www.sudzibas.lv Taxi Alviksa Jura ordeņa lentes

Alviksa Taxi - Jura ordeņa lentes

Alviksa taksometru personāls (līdz ar to uzņēmums kopumā) neievēro Latvijas likumdošanu - Alviksa taksometrs brauc ar pie antenas piesietu Jura ordeņa lenti. Taksometra numurs - 177. Novērots 10. maijā Merķeļa ielā ap plskt. 14.40.

V Vasja 10.05.2011

Idi..ote, tev citas problēmas nav?

J Jekaterina 10.05.2011

Loti intersanti, kadi LR normativie akti NEATLAU izmantot so " lenti"?! Ja Jums tas nepatik tas vel nav likumdosana.

@ @vasjaunjekaterina 10.05.2011

nav atļauts nēsāt ordeņus vai to daļas, kas jums nav piešķirtas.
idiot! cilvēki, kas tā rīkoas [runa par lentēm] ir nopietna valstiska mēroga problēma.

P Psihs 10.05.2011

Vnk šoferis grib, lai visi redz, ka urla pie stūres.Baigi vienkārši.

A Anna 10.05.2011

Tiešām idiote, kas te ierakstīja šādu sūdzību! Labāk sakārto savu dzīvi, savas domas un ievēro pati likumdošanu! Idiote!!!

A Alexa 10.05.2011

Tak interesno citatj misli vstrevozennih nacistov, u kotorih v period 9 maja vihodjat vsje nakopivwiesja besi.Spaset toljko Dievs sveti Latviju no netirajem latviesiem!

I Ieva 10.05.2011

Dievs svētī Latviju,
Velns parauj krieviju!

V vārds 11.05.2011

Tādā kontekstā, kādā tiek lietotas tās lentočkas ir aizliegtas. LV nav atļauts slavināt komunistu vai nacistu simbolus.

11.pants. (1) Sapulces, gājiena un piketa dalībniekam šo pasākumu laikā ir aizliegts:
5) izmantot bijušās PSRS, Latvijas PSR un nacistiskās Vācijas karogus, ģerboņus, himnas un simboliku (arī stilizētā veidā);

е Едиотc 06.06.2011

Эс уз саву инвалитку пакарынаю Зымбабвэс карогу! Ауторэ айзэй ун пасудзэс пар то!

T ToЕдиотс 06.06.2011

Pataupi to karogu, jo drīz turki būs jaunie saimnieki, un tu būsi pirmais puisis derevņā.

F F.U.C.....K. 27.07.2011

es taa skatos, juus joprojaam SAIMNIEKUS jaunus gaidat...prieksh kam? lai pakaljaa nobuchot? un tad visi turki latviski runaas, lai jums jaunus likumus paskaidrot?? :D LMAO