www.sudzibas.lv Taxi Alviksa Neiesaku nevienam

Alviksa Taxi - Neiesaku nevienam

Neiesaku nevienam izmantot sis firmas pakalpojumus - man ka arzemniekam tas ir shoks... kad es nosaucu kur man jabrauc, vaditajs teica ka tur var aiziet ari ar kajam, pec tam iesledza radio un saka ar citiem taksistiem apspriest kadu mulki vins ved - domaja ka es neko nesaprotu ko vins saka.. un beigas izradijas ka skaititajs vispar nebija ieslegts... kaut ko tadu Eiropa redzu pirmo reizi... es loti biezi esmu Riga, taxi ir pamata transportlidzeklis un loti daudz manu pazinu brauc uz sejieni regulari un biezi, bet tagad vini VISI zinas, ka si kompanija ir aprus uzticibas, un ar to neviens no viniem nebrauks - Jusu laba neiesaku nevienam (P.S. zolidaku servisu neka Baltic Taxi reti var atrast - ja, piekritu it ka ir dargak - bet beigas sanak tas pats plus paliek labs garastavoklis, sitos es gan visiem iesaku) :o)

P

E Eseseseseseseseses 07.03.2011

Kas tu mums esi - jaunizceptais aarzemju latvietis? Un kaapeec ar soferi personoski neizrunaajies un neizklaastiiji savas pretenzijas? Un kaapeec vispaar brauci ar Alviksu, ja jau AirBaltic taksi ir tik labi? Kaarteejais interneta ciiksteetaajs?

E Esesesseseseseses 07.03.2011

Muuahahahaaa! :D :D :D Ārzemju knābis! :D :D :D

в Васька 07.03.2011

Ну все, звезда в шоке!

S Senlatvietis 07.03.2011

Ir labi zināms, ka jaunlatvieši glupības ziņā pārspēj pat jaunos krievus!Ir iznākusi pat anekdošu sērija "Jaunlatvietis pēc peļņas atgriežas dzimtenē"