšu firmu un neiesaku arī citiem.

N