www.sudzibas.lv Taxi Alviksa gaidīdams taksi nesagaidīsi

Alviksa Taxi - gaidīdams taksi nesagaidīsi

Nakts 2:00, āra temperatūra -16 grādi. Izsaucu Alviksa taxi. pēc 30 min man atzvana ka taksis ir klāt stāv mani gaida, mašīnas numurs tāds un tāds laimīgu ceļu... Stāvu un brīnos nav takša. domāju moš vēl nav piebraucis tik pateicis dispečerim ka klāt lai ātrāk nāku ārā. Stāvu gaidu 20 min. Bet neviens protams neatbrauc. ķeru citu taksi. Sīkums, bet pārsalu. Vairs ar Alviksu negribēšu draudzēties..

E

R Raitis 22.12.2009

Stulba sūdzība. mazums pārklausījās adresi...uzreiz dispečerei vajadzēja teikt, ka taksis vēl nav klāt un pārprasīt uz kādu adresi taksis aizsūtīts.
Ka tik nodirst kādu. "Malacis".

E Es 23.12.2009

Oooo, Alviksa darbiniekiem škrobe... :D :D :D

E Elīna 04.12.2011

man ar ka ārā lija lietus un tur salsti nav diezko patīkami gaidīt taxi kurs jāgaida 1h kautvai dispičeris teica taxi būs klāt 20- 25 min. Tad kāda problēma bet cik ir dzirdēts tad viņi ka brauc uz izsaukumiem vēl pa ceļam paķer kādu citu un tikai tad atceras pa tevi.

R Roma 05.12.2011

I recommend - "TaxiSelect" iphone App!!!