Alviksa Taxi - cakare

Izsaucām taksi, šājā burvigaja puteņu laika, jo lidmašīna tika atcelta, sie pienema musu izsaukumu uz slokas ielas paiet 20min, kad viniem bija jabut klat un sie pasaka, taksis vel nav izbraucis, jo uz to galu mums pa celam nebija neviens izsaukums!!Ta ir NORMALA ATTIEKSME!!!Un nacas gaidit VEL 20MIN, KAD SIE KROPLI IZDOMAJA, KA LAIKAM JAU BUS JABRAUC mums pakal!Vairs jau ari nebija speka, izsaukt kadu citu!Neiesaku izmatot si taksa pakalpojumus, smaucas jau ar izsauksanu un par tarifiem jau labak nemaz neizteikties, krapnieki!!

I

а Алексей 09.12.2010

В один прекрасный день всем сотрудникам фирмы, на которой я работаю, сказали, что оба выходных с десяти утра до семи вечера мы обязаны присутствовать на семинаре по манипуляции и НЛП-технологиям, а также применять все полученные навыки не только в работе, но и в жизни.

K Kimberly 10.12.2010

Nu nezinu, man patīk alviksa taksi, lēti un vienmēr ir bijis laikā ! tikai operatores dazas derētu atlaist ...

Kā tā nevarēja būt spēka izsaukt citu, telefons par smags bija? Izsauktu un viss. Alviksa atbrauktu pa tukšo, nehuj bremzēt.