Alviksa Taxi - Mānīšana

Tas bija septembrī, bija ļoti tuva cilvēka bēres, izsaucām no Alviksas taksi 7 cilvēkiem. Piekodinājām, lai brauc busiņš, jo ir daudz bagāžas (dzeramais mielastam). Mums atsūtīja opel limuzīntipa mašīnu, kur bagāžu pat knapi ietūcījām, jo šoferim bagažniekā sabvūferis. Plus - šoferis nokavēja. Ok, kam negadās. Citu reizi, kad saucām busiņu - viss bija ok, busiņš kā jau busiņš - ir ok.
Tagad atkal tuva cilvēka bēres, kuras, saprotams, kavēt taču nevaram, atkal tāda pati bagāža, pat vairāk. Domājām, lai viss sanāktu kā pienākās laicīgi, jāizsauc taksis, jānoskaidro iespējas. 20.12.13. pl.18:33 zvanīju Alviksa operatorei. Saku - mēs - 6 cilvēki + iespaidīga bagāža (ko atkārtoju vairākkārtīgi), ka vajag busu. Jā - būšot viss kārtībā, viss ok. Pienāk nākamā diena. Taksi pasūtīju pat nedaudz ātrāk, atbrauca laicīgi. Un ko mēs redzam - minivens! Tas nozīmē, ka, ja izmanto aizmugurējās sēdvietas - bagāžu vispār nav kur ietūcīt! Taksists saka, ka neko nezinot. Bēres kavēt nekādi nevaram. Tad nu daļa pasažieru ar bagāžu aizbrauca, mēs izejamās drēbēs, auksts, un nācās skraidīt pa Bolderāju, lai atrastu vēl vienu taksi. Plus - par vēl vienu taksi taču nācās arī iztērēt papildus [slēpt]@ Zvanot operatorei, viņa visu atkārto, ka jā, bija pieminēta bagāža un tā. Kad jautāju, kāpēc netika atsūtīts busiņš iebilda - busiņš šodien nestrādā(!!!!!). Kad jautāju, ko tad vakar nepateica? Neko nezinot, minivens taču arī esot līdzīgs busam (!!!). Pat neatvainojās.
Paldies, bijām diez gan pastāvīgi klienti, bet diemžēl vairāk Alviksu neizmantosim, ja jau pat TIK svarīgos brīžos ar laicīgu izsaukšanu un pārējo - viņiem nevar uzticēties.

L Liene Bredaka 22.12.2013

Ja bērēs tik daudz dzersiet, tad drīz vien visi atstiepsiet kājas.

Minesota 22.12.2013

Vajadzēja priekš šmigas kravas mašīnu pasūtīt!