Alviksa Taxi - Krāpšana

Alviksa ir viena nožēlojama taksometru kompānija.
Es ļoti regulāri ar viņu braukāju, bet nu laikam man ir gana! Iekāpjot taksī, tur sagaida gandrīz vnm vecs krievs, kas krieviski nopurkshkina kur un tad nesaprot kur ir jabrauc jo pateicu latviski, un kamer mes skaidrojamies shis jau ir uzskruvejis cenu 1.50 lai gan iekapshana ir 60sant. un shie ciparinji mainaas zibens atrumaa un ne pa vienam santimam bet uzreiz desmit.

Labi tad vel man vienu reizi bija taa ka atbrauca businjsh un man neljava kapt prieksha bet gan busa aizmugree kur kresli taakaa sezh ar muguru pret vaditaju, es protams apseedos kkaa taa ka redz gan vaditaju gan skaitiitaju, shis tur kko njemaas miicas es jau sapratu kas shim padomaa, tad peeksni vinjsh ta apieliecas pari blakuskreeslam ta aka neredz skaititaju un kipa aizcert durvis ciet kipa valja abija un pieceljas un pekshi no maniem 80 sant ir 1.80 es protams saku bljaut shis panjem un izsledz skaititaju un pasaka - maksa par braucienu bus 4 lati un zakņis! Man vnk aptrukas vardi..

Un vēl ir vnk 100 un 1 shads gadijums un taaka aar alviksu braucu vismaz 2-3reizes nedeljaa varu teikt ka VIENMĒR mani ir gribejushi apkrapt. Ir bijushi tikai divi shoferiishi gados jauni pieklajigi gjerbti, goddiigi attieciba pret tarifiem, bet cik no vinjiem sapratu vinjiem ir cits priekshnieks un vinji nemaz nestrada alviksai, tik mashinas no vinjiem. Tiem esot pashiem savi klienti un dazhreiz panjem alviksa no operatora teiktajiem. Alviks ir viena NOZHELOJAMA TAKSHU KOMPANIJA!!!

M MansVards 15.03.2009

Vai tev ir tik gruti runat krieviski, ja tu redzi cilveks nesaprot vai nevar runat latviski????

F ferrara 15.03.2009

Vai tad latvija valsts valoda nav latviesu, ka cilvekam ar PAKALPOJUMA SNIEDZEJU butu seit jaruna krieviski? Vai tad tik gruti iemacities latviesu valodu, ja te grib pelnit naudu?

V vita 15.03.2009

Kad jūs beidzot latvju tauta sapratīsiet, ka ne tautība ir vainīga pie cilvēku kultūras, bet audzināšana un apkārtne kurā dzīvojam. Rupjš, negodīgs cilvēks var būt jebkuras tautības.

T tred 16.03.2009

Krievi, at ko es kontaktejos smaržo ar visslabako un dargako parfimeriju, bet ir viens latvietis, kas reti mazgajas un viņš slikti smaržo-ar tadu es cenšos mazak tikties. Tatad laikam, Jums, Astrida, ar Jusu pieeju pie dzīves vel ilgi viss bus slikti. Tapeic ka Jus esat nikna un slikti audzeta, diemžēl.

R Raivo 16.03.2009

Braucu ar Alviksu sanaaca daargaak nekaa ar Riga Taxi

U uh 16.03.2009

Tad kāpēc tu brauc ar šamējo 2-3x nedēļā?

I iveta 20.03.2009

velreiz latvie6i pieradija-ka vini ir idioti...tikai var runat latvija latvija un vis...latvija ir cuku zeme, jo 6eit dzivo latvie6i, kuri ne ko nesaprot

U uh 21.03.2009

Tad nomaini savu latvisko niku, citādi pēc cūkas izklausies...

E Endija 27.03.2009

Apbrīnojami te daži latvieši dirslaižas..Latvijā vēl valsts valoda ir latviešu un es nerunāšu krieviski, jo te nav Krievija.Ja taksometra šoferis ir tik tups, ka latviski nevar iemācīties, tad šādam kantorim pienķtos uzrīdīt valsts valodas nspekciju un pieprasīt bargas soda naudas.

L Lepi 28.03.2009

Es arī bieži braukāju ar šo firmu, nu jau sen nelietoju . Šaukstuļi palika. No darba līdz mājam visu laiku bikja 8 Ls. Vienreizs paprasīja 13 Ls un ar katru laiku vairak. Tagad sanāk atkal braukt, izvēlējos citufirmu un atgriezas mani 8 Ls par braucienu.

K krievs 28.03.2009

Es lepojos, ka zinu gan latviesu, gan anglu valodu. Un taa ir bagatiba, zinat valodas.

V vampiirs 30.07.2009

Ar shoferiem jaarunaa krieviski, tad arii nebuus nekaada smaukshana un pa leeto aizbrauksiet, kur vajag. Tas ir fakts!

G Gugu 08.08.2009

Bet vispār NECIENĪGA ATTIEKSME! šitā krāpties, varbūt jau pašā sākumā notikušais incidets nebija tik spilgts, bet visi pārejie pilnībā atspēko apvainojuma pamatojumu, kur izturās kā pret padoto un vēl cenas skrūvē pašrocīgi augsā, tadas lietas ilgi vienkārši nevar notikt!!! PALDIES jāsaka, ka atklāti brīdini cilvēkus,

N Nijole 09.08.2009

JUMS ALVI VAJADZĒTU IEMĀCĪTIES PAREIZI IZTEIKTIES LATVISKI UN IEMĀCĪTIES LATVIEŠU VALODAS PAREIZRAKSTĪBU. AR ALVIKSA TAKSIS PAKALPOJUMIEM ESMU ĻOTI APMIERINĀTA.BIEŽI VIŅU PAKALPOJUMUS NEIZMANTOJU, TAČU PROBLĒMU NEKAD NAV BIJIS

A angina 09.08.2009

я смотрю ЛАБУСЫ только и умеют что обсирать русских...а вы русские такие сикие...а вот мы патриоты...да мы за свою латвию...да ни чё вы не можете.вы последнее время сильно распи*****ь.как слон на моську, зная что ни чё неможете орёте благим матом а на более неспособны. русские ни чем не отличаються от латышей, такие же люди как и все...только говорят на своём языке а вы на своём.Это недаёт вам право выступать...вы как кусок гавна плаваете в унитазе и пиз***е про нас какие мы...так если вы такие умные чё ж вы удивляетесь к такому отношению к себе...как вы к русским так и они к вам и это будет продолжаться пока вы непоймёте что если уж мы живём в этой стране и русские и латыши то надо относится ко всем нормально а не бегать по углам и не жаловаться на русских...какие они мол плохие.а потом удивляетесь почему мы нехотим говорить по латышски...да просто тупо дело принципа.я тоже заходя в магазин слыша латыша не всегда с ним говорю по латышски..так же как и вы с нами по русски.
Просто тупо, научитесь быть простыми-чем проще человек сам, тем легче ему жить.